folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şeytan Ayrıntıda Gizlidir Beyler

Şeytan Ayrıntıda Gizlidir Beyler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    umitomas bunu yazdı

Bana anılarımı hatırlattın :D helal olsun hocam :D 

Neymiş hocam anlat yahu :)

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    karabudun bunu yazdı

Bu tip desenler de ne görmek istersen onu görebilirsin. Böyle durumlar için "Algıda seçicilik" diyorlar. Eskiden de Maltepe sigaralarının kutusunda orak-çekiç görenler vardı. O desenlerin bir  kısmı halk arasında " Eli belin de " denilen bir motiftir. Ve dokumacılıkta çok kullanılır. Ama işin aslı motif " Koçbaşı " dır. Ve Hun kurganlarından çıkan kilimler de de aynısı vardır. Asya - Hun bağlantımızın en çarpıcı örneklerinden birisidir.

Abi gözü koymuş kulağı koymuş burun ve halkayı koymuş, daha nasıl şekiller göreceğiz ? O senin dediğin göz yanılgısı hocam, ona bakarsan gece ormana dikkatli bakarsan sürekli soyut resimler görürsün, şekillere vurgularsın ve kafanda bir imge oluşur.

Ama bu subliminal olayı bambaşka bir şey.

Bunların içinde kamufle edilmiş şekiller gizli yani benzetilen değil gerçek şekiller, en basit o kola şişesinde barkod'un oradaki şişe'yi bile çoğu insan göremiyor, ama orada gerçekten bir şişe simgesi var.

-

Ayrıca algıda seçicilik olması için benim 02193802183018390 günlerce bu işlerle uğraşmam gerek kalır, ki alakam yoktur. Hiç uğraşmam sub gelip beni buluyor :))

Daha önce de çok şekiller söyledim 1e1 olunca çok rahat anlatabiliyorum, adam 2 yıldır bu dükkandayım ilk defa görüyorum diyor ama bunu öbür adama anlatırken zorlanabiliyorsun.

Bu fotografı sen mi çektin? Alıntı yaptı isen üstünde oynanmış olabilir. Motifin tamamı içerisinde belki bu bir kısmıdır ve tamamı başka bir şekil verebilir. Ayrıca ben orada bir koyun başı görüyorum. Dikkat edersen ne demiştim? Hun ( Yani Khun-Khunlu-Koyunlu) demekki motif çok eski bir gelenek olabilir. Ha öyle değilde orada bir başka şey var diyorsan amaç ne olabilir? Bu neye yarar?

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek

Hacı sana zahmet şuna da bir baksana.. Ne çıkmış falımıza.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    karabudun bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    karabudun bunu yazdı

Bu tip desenler de ne görmek istersen onu görebilirsin. Böyle durumlar için "Algıda seçicilik" diyorlar. Eskiden de Maltepe sigaralarının kutusunda orak-çekiç görenler vardı. O desenlerin bir  kısmı halk arasında " Eli belin de " denilen bir motiftir. Ve dokumacılıkta çok kullanılır. Ama işin aslı motif " