folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Serdar Ortaç"In Ahmet Kaya İtirafı : Pişmanım

Serdar Ortaç"In Ahmet Kaya İtirafı : Pişmanım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clio
    clio's avatar
    Erkek
    naptın sen serdar, apoyu özledik diyen adam için bunları söylemek yakıştımı sana
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

gerçeklerin farkedilmesi zaman alabilir ama engellenemez..

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

hükümet yalakası  ne olacak...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

baylar baylar..

konuyu bilmeden sadece muhatab olarak pkk yı görmekten vazgeçin bu ülkede kimse pkk yi alanen savunacak güçte değildir

savunan olursada skmesni biliriz bu konu farklı bi durum.

Serdar ablamız diyorki ; A.K.aya 'nin o gün kürtçe sarkı sölemesine karsı cıktıgım için pişmanım,pişman olmakta haklı çünkü o gün provakasyon sürüsünde 1  kurttu serdar ablamız.

A.K.aya meselesine gelnce bu adam ülke bölücülügü adına bişey yapmadigi için hep ayri bi yerde tuttum sanatcı bazında..

TAAKİ , APOyu özledik videosunu görünceye kadar,o noktada bitti a.kaya artk AK'aya oldu benim içinde.

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

iyi b0k yedi.Ulan su ahmet kayanın pkk sempatizanı oldugunu bilmeyen mi yok ya.Bide adam durup dururken suclanmıs,dıslanmıs gibi davranmıyorlar mı kıl oluyorum.Hadi kanıt olmasa elimizde neyse ama Allahdan korkun be adamın sözde kürdistan bayrağı önünde zafer işareti ceken videoları var konserinde apoyu özledim dediği videolar var.Daha bu neyin özürü pişmanlıgı !

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

serdarda durumdan istifade peşinde baktı hükümet bu yönde baktı dışlanacak oda cebini düşündü ve onurunu fikrini bir kenara bıraktı bir çok kişi gibi yazıklar olsun

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bayzin bunu yazdı:
    -----------------------------

iyi b0k yedi.Ulan su ahmet kayanın pkk sempatizanı oldugunu bilmeyen mi yok ya.Bide adam durup dururken suclanmıs,dıslanmıs gibi davranmıyorlar mı kıl oluyorum.Hadi kanıt olmasa elimizde neyse ama Allahdan korkun be adamın sözde kürdistan bayrağı önünde zafer işareti ceken videoları var konserinde apoyu özledim dediği videolar var.Daha bu neyin özürü pişmanlıgı !

-----------------------------

arkadaşım bir insan herne olursa olsun saygı göster ne demek ya adam kürtçe şarkı söylüyorsa protesto nasıl edersin  daha onun geçen gün kürtçe müzikte halay çektiginide gördük aklını başına al arkadaşım ahmet kayayı sevmem dinlemem aama serdar ortaç yanlış yaptı

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

ulan 3 gün sonra a.k(aya)yı yaparlar halk kahramını demedi demeyin.

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek

Ah Serdar ah..Zaten sevmezdim seni, iyice nefret ettim..Hükümet yalakası herif..!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

s.ke sürecek akıl yok bu adamda ya. Hayatının belkide tek gerçeğini kendi ağzıyla yalan etti helal olsun.

...
Toplam Hit: 5967 Toplam Mesaj: 33