folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Şehirler Arası Hostluk-Muavinlik Yapmak

Şehirler Arası Hostluk-Muavinlik Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    Reskam bunu yazdı

Gitttim metro,pamukkale,pegasus ,nilüfer gibi bütün firmalara gittim görüştüm hepsi neredeyse kapıdan kovuldum :/

kaç yaşındasın diyince 17 diyorum alamayız maleseff diyorlar

-genel olarak yapılacak bir iş 

- maaşlar sefer başı alınıyor 

-uyku problemi olmayan adamlar için mükemmel bir iş 

-şahis otobüsleride kısa dönem istemiyor ve ek olarak yaştan kaynaklı istemiyor 

eğer muavinlik hakkında soru sormak isteyen olursa pm atabilir 5-6 muavinle falan görüştüm orada 

zaten 18 olmak için 6 ayım var 18 olduğumda güvenlik kimiliği almayı planlıyorum belki muavinlik 

sonuç olarak yine işssizim :(

al hocam bulunsun yanında bende kazanmıştım güvenlik kursunu gayet basit ayrıca istanbul da oturuyorsan seltifikasız güvenlikciler arıyorlardı 
    https://www.tumislerburada.com/is-ilani/sesa-group-kimliksiz-guvenlik-gozetim-personeli-acil/12312461

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı
    Reskam bunu yazdı

Gitttim metro,pamukkale,pegasus ,nilüfer gibi bütün firmalara gittim görüştüm hepsi neredeyse kapıdan kovuldum :/

kaç yaşındasın diyince 17 diyorum alamayız maleseff diyorlar

-genel olarak yapılacak bir iş 

- maaşlar sefer başı alınıyor 

-uyku problemi olmayan adamlar için mükemmel bir iş 

-şahis otobüsleride kısa dönem istemiyor ve ek olarak yaştan kaynaklı istemiyor 

eğer muavinlik hakkında soru sormak isteyen olursa pm atabilir 5-6 muavinle falan görüştüm orada 

zaten 18 olmak için 6 ayım var 18 olduğumda güvenlik kimiliği almayı planlıyorum belki muavinlik 

sonuç olarak yine işssizim :(

al hocam bulunsun yanında bende kazanmıştım güvenlik kursunu gayet basit ayrıca istanbul da oturuyorsan seltifikasız güvenlikciler arıyorlardı 
    https://www.tumislerburada.com/is-ilani/sesa-group-kimliksiz-guvenlik-gozetim-personeli-acil/12312461

Bunlarlada gorusmustum 18den assagi almiyorlar maleseff

Memento Mori
Toplam Hit: 4533 Toplam Mesaj: 33
işsizlik hostluk muavinlik