folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Sene 2015 Süperonline Mı, Uydunet Mi ?

Sene 2015 Süperonline Mı, Uydunet Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Hocam konu neden siliniyor?

Bir soru sordum düzgünce yardım istedim kullanan arkadaşlardan önerilerini öğrenmek istedim...

Bu KONU niye siliniyor millet birbirine küfür yağdırıyor konularda da bu mu battı?

Varsa benzer 2015 te açılmış bir konu eklersin linkini bende bilgilenmiş olurum.

Tekrar soruyorum hocam bu internet sağlayıcılarından hangisini önerirsiniz şuanki şartlar altında hangisine geçmeliyim?

Ttnet ile olan sözleşmem bitti de oyunlarda da pingim aşırı derece de yüksek bu internet sağlayıcıları kullanan arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Son yaptığım ping test 

http://www.pingtest.net/result/131758096.png

Bilgisayarım iyi bir model pc kaynaklı bir olay söz konusu değil.

Mod not;  laf sokmaya calisacagina, forum kurallarini okuyup arama kismini kullanmani tavsiye ederim.

Dip not, silinme sebebini okumanida tavsiye ederim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Süperonline Kullanıyorum Hocam 24 ay taahhüt yapmış olmasaydım en az 20 kez kapattırırdım o kadar iyiler yani.

Nelerinden Memnun kaldım.

1-Kurulumda getirdikleri modem adaptörü arızalıydı bi görevli arabayla gelip adresime getirdi modemi taktım yarım saat sonra aradım bozuk diye on dk bekle sonra açılır dediler bilmiyom ya amk bekledik yinede bi bok olmadı sonuçta adaptör arızalı diye aradım tekrar süperonline'ı TİM den değiştirebilirsiniz dediler gittim değişmediler falan filan sonuç olarak elektronikçiden satın aldığım modem adaptörünü kullanıyorum şu an.

2-Bir ay gecikmede fatura olduğu zamaninterneti kesip  açma-kesme parası diye 20 küsür lira para kesiyorlar.

3-Hız aynen süperonline reklamlarında olduğu gibi gerçekten jet gibi o kadar iyi ki ben  1 mbit hızına ilk defa söperonline da rastladım.

4-8mbit ten 16mbit e geçişimi onaylayıp altyapı desteklemiyor diye evin kablolarını değiştirttiler sonra yine desteklemiyor dediler nerdeyse şehrin altyapısını değiştirteceklerdi  bana.

5-Süperonline a Allah belanızı versin sizin kadar adi bi firma yok. Sadece taahhüdümün bitmesini için internetinizi kullanıyorum diye mail attım cevap bile vermediler.

Yani Hocam bu güne kadar D-Smart TTNet ve Süperonline kullandım süperonline en kötüsüydü hala kullanıyorum cayma bedeli 200 tl nin altında olsa bu gün iptal ettiririm.

Bulaşma derim :D Aveanın telefondan interneti bile daha iyi bence

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Hocam ben 2 senedir Super Online kullanıyorum, ondan önce de 4 sene TTnet kullandım. Bugün itibariyle Uydunet e geçtim.

Açıkçası benim Super Online ı bırakıp Uydunet e geçmemin sebebi Super Online kötü olduğu için değil. Çok şükür gayet memnundum, bugün e kadar ne bir kopma ne de başka bir problemle karşılaşmadım. Şimdi bizim burda fiber altyapı olmadığı için 8 mb adsl olanını kullanıyordum. Uydunet e geçiş sebebim ise aynı fiyata hem daha hızlı olması hemde ekstra teledünya olması cezbetti beni. Uydunet te 25 mb kullanıyorum şu anda ve bir sıkıntı yok.

Tabi benim burda yazdıklarım benim bulunduğum bölge için. Senin bulunduğun bölgede belki biri sıkıntılı olur biri düzgün ,veya ikisi de gayet iyi çalışır. O yüzden çevren de hem Super Online hemde Uydunet kullanan kimler varsa onlara sorman. Ama kısaca tavsiyem şu yönde, fiber hat yoksa Uydunet e yönel. Umarım biraz yardımcı olabilmişimdir.

karabuyucu tarafından 29/Eyl/15 22:28 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Uydunet nasıl olduğunu bilmiyorum ama superonline ttnet altyapısını kullandığı için istediği kadar kaliteli olsun, sonuçta ttnet yani.

