Scorpion (Yeni Dizi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

gerçek bir hikayedir demiyor..

gerçek bir hikayeden "esinlenmiştir"

yani bi kısmı doğru gerisini götümüz ilgileniyo demek 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

izleriz :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

3-4 bölüm ilerlesin, sonra izlerim :D

yeni bölümü bir hafta bekleyemem

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

O uçağı niye yere indirip ethernet kablosunu takmıyorlarda. Hava da yakıt ikmali yapan uçaklar gibi uçaktan ferrariye veri ikmali yapıyorlar? 

coLin tarafından 26/Eyl/14 16:53 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

benim hiç hoşuma gitmedi, nedense böyle birilerini dahi göstermeye çalışmaları ve onunda dünyayı kurtarma görevi gibi bir misyona sahip olması .. açıkçası çok çocukça geldi, hele o ferrari olayı, uçağın o kadar aşağı inmesi v.s. olabilitesi az şeyler ve kimse de etkilenmiyor o hızdan :) 

çok övülmüş ama bana çok vasat geldi.. 

hocam haklısın fakat sonuçta aksiyon dizisi supernatural , game of thrones, yada izlediğin filmler hızlı ve öfkeli vs vs bunlarda hiç mi saçma şey yok

bu tarz dizilerin sayısı az bildiğim kadarı ile şuan 3-4 tane var ghost,slicon valley.. buda daha pilot bölümü yayınlanmış yeni dizi 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Ka1nsha bunu yazdı

Soruyorum neden her iq su yüksek adama Walter ismini koyuyorlar ? ve hepsinin neden Einstein dan yüksek iq su olmak zorunda ?

Bknz:Walter Bishop

tekrarlıyorum :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    x bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

benim hiç hoşuma gitmedi, nedense böyle birilerini dahi göstermeye çalışmaları ve onunda dünyayı kurtarma görevi gibi bir misyona sahip olması .. açıkçası çok çocukça geldi, hele o ferrari olayı, uçağın o kadar aşağı inmesi v.s. olabilitesi az şeyler ve kimse de etkilenmiyor o hızdan :) 

hocam haklısın fakat sonuçta aksiyon dizisi supernatural , game of thrones, yada izlediğin filmler hızlı ve öfkeli vs vs bunlarda hiç mi saçma şey yok

bu tarz dizilerin sayısı az bildiğim kadarı ile şuan 3-4 tane var ghost,slicon valley.. buda daha pilot bölümü yayınlanmış yeni dizi 

ben o saydıklarının hiç birini izlemedim hocam :) mesela prison break de bazı sahneler acayip tesadüfi ve baya tekrarlanıyor bunlar.. Ama yine de güzel bir diziydi çünkü senaryosu büyük bir zeka ürünü bana göre. 

Onun dışında dexter ve breaking bad i izledim, burda da mantık dışı bir şey yoktu..

sadece beklentim yüksekti filmden... Ama sevenler olacaktır elbette.. Ben sadece kendi eleştirimi yaptım.. Biraz daha rasyonel olabilirdi özellikle ilk bölümde. Yani başroldeki elemanın zekasını yavaş yavaş tanıyabilirdik. Ama hemen yapıştırdılar damgayı, dünyanın en zeki 5 insanından biri ve yaptığı iş ne? uçağın altına ferrari ile girerek kablo ile data aktarmak... ya benim algı dünyam farklı ya da saçmalık ötesi şeyi kaktırıyorlar.. 

@Ka1nsha, breaking bad deki adamın ismini de walter dı ve zeki olarak gösteriliyordu filmde.. ama einstein dan yüksek v.s. söylenmedi.. eğer walter ismi çok fazla kullanılıyorsa vardır bir şeyler.. 

unbalanced tarafından 26/Eyl/14 19:04 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    Hardening_Temp bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

Murid eğer alınmazsan hakkında birkaç saptamada bulunmak istiyorum.Öncelikle dizi hoşuna gitmedi çünkü karakterleri kendi yaşantınla ve kendinle karşılaştırıyorsun.Hoşuna gitmedi Çünkü; hiçbir zaman bu kadar kapasite sahibi olamayacağından yakınıyorsun.

Genel olarak forumda açtığın konular kapsamında, hobilerin olsun, zayıf yönlerin olsun bir farkındalık yaratma çabası içindesin.

Bunun iyi yönleride var zayıf yönleride.

Demek istediğim; Bende 2 yıl önce bir taraftan oop ve çeşitli programlama dillerinde yoğunlaşarak IT konusunda uzmanlaşmak diğer taraftanda elektronik ve mekanik bilgilerimi geliştirerek bu yönde de çalışmalara imza atmak için aşırı bir çaba içerisinde sabahlamalara kadar varmıştım.Fakat ne zaman bu yönlenişler içerisinde bir derinliğe ulaştım işte o zaman birçok alanda uzmanlaşamayacağımın farkına vardım.

Kendini çok fazla yorma, üzme.Oluruna bırak

Filmin etkisinde kaldın herhalde, ironinin amına koymuşsun hoca hayırdır ?

saybirs tarafından 28/Eyl/14 02:38 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konusu güzel , ilerliyen bölümleri sağlam yaparlarsa adını tarihe yazdırır.

küfrederiz villalara kulübeden
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı
    Hardening_Temp bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

Murid eğer alınmazsan hakkında birkaç saptamada bulunmak istiyorum.Öncelikle dizi hoşuna gitmedi çünkü karakterleri kendi yaşantınla ve kendinle karşılaştırıyorsun.Hoşuna gitmedi Çünkü; hiçbir zaman bu kadar kapasite sahibi olamayacağından yakınıyorsun.

Genel olarak forumda açtığın konular kapsamında, hobilerin olsun, zayıf yönlerin olsun bir farkındalık yaratma çabası içindesin.

Bunun iyi yönleride var zayıf yönleride.

Demek istediğim; Bende 2 yıl önce bir taraftan oop ve çeşitli programlama dillerinde yoğunlaşarak IT konusunda uzmanlaşmak diğer taraftanda elektronik ve mekanik bilgilerimi geliştirerek bu yönde de çalışmalara imza atmak için aşırı bir çaba içerisinde sabahlamalara kadar varmıştım.Fakat ne zaman bu yönlenişler içerisinde bir derinliğe ulaştım işte o zaman birçok alanda uzmanlaşamayacağımın farkına vardım.

Kendini çok fazla yorma, üzme.Oluruna bırak

Filmin etkisinde kaldın herhalde, ironinin amına koymuşsun hoca hayırdır ?

Bana da ordaki herif gibi konuşmaya çalışıyomuş gibi geldi zaa xd

iyibu! yeniden..
Toplam Hit: 5992 Toplam Mesaj: 47