folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Satışlar Çok Düştü Sizce Neden ?

Satışlar Çok Düştü Sizce Neden ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Piyasada genel olarak durgunluk var abicim bende esnaflik yapiyorum hissedilebilir bi düşüş var son zamanlarda herkes kirpmanin peşinde bende dahil.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

dolar patladı gitti zarar edicem diye binlerce bastırdığım broşürleri dağıttırmıyorum 

onekine?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

15 gune duzelir insallah.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    h2run bunu yazdı

15 gune duzelir insallah.

Ins artik. Biran once duzelsin bu ulke hrp ayni hep ayni kriz kriz kriz bu ne 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Yolsuzluklar ve işadamlarına yapılan baskılar yüzünden yabancılar paralarını çekiyor. Mevcut politika derviş politikasının devamı yani düşük kur yüksek faiz; bunun uygulanabilmesi için sıcak paranın sürekli içeride dönmesi gerekiyor ki bu da mümkün değiş şu an için. Yabancı yatırımcı olaya şu şekilde bakıyor; politik kararlarla sermayenin el değiştirebildiği bir ülkeye neden yatırım yapayım? Benim de yatırımıma el koyabilirler, rekabet edemez hale getirebilirler, bu riski neden alayım? Kendinizi adamların yerine koyarsanız gayet haklılar da. Dolar miktarı azalınca fiyatı artıyor, Yüksek kur yüksek faiz demek gizli develüasyon demektir, 3 çeyreklik gizli develüasyon da resesyon demektir, sonu ağır ekonomik çöküştür ki yazarkasa krizini mumla ararsınız. Ülke bu haldeyken göçmenlere harcanan bunca para, i.melih g. nin vurdumduymaz savurganlıkları, hükümet üyelerinin yolsuzlukları... Çoğunluğun aksine AKP nin bir seçimle gitmesini istemiyorum, bu halkın bu hırsızları idama elleri üzerinde götürmesini istiyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

benim dükkandada işler 10 - 15 düşük demekki bütün türkiye aynı durumda

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    RETRET bunu yazdı

Yolsuzluklar ve işadamlarına yapılan baskılar yüzünden yabancılar paralarını çekiyor. Mevcut politika derviş politikasının devamı yani düşük kur yüksek faiz; bunun uygulanabilmesi için sıcak paranın sürekli içeride dönmesi gerekiyor ki bu da mümkün değiş şu an için. Yabancı yatırımcı olaya şu şekilde bakıyor; politik kararlarla sermayenin el değiştirebildiği bir ülkeye neden yatırım yapayım? Benim de yatırımıma el koyabilirler, rekabet edemez hale getirebilirler, bu riski neden alayım? Kendinizi adamların yerine koyarsanız gayet haklılar da. Dolar miktarı azalınca fiyatı artıyor, Yüksek kur yüksek faiz demek gizli develüasyon demektir, 3 çeyreklik gizli develüasyon da resesyon demektir, sonu ağır ekonomik çöküştür ki yazarkasa krizini mumla ararsınız. Ülke bu haldeyken göçmenlere harcanan bunca para, i.melih g. nin vurdumduymaz savurganlıkları, hükümet üyelerinin yolsuzlukları... Çoğunluğun aksine AKP nin bir seçimle gitmesini istemiyorum, bu halkın bu hırsızları idama elleri üzerinde götürmesini istiyorum.

bülent arınç biz gidersek 3 ay sonra maaş ödeyemezler dediğinde geyiğini de çevirdik ama aslında çok derin ve haince bir anlamı vardı, bu açıdan haklıydı. ekonomiyi hangi parayla çevirdiklerini kendi adıma yeni öğrendim 17 aralıktan sonra.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drakan
    drakan's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

ne sattığına baglı hocam

Elektronik ve Kol saatleri.

bende elektronik piyasasındayım bendede farksız hocam

Aynen bende elektronik sektöründeyim ve mart girdiğinden beri oturuyoruz.

drakan & Oceanicy www.tasarimus.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

bu yine iyi günleriniz dua edin

esnafın iş yapmamasının nedeni

halkın alım gücünün olmamasından dolayıdır

97-98-99 yıllarını hatırlarsanız halkın alım gücü çok yüksekti piyasada çok iş vardı

esnaf çok iş yapıyordu

akpnin gelmesiyle birlikte halkın alım gücü düştü

esnafı bitiren akp olduğundan

sanayide çekiç sesi yok

en güzel iş gıda sektörü

bu millet hiçbir zaman boğazından kısmıyor

ona göre sektör değiştirin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

bu yine iyi günleriniz dua edin

esnafın iş yapmamasının nedeni

halkın alım gücünün olmamasından dolayıdır

97-98-99 yıllarını hatırlarsanız halkın alım gücü çok yüksekti piyasada çok iş vardı

esnaf çok iş yapıyordu

akpnin gelmesiyle birlikte halkın alım gücü düştü

esnafı bitiren akp olduğundan

sanayide çekiç sesi yok

en güzel iş gıda sektörü

bu millet hiçbir zaman boğazından kısmıyor

ona göre sektör değiştirin

Her sektör canlı kalmalı eğerki herkes gida işi yaparsa. Millet ozaman görür Öyle bişey yok . Tüm sektörler birbirine domino taşı gibi bağlıdır. Biri patlarsa diğerleri Zaten patlıyor.

Toplam Hit: 3816 Toplam Mesaj: 36