folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Servise Gönderilen Laptopun Kargo Tarafından Düşürülmesi Saçmalığı!

Servise Gönderilen Laptopun Kargo Tarafından Düşürülmesi Saçmalığı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salu3
    Salu3's avatar
    Erkek

Aynı muhabbeti fotoğraf makinesi kargolarken bana da yapmışlardı. Kaybolma ve kırılmada kargo sorumlu olmayacakmış. Adamlar çökse makineye sesimizi çıkartamayacağız yani. Ben de gittim Aras Kargo'ya verdim. Sorgusuz sualsiz aldılar sağsalim de gitti.

Hocam senin konuya gelince Tüketici Hakları Mahkemesi var. Oraya başvur derim bi. Lehine sonuçlanır belki olay.

Tren odun seçmez hacı abi...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

bir gün bu kargocular indirme yaparken bekledim başlarında, işi yetiştirebilmek için paketleri resmen atıyorlardı, düz düşen kutulara bir şey olmuyordu ama bazı kutular köşesine düşüyordu ve kırılıyordu. yani köpük koymak lazım.

Fatih tarafından 23/May/13 23:44 tarihinde düzenlenmiştir

enjoy i'm vaccinated
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nobel
    Nobel's avatar
    Erkek

kargocular o.ç oluyor genelde bende laptop aldığımda karsımda kadın raftan aldı kutuyu yere fırlattı ayağıyla itti önüme böyle 5 para etmez insanlar çok maalesef.

http://goo.gl/0i2Fv
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Yakın bir tanıdığım UPS Kargo Şubesi

Yanına gittiğimden ve gördüğümden söylüyorum değerli ve kırılacak eşyaları kesinlikle kargoya vermeyin. Çok zorda kalıyorsanız köpük arasında olsun..

Kendine İyi Bak ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

adamlara emanet ediyoruz, paramızla malımıza eziyet çektiriyoruz olaylara bak :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hocam elektronik eşyalar eğer orjinal - ya da köpüklü koruyuculu- ambalajında değilse , yolda bişey olursa eyw dicem diye belge imzalatıyolar. sanırım o imzalanılan şey o. tüketici hakem heyetine ve şikayetvar.com a yaz ama o belge oldukça zor :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

YURT İÇİ KARGO MU???? Bana uzak olsun aman aman!

Hepsi burada bedava yurtiçi kargoyla yolladığı ürünleri bile almıyorum. Zaten getirmiyorlarda. Ben çok acı çektim daha kullanmam bu firmayı.

PTT kargo daha iyi yurtiçine göre.

UPS, MNG, ARAS sıralamasında kargo firmalarını kullanmaya çalışıyorum.

İngiltere'den 3 günde UPS ile dağın başındaki köydeki evime gelen kargo var ya. Yurtiçi ile şehir merkezindeki evime istanbuldan 9 günde geldi. O da şikayetlerle. Daha bir sürü kötü anım var maalesef.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

2km lik yerden evime 5 günde geldiler evde olduğum halde kapıya bulamadık diye not bırakmışlar.  Bir de telefonla arıyorlar sonraki gün, dün geldik bulamadık diye. Bu kadar saçma bir firma görmedim. Geldiğiniz gün arayaydınız madem öyle bir imkanınız vardı.l

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

yurt içi ve aras bizden uzak olsun UPS candır önden mail atıyo adamlar şu gün şu saat geliyoruz evde olun diye. dedikleri saatte de geliyolar

www.yesilgrow.com - Growshop
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Kargoyu yollarken ürününüzün faturasını muhakkak kargo firmasına verin.! Eğer faturasıyla birlikte yollarsanız ürünü, kargo şirketi gelecek zararlardan mesul oluyor. Ben cep telefonu yolladım faturasıyla beraber, hem dikkatli taşıyolar hemde özen gösteriyolar sıkıntı çıkmadı

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 2609 Toplam Mesaj: 25