folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Scooter Motorlardan Kullanan Varmı_?

Scooter Motorlardan Kullanan Varmı_?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    ben alıcam inş. sağlam bişey ama ehliyet almayı düşünmüyorum tak kaskını dewam et yaww :)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bay_parlak
    bay_parlak's avatar
    Erkek
    sakın scooter alma ben iyi biliyom arzalandımı masrafı çok herhangi bi düşmende motor plastik oldugu için kırılıyor   birazdaha kat  hondanın kawasaki tiplerinin bi boy küçükleri var 3 000   ytl ye

tarih bizim silah bıraktıgımızı yazmadı [i.n.t]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    ne kanuni nede çin malı sakın ama sakın alma derim ben, japon veya avrupa birşeyler al ,emin ol sana kanuni veya çin malı motorsikletlerden daha az masraf çıkarır, ucuz motorlara sakın aldanma sonradan çıkardıkları masraflar motor kadar ediyor, ayrıca motordan keyifte alamazsın, tecrübe konuşuyor burda...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
     arkadasım motor bi hastalık motorda hissettiğini arabada hissedemezsin... honda beat öneririm sana ben kullanıyorum çok memlunum(maşallah) istedğim an istediğim yerdeyim... honda al derim ölüsü dirisi para... aldıgında yada karar verdiğinde haber ver
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    50cc'lik motorada A2 ehliyet + kask soruyorlar, 2.500 ytlye vitesli 4 zamanli motor alirsin, Kawasaki Ksr ikinci el gozun kapali dal derim. scooter ne hoca? pazar ev ev pazar.......... sosyal aktivitelerinede yetmez.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

bende alcam da scooter mı normal motor mu karar veremiorum amk :D

ehliyet hazır zaten sınava gir al cık olayı...

scooter al dio cevremdeki herkesoysaki ben honda lardan almak istiyorum ama bakcıaz artık ^_^

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

kesinlikle çin malı alayım deme çin malı motoru öyle ince ayardan yapmışlarki çok çabuk sikim sokum yerleri arızalanıyor garantiyede sokmuyorlar ve aşırı dayanıksız ... satmaya kalksan ikinci el degeri düşük... yeni başlayanlar için cup diye bir model var öneririm (debriyajı olmayan ama vitesli bir model)inanılmaz dayanıklı amerikada bütün motorsikletleri denemek için 7 katlı binadan atıyorlar yamuk yumukta olsa çalışıp yürüyen tek bu model motorsiklet çıkıyor, 100cc lik motou olanlar ile max 110 km sürate cıkıyorsun minimum harcadıgı yakıt sarfiyatı ise 2lt ile 100 km yapması (acayip ekonomik degilmi) scooter almanı tavsiye etmem vitesli bir model düşün 100 yada 150 km sonra ne olursa olsun senin bir parçan haline geliyor alışma meselesi

:) mutluyum, huzurluyum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

yamaha ybr süperdir hondanın da o tipte olanı var çok güzel bişey ama tuzlu ybr ye bi bak derim

http://www.autoteo.fi/kalusto/kuvat/yamaha_YBR125.jpg 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    pcbear; yamaha deniz motorlarinda iyi.. karada kendini kanitlanmis iki marka vardir HONDA ve SUZIKI. Gerisi yalan olur.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    abi honda çok pahalı yaw ama acaib güzel motorları var
Toplam Hit: 2955 Toplam Mesaj: 21