Service Desk Yazılımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

çok önceden görmüştüm aradım buldum bu da dursun burada bi yerde free isteyenlerin işine yarayabilir 

https://www.linkedin.com/pulse/7-best-free-open-source-help-desk-software-tools-m-sharifi 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

çok önceden görmüştüm aradım buldum bu da dursun burada bi yerde free isteyenlerin işine yarayabilir 

https://www.linkedin.com/pulse/7-best-free-open-source-help-desk-software-tools-m-sharifi 

paylaşım için sağol.

spiceworks keşke linux içinde de çalışsa, denemek isterdim.

freemium denen ücretsiz ama uygulamalara kısıtlı erişim sağlanabilen kullanım için paketleri hangi özellikler var, hangi özellikler yok, hangi özellik 30 dün sonra yok olacak vs.. iyice incelemek gerek. ücretli olarak kullanılsa bile aylık fiyata göre özellikler çok fazla çeşitlilik gösteriyor. mesela knowlede base için düşük ücretli paketi alırsan kendine göre şekillendiremiyorsun gibi.. bir çok incelikler olabiliyor. ne istediğini iyi bilmek gerekiyor. sonra her türlü ayarlamaları yapıp, servisi kullanmaya başladıktan sonra bu özellik bunda yok muydu ya deyince emekler çöp olabiliyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hepsiini denedim:)

En mükemmeli ManageEngine, haberiniz olsun :) 5 kullanıcıya kadar ücretsiz, kurduk,editledik ve süper oldu.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Dostum ben CA, ServiceNow, HP SM ve manage engine bunların hepsini kullandım. Hepsi işini görür ama lisans ücretleri yüksek, birde o açıdan bakmanı öneririm.

Şuan manage engine kullanıyorum gayet de başarılı diyebilirim.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hp kullanıyoruz memnunuz

Toplam Hit: 3403 Toplam Mesaj: 26
service desk service desk software