folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Sene 2015 Süperonline Mı, Uydunet Mi ?

Sene 2015 Süperonline Mı, Uydunet Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

Turkcell, ttnet falan Türkiye'de ki çoğu önde giden müşterisini dolandırmaya çalışır ki ikiside beni zamanında dolandırdı. Şuanlık superonline'dayım sözleşmem bitince alternatifler arayacağım.

Uydunet'i bende yeni duyuyorum araştıralım bakalım o nasılmış,

Diğerlerinin yaptıkları insanları dolandırmak, ikiyüzlülük, yalan söylemek başka da bir şey değil.

Şunu da söyleyeyim, Superonline Ttnet'ten daha iyidir. ( Kötünün iyisi)  Ttnetteyken sürekli hızımı keserlerdi. Yalan söylerlerdi ve dolandırırlardı. Bir ara ne zaman tarayıcıya tıklasam ttnet reklamının önüme çıktığı günler oldu. Öyle rezillikler gördüm ki.  Superonline ttnet'ten daha iyi çoğu yönden.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

telekomun yemin edip internet bağlamayacağı ikametgah adresime superonline görevlisi evet internet açarız diyeli 1 buçuk ay oldu :)

200 metre yakında superonline var burda yok :)

internet ihalesi milyarları buluyor diye internet paylaşımı telefon hattı bağlamayanların cahil olarak ölmelerini istiyorum.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

O değilde harbi uydu net yok mu çanak anten gibi, Turksat ne zaman yayın yapacak bu sene sonuna devreye girer mi?

Benim sözleşme aralık gibi biter yetişirse direk uydudan bağlatıp çekecem otobüse dağ bayır dolanıcan .)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Uydunet kullanıcısı olarak başkasını düşünmeye gerek yok.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

O zaman yarın ikisinide arayıp bulunduğum bölgede fiber alt yapısı ve hizmet veriyorlarmı bir öğreneyim.

Aganta Burina Burinata
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek

Uydunet.

Lanet girsin superonline'a. Modemi kurdukları zaman ilk 1 hafta kullanamadım neti. 16mbit almıştık sürekli kopuyordu ve hızım 1mbit'den yukarı cıkmıyordu. Aradık dedik böyle böyle adamlar dediki 16mbit'i desteklemiyor 12'ye sabitliycez.

12mbit'e sabitlendi hızım hala 1mbit. Tekrar aradım sordum ekipler binaya bakmıslar bir sorun gözükmüyor binadaki kutudan evinize giden kablolarda sorun olabilir dediler. Elektrikçi cağırdık sorun yok dedi aşağı daireye sordum aynı girişi kullanıyorum sorun yok dedi.

Tekrar superonline'ı aradım durum bu dedim yine ekip gelmiş binadaki kutunun kablolarında bir sorun varmıs düzelttiler 12mbit alabildim. 2 gün sonra yine netde sorunlar oldu. Yine aradım bu seferde 12yi desteklemiyor 8'e sabitliycez dediler şuan 8mbit kullanıyorum. Bakalım yarına ne olucak.

Not : 1 hafta kullanamayınca kapattırmak istedim 170tl civarı para istediler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

adsl olarak hepsi aynı alt yapıyı kullanıyor

fiber olarak uydunet ile super online yakın kaliteyi verecektir aradaki fiyat farkına bakmak lazım.

fiber yoksa hepsi ttnet zaten.

edit : tarifelere baktım bulundugum yerde uydunet olsa alacağım paket downlaod 50 Mbps'e kadar :  upload 4 Mbps'e kadar 250 GB AKK 89 TL / Ay

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

adsl olarak hepsi aynı alt yapıyı kullanıyor

fiber olarak uydunet ile super online yakın kaliteyi verecektir aradaki fiyat farkına bakmak lazım.

fiber yoksa hepsi ttnet zaten.

edit : tarifelere baktım bulundugum yerde uydunet olsa alacağım paket downlaod 50 Mbps'e kadar :  upload 4 Mbps'e kadar 250 GB AKK 89 TL / Ay

Süperonline ı aradım. Bizim burada yokmuş daha doğrusu var mk yan bina iş yeri oraya koymuşlar bizimki apt. bizde yok :/ Uydunet kapıya kadar geliyormuş.. 25 mbps

Böyle bir kampanyasıda var sizce? 

http://www.uydunetinternet.net/uydunet-hizlandiran-kampanyasi/

Nomm tarafından 30/Eyl/15 13:33 tarihinde düzenlenmiştir

Aganta Burina Burinata
Toplam Hit: 2054 Toplam Mesaj: 19
superonline uydunet