folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Severek İzlediğim Diziler

Severek İzlediğim Diziler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selamlar, öncelikle bilimkurgu tadında Fringe var halen aktif olara takip ettiğim, ilk 4 sezon müthiş, şuan 5. sezonda ama daha açılmadı. Çok beğenenler de var tabi.

Pişman olmazsınız :)

İkincil olarak çekimleri durdurulan, şu ana kadarki en sevdiğim dizi var " TTSCC : Terminatör The Sarah Connor Chronicles " ; Terminatör 2 ve 3 arasındaki geçişi konu alıyordu sanırım, yakın zamanda tekrar indirip izlemeyi düşündüğüm dizi. Her bölüm yeni bir Terminatör filmi tadındaydı ve o serinin büyük fanıyım.

Üçüncü sırada iki komedi dizisi var, illa ki duymuşsunuzdur. " HIMYM : How I Met Your Mother " ve " The Big Bang Theory " , her ikisi de gülmelik eğlenmelik güzel diziler. Bölümler arasında kesin sınırlarla devamlılık yok, karmaşık da izleyebilirsiniz ancak en güzeli normal sıralama tabi.

Ayrıca Dexter'a falan baktıydım bir ara 2-3 bölüm izledim, fena değildi.

Zevklerimi ve tavsiyelerimi okudunuz, özellikle Fringe ve TTSCC havasında, bilim-kurgu / fantastik falan olacak şekilde, çok sürükleyici yeni diziler arayışındayım. Ne kadar çok sürükleyici? Misal, Fringe'in başına oturduğumda uykusuzluktan gözlerim kayana kadar izliyordum, 5. sezonun başladığını da 2-3 gün önce öğrendim oturdum 5 bölümü de bitirdim..

Selamlar :)

Edit: Chuck'ı nasıl atladım bilmem. Şiddet, hiddet ve bilimum benzer sıfatla tavsiye edilir.

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Kategori secimini nasil bu kadar yanlis yapmayi basardim bilmiyorum. Uygun yere tasinir da konu silinmezse cok sevinirim. 

Fringe

http://www.youtube.com/watch?v=29bSzbqZ3xE

Terminator TSCC

http://www.youtube.com/watch?v=NBSB2WhUdRc

noname tarafından 07/Kas/12 22:28 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tabi herkezin zevki farklı

eskilerden prison break ve kyle xy (3sezonda diziyi bitirdiler  ) vardı

şuan person of interest izliyorum 2 sezon devam ediyor. Tek person of yetmiyor , dizi arıyorum" fringe" bakıcam .

küfrederiz villalara kulübeden
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Terminator deki summer glau ya hastaydım

Gimme Some Tits
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

karadayı , kurtlar vadisi , kuzey güney , lale devri , iyidir..

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Prison Break süperdi. Dizi izlerken ayrı bir keyif alıyordum ya. O diziden aldığım keyifi sanmıyorum ki başka bi diziden alabileyim. Zor yani.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gannicus
    Gannicus's avatar
    Erkek
    Lost,rome the lost room,band of brothers biten güzel diziler californication,spartacus,game of thrones,twd,supernatural arrow şuan izlediklerim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Prison Break süperdi. Dizi izlerken ayrı bir keyif alıyordum ya. O diziden aldığım keyifi sanmıyorum ki başka bi diziden alabileyim. Zor yani.

Kategorisi ve konusu tam olarak nasıl hocam?

blmrt bunu yazdı

karadayı , kurtlar vadisi , kuzey güney , lale devri , iyidir..

yabancı arıyorum hocam

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akenaton
    akenaton's avatar
    Erkek

preson break mükemmel, lost idare eder, how ı met your mother mükemmel, game of thrones mükemmele yakın: konu olarak cok basarılı, true blood'un henüz başlarındayım şimdilik fena değil, bide arrow varmış onada bakcam bi ara.. yerlilerden leyla mecnun ve kurtlar vadisi..

biz sarımsak tarlasından vazgeçmeyiz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akenaton
    akenaton's avatar
    Erkek

hoca preson break i izlemediysen bosver formlarda dizi aramayı otur başla :) zaten ilk bölümü izle gerisi gelir..

biz sarımsak tarlasından vazgeçmeyiz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Gannicus bunu yazdı
    Lost,rome the lost room,band of brothers biten güzel diziler californication,spartacus,game of thrones,twd,supernatural arrow şuan izlediklerim

Hocam benimki gibi azıcık detaylandırırsan sevinirim

...said addicted.
Toplam Hit: 3640 Toplam Mesaj: 41