folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Ses Yalıtımı / İzolasyon Vb.

Ses Yalıtımı / İzolasyon Vb.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kardeş ses sistemini nerden alıcaksın ben ses sistemi satan bi yerde ofis boyluk yapıyorum onlar ses sistemiyle ilgili falan cihaz alıcaksan görüştirim seni patronla...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adrenochrome
    adrenochrome's avatar
    Erkek

merhabalar arkadaşlar,çok forum dolaştım bu konuda özellikle burada en mantıklı bilgileri gördüm.özlellikle tugrulbaba nickli arkadaşım çok teekkür ederim herkesin adına...ufak bir sorum olacak.yeni bir işletme açıyorum izmir bornova da.konu üzerine bir yer tabiki yani stüdyo...şu an oda içinde oda mantığıyla yanlara arada 10 cm kadar boşluk bırakıp ikinci bir beton(gaz beton)ördüm.tavan için profil demirlerin üzerine alçıpan bindirdim,zemin ham (fayans)halinde.dediğim gibi oda içinde oda bu mekan şu an,sorum şu:bir apartmanın en alt katındayım zemin ve altı bana ait.stüdyonun olduğu bölüm bir dairenin altına tekamül ediyor,ki daire de uzuuun zamandır boş,satılık bir daire.tabiki sesin hangi katta hangi kolonda patlayağı belli olmuyor.2-3 katta bişey yoken en üstte bile patlayabilir bunun bilincindeyim.fakat yine de elimdeki nakit sıkıntısından dolayı riskli bir iş yapmak zorundayım,yani olabildiğince ucuz...kafamdaki plan şu;stüdyoda açıkta kalan bir kolon war o kolonu çok iyi yoğunlukta taş yünüyle giydirip,zemin ve duvarları daha ucuza,gerek köpük,halıflex,alçıpan,perde vs.gibi ucuz malzemelerle giydirmeyi planlıyorum,bu riske girmeye cesaret etmemdeki sebepse ikinci bir duvar örmüş olmam her tarafa...sizce çok mu büyük bir risk alyorum,yoksa işimi görürmü?şimdiden ilginiz için teşekkür ederim,saygılar...

Toplam Hit: 9682 Toplam Mesaj: 23