Superonline'ın fiber interneti kesinlikle çok hesaplı ve çok kaliteli olduğunu düşünüyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

bu amk uyduneti buraya ne zaman gelecek onuda anlamış değilim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    risk53 bunu yazdı

Süperonline Kullanıyorum Hocam 24 ay taahhüt yapmış olmasaydım en az 20 kez kapattırırdım o kadar iyiler yani.

Nelerinden Memnun kaldım.

1-Kurulumda getirdikleri modem adaptörü arızalıydı bi görevli arabayla gelip adresime getirdi modemi taktım yarım saat sonra aradım bozuk diye on dk bekle sonra açılır dediler bilmiyom ya amk bekledik yinede bi bok olmadı sonuçta adaptör arızalı diye aradım tekrar süperonline'ı TİM den değiştirebilirsiniz dediler gittim değişmediler falan filan sonuç olarak elektronikçiden satın aldığım modem adaptörünü kullanıyorum şu an.

2-Bir ay gecikmede fatura olduğu zamaninterneti kesip  açma-kesme parası diye 20 küsür lira para kesiyorlar.

3-Hız aynen süperonline reklamlarında olduğu gibi gerçekten jet gibi o kadar iyi ki ben  1 mbit hızına ilk defa söperonline da rastladım.

4-8mbit ten 16mbit e geçişimi onaylayıp altyapı desteklemiyor diye evin kablolarını değiştirttiler sonra yine desteklemiyor dediler nerdeyse şehrin altyapısını değiştirteceklerdi  bana.

5-Süperonline a Allah belanızı versin sizin kadar adi bi firma yok. Sadece taahhüdümün bitmesini için internetinizi kullanıyorum diye mail attım cevap bile vermediler.

Yani Hocam bu güne kadar D-Smart TTNet ve Süperonline kullandım süperonline en kötüsüydü hala kullanıyorum cayma bedeli 200 tl nin altında olsa bu gün iptal ettiririm.

Bulaşma derim :D Aveanın telefondan interneti bile daha iyi bence

ironiyi anlamak için kafamın güzel olmaması lazım :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Forum kurallarını gayet iyi biliyorum. Şuana kadar kimseye ne bi yanlışım olmuştur, ne de patavatsız konuşup kalbini kırmışımdır. Kimseye de laf sokmadım.

Konuyu açmadan öncede 2-3 sayfa geriye doğru aradım benzer bi konu var mı diye ama bulamadım.

Sene 2015 olmuş günümüz şartları altında hangi sağlayıcının daha kullanışlı olduğunu sordum burada polemik olan ne onu anlamadım.

İstanbul Kadıköy de ikamet ediyorum fiber alt yapısı vardır diye düşünüyorum.

Şuanki bağlantımda ttnet 8mb devam etmekte sürekli arıyorlar yeni bir kampanyaya geçmek istermisiniz diye :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

ttnet superonline turkcell vinn vs hemen hemen hepsini kullandim sonu küfürle bitti.2 yildir uydunetteyim kafam rahat

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    Nomm bunu yazdı

çok emin olma, ben de istanbul üsküdar'dayım, tam merkezinde, burda yok :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Tabi benim yazdıklarım bulunduğum bölge için geçerli burada superonline herhangi bir bayisi bile yok.

Zaten ben bu telekomünikasyon şirketleri kadar karaktersiz,adi,şerefsiz,haysiyetsiz firmalar tanımıyorum Türkiyede.

Yaptıkları reklamlara bakarsanız dünyada bunlardan iyisi yok. Ama gerçekte olan tamamen ...............

Özellikllede türkcell 

Çinde telefonların üzerine türkcel t20 falan filan yazdırıp huawei marka telefonları insanlara aşırı fiyatlara geçirip bide reklamlarda

"Coni amca sizin orda türkcel yoktur" dedirten bi firna

neyse hepsinin amk

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı

çok emin olma, ben de istanbul üsküdar'dayım, tam merkezinde, burda yok :/

Aynen hocam bende Avcılar ın merkezin de yim. Çoğu merkezi yerde de yok bildiğim kadarıyla. Genel de site, blok tarzı yerlere götürüyorlar.

Toplam Hit: 854 Toplam Mesaj: 19
superonline uydunet