folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Şehrinizde İş Yaptırıp Memnun Kaldığınız Firmalar

Şehrinizde İş Yaptırıp Memnun Kaldığınız Firmalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

Evet arkadaşlar, hangi şehirde hangi kişi veya firmayla iş yaptınız ve çok memnun kaldınız,

Mesela temizlik, boya, halı yıkama, nakliye gibi her zaman lazım olacak iş ve türleri olursa daha iyi olur. 

Şehir -  Hangi iş kolu - Kişi/Firma ismi ve telefon numarası - Hatırlıyorsanız iş yaptırdığınız yıl ve fiyatı gibi bilgileri yazabilirsiniz :)

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Tekirdağ çerkezköydeyim herkes sikme peşinde. Kim kime ne takarsa. Hepsinin amk şerefsiz pezevenkler. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Valla evimize yeni kombi taktırdığımızda, herşeyi ilmek ilmek hesaplayıp ona göre yapan. 

Ne sorsam, mantığını cayır cayır açıklayan bir doğalgaz tesisatçısı var.

İstanbul Anadolu Yakasındayım bu arada.

Adı Muzaffer Usta, yaklaşık 3 kombi taktırdık şimdiye kadar, 2 kombiyi de bundan satın almıştık.

Hiçbir sorun yaşamadım, ve işini gerçekten hakkıyla yapıyor adam.

Böyle, işini hakkıyla yapan adamları her zaman desteklemek istemişimdir..

Cep numarası: 0532 411 51 81

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Valla evimize yeni kombi taktırdığımızda, herşeyi ilmek ilmek hesaplayıp ona göre yapan. 

Ne sorsam, mantığını cayır cayır açıklayan bir doğalgaz tesisatçısı var.

İstanbul Anadolu Yakasındayım bu arada.

Adı Muzaffer Usta, yaklaşık 3 kombi taktırdık şimdiye kadar, 2 kombiyi de bundan satın almıştık.

Hiçbir sorun yaşamadım, ve işini gerçekten hakkıyla yapıyor adam.

Böyle, işini hakkıyla yapan adamları her zaman desteklemek istemişimdir..

Cep numarası: 0532 411 51 81

Yazdım kenara. Fiyat ver hocam kaça yaptın adam bir de bize geçirmesin

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

amac neydi konu icin 

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

şu dönemde hiçbir firmanın güvencesi yok hocam.. pandemi koca 20 yıllık şirketleri restoranları tamirhaneleri biçti.. dicem bukadar.. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ülkede dürüst usta bulmak zor olduğu için azıcık işimizi çözen ustayı mecbur yağlıyoruz paklıyoruz sen iyisin abi diyoruz oda kendini birşey sanıp hemen düsürt rolü oynaıp parayı götürüyor.

işini dürüst yapan firmalarda ortalk sahtekar dolu olduğu için arada kaynıyorlar.

yani leş bir düzen leş bir ortam leş bir hayat. hiçbirşey sistem üzerine kurulu değil.

afedersiniz .ikile .ikile aklımız başımıza geliyorda kazık yememeyi öğreniyoruz malesef. bu yüzden en ii usta benim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi
    sansar55 bunu yazdı

amac neydi konu icin 

Çoğu arkadaşım yazmış. Dolandırıcı ve işini güzel yapmayan bir sürü firma kaynıyor şehirlerimizde. 

Eğer işini bilen, hakkıyla yapan bildiğiniz ustalar varsa paylaşıp diğer arkadaşlara da yardımcı olmak. 

Amcam memlekette ev yaptırdı. İnanın küçük şehir olmasına rağmen herkes herkesin kanını emmek için uğraşıyor. Hem işi hakkıyla yapmıyor hem de fazla fazla para istiyor.

Bu nedenle konu açmak istedim. En azından iş yaptırıp memnun kaldığınız o nadide bulunan arkadaşları paylaşırsanız diğer müritler de zamanı geldiğinde arayıp faydalanır diye düşündüm :)

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek

Ülkede herkes tuttuğunu sikme peşinde anlaşılan. Liyakat kalmadı.

Adamlara da kızamıyorum ki atıyorum 300liralık iş yapıyor adamın aldığı paranın değeri 30€ bu adama gidip niye hakkıyla yapmıyorsun da diyemiyorsun...

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

ben hiç öyle bir ustaya veya firmaya rastlamadım şuan.

ihtiyacım olduğu an işi alana kadar iyi konuşan herşeyi hallederiz diyen en temiz adam sandığım usta bile iş sonu sikti. güler yüzlü olayım iyi davranayım dediğiniz an birşeyi 5 liraya yapacaksa iş sonu 15 olur o rakam :)

he bide armut daki ustalar iş 100 liralıksa 300-500 lira giriyor, teklifleri kabul edipte iş sonu 300 üde 600 yapan ustalara soyulmayın he.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    PersonalJesus bunu yazdı

Ülkede herkes tuttuğunu sikme peşinde anlaşılan. Liyakat kalmadı.

Adamlara da kızamıyorum ki atıyorum 300liralık iş yapıyor adamın aldığı paranın değeri 30€ bu adama gidip niye hakkıyla yapmıyorsun da diyemiyorsun...

Bu ne saçma bir yorum arkadaş. Ulkenin gercegi bu, buna dayanmakta cok saçma. Su satan adamda isesin suyun içine sattifimin suyun değeri 10cent diye. 

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
Toplam Hit: 2332 Toplam Mesaj: 22
i̇ş