Scorpion (Yeni Dizi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    saybirs bunu yazdı
    Hardening_Temp bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

benim hiç hoşuma gitmedi, nedense böyle birilerini dahi göstermeye çalışmaları ve onunda dünyayı kurtarma görevi gibi bir misyona sahip olması .. açıkçası çok çocukça geldi, hele o ferrari olayı, uçağın o kadar aşağı inmesi v.s. olabilitesi az şeyler ve kimse de etkilenmiyor o hızdan :) 

çok övülmüş ama bana çok vasat geldi.. 

Murid eğer alınmazsan hakkında birkaç saptamada bulunmak istiyorum.Öncelikle dizi hoşuna gitmedi çünkü karakterleri kendi yaşantınla ve kendinle karşılaştırıyorsun.Hoşuna gitmedi Çünkü; hiçbir zaman bu kadar kapasite sahibi olamayacağından yakınıyorsun.

Genel olarak forumda açtığın konular kapsamında, hobilerin olsun, zayıf yönlerin olsun bir farkındalık yaratma çabası içindesin.

Bunun iyi yönleride var zayıf yönleride.

Demek istediğim; Bende 2 yıl önce bir taraftan oop ve çeşitli programlama dillerinde yoğunlaşarak IT konusunda uzmanlaşmak diğer taraftanda elektronik ve mekanik bilgilerimi geliştirerek bu yönde de çalışmalara imza atmak için aşırı bir çaba içerisinde sabahlamalara kadar varmıştım.Fakat ne zaman bu yönlenişler içerisinde bir derinliğe ulaştım işte o zaman birçok alanda uzmanlaşamayacağımın farkına vardım.

Kendini çok fazla yorma, üzme.Oluruna bırak

Filmin etkisinde kaldın herhalde, ironinin amına koymuşsun hoca hayırdır ?

tahribatı bu yüzden seviyorum

dizi de güzel bu arada

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

Boeing 737'den kablo ile yazılım indiriyor. 

Biraz gercekci olsaydi keske :)

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    saybirs bunu yazdı
    Hardening_Temp bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

benim hiç hoşuma gitmedi, nedense böyle birilerini dahi göstermeye çalışmaları ve onunda dünyayı kurtarma görevi gibi bir misyona sahip olması .. açıkçası çok çocukça geldi, hele o ferrari olayı, uçağın o kadar aşağı inmesi v.s. olabilitesi az şeyler ve kimse de etkilenmiyor o hızdan :) 

Murid eğer alınmazsan hakkında birkaç saptamada bulunmak istiyorum.Öncelikle dizi hoşuna gitmedi çünkü karakterleri kendi yaşantınla ve kendinle karşılaştırıyorsun.Hoşuna gitmedi Çünkü; hiçbir zaman bu kadar kapasite sahibi olamayacağından yakınıyorsun.

Genel olarak forumda açtığın konular kapsamında, hobilerin olsun, zayıf yönlerin olsun bir farkındalık yaratma çabası içindesin.

Bunun iyi yönleride var zayıf yönleride.

Demek istediğim; Bende 2 yıl önce bir taraftan oop ve çeşitli programlama dillerinde yoğunlaşarak IT konusunda uzmanlaşmak diğer taraftanda elektronik ve mekanik bilgilerimi geliştirerek bu yönde de çalışmalara imza atmak için aşırı bir çaba içerisinde sabahlamalara kadar varmıştım.Fakat ne zaman bu yönlenişler içerisinde bir derinliğe ulaştım işte o zaman birçok alanda uzmanlaşamayacağımın farkına vardım.

Kendini çok fazla yorma, üzme.Oluruna bırak

Filmin etkisinde kaldın herhalde, ironinin amına koymuşsun hoca hayırdır ?

Bana da ordaki herif gibi konuşmaya çalışıyomuş gibi geldi zaa xd

bırakın lan  bu işleri :D onlarla iletişim kuramazsnız onlar sımdı santrac oynuyor..

....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

O uçağı niye yere indirip ethernet kablosunu takmıyorlarda. Hava da yakıt ikmali yapan uçaklar gibi uçaktan ferrariye veri ikmali yapıyorlar? 

sacmalik oldugu icin, mantik kismini dusunememisler :)

s1e2 burada yakinda : http://www.youtube.com/watch?v=kl6gOHjNFow

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    x bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

hocam haklısın fakat sonuçta aksiyon dizisi supernatural , game of thrones, yada izlediğin filmler hızlı ve öfkeli vs vs bunlarda hiç mi saçma şey yok

bu tarz dizilerin sayısı az bildiğim kadarı ile şuan 3-4 tane var ghost,slicon valley.. buda daha pilot bölümü yayınlanmış yeni dizi 

Saçmalamanın da bir sınırı var :) Scorpion'daki sahneler Cüneyt Arkın'ın fırlattığı oklar gibi olmuş.

arbeit macht frei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTiFix
    AyTiFix's avatar
    Erkek

hikaye guzel ama olaylari cok abartmislar. yeni bolumlerinde belki toparlar. dizi piyasasinda prison break, breaking bad,.. gibi fenomen olur bence bu dizi

"Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

2.bölüm çıkmış hocalar tr altyazıda var

http://onlinedizi.co/scorpion-1-sezon-2-bolum/ 

edit : siteyle alakam vs yoktur. dizist harikadizi falan daha düşmemiş burda buldum 

saybirs tarafından 01/Eki/14 22:20 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı

edit : siteyle alakam vs yoktur. dizist harikadizi falan daha düşmemiş burda buldum 

izledım bıle.  aynı sıteden :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı

hocam site bizim rahat ol :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

3. bölüm düşmüş alt yazı bulabilen var mı izleyek hemen. 

Toplam Hit: 6028 Toplam Mesaj: 47