folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Scooter Motorlardan Kullanan Varmı_?

Scooter Motorlardan Kullanan Varmı_?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ya bu scooter denilen motorlar varya bunlardan kullananlar varmı müritlerden merak ettim bende almayı düğşünüyorum 0 ama çin malı olanlardan değil kanuni alıcam nedir ne değildir memnunmusunuz birde mesela alacağım alet 2500 ytl filan arkadaşlar o kadar para vericeğine 3500 ytl ye araba alalım diyorlar bende öle düşünüyorum yok böle düşünüyorum yok karar veremiyorum zaten motoru 12 ay taksitle satıyorlar filan ama arabada öle bir şansım yok+ askere gidicez yakında ne yapsam bilemedim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

150cc mondial canavar gibi.

1500 ytl

gidiyo mu gidiyo. scooter la yarışa gircek halin yokya?

yok sağlam olsun dersen honda al

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

scooter motorlardan kullanan varmı_?

------------------------------------------------

Ark kullanıyodu ..geçenlerde kaza yapmış ..kendinde bişi yogh ..araçta 500 ytl civarı hasar varmış :) 

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    Ben Kullanıyorum ama ne alırsan al sakın ama sakın çin malı alma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    125cc baktım ben kanuni adam 150cc den daha güzel dedi birde ehliyet sorunu nasıl olucak bende ehliyet araba için var :) tabi bunlara a2 istiyorlarış sanırım olmazsa olmazmı

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    a2 olmazsa motoruna el koyarlar, bende var :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bokee bunu yazdı:
    -----------------------------
    a2 olmazsa motoruna el koyarlar, bende var :D
    -----------------------------

oha amk el mi koyarlar bizdede b var ehliyet :) a2 ne kadar sürüyor alması ne kadara patlıyor peki 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek

Bendede A2+B Ehliyet var hiç artislik yapıyom mu :P, ayrıca 1100 lük racing motor kullanıyorum, motor işlerini iyi bilirim...

A2 sınıfı Motosiklet sürücü belgesinin toplam maliyeti;
    150 ytl kurs ücreti
    30 ytl sınav hizmetleri ücreti (M.E.B.lığı Ziraat Bankası ,Vakıflar Bankası Veya Halkbankası hesabına)
    35 ytl sağlik raporu (ilgili polikliniğe ödenecek)
    100 ytl trafik masrafı (sürücü belgesi alırken trafik tescil şb.ne ödenecek)

böle bişey galiba....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    üste biraz daha koysak e yaparız ehliyeti yaw ben scooter kullanıcam altı üstü amk illa bağlarlarmı b yi göstersem ahanda ehliyet  diye :D bilmiyom ne edeceğiz amk gıcık oldum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

bende 50cclik var deli gibi gidiyodu aldımın haftası motor 12 kmdeyken 60 km hızla motora çarptım 10 metre uçtum allahtan bişey olmadı ehliyetin varsa bide düzgün kullanacaksan al şehir içinde büyük kolaylık...

l enfer c est les autres Sartre ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    1000 ve 1500 ytl ye var ama çin malları benim baktım kanuni idi eğer bildiğiniz tavsiye decebileceğiniz şeyler varsa söleyin ehliyet işi sakat ama bakalım honda da pahalı hacı aslında bu iş honda ama ileride arabamam honda civic olucak o kesin

Toplam Hit: 2966 Toplam Mesaj: 21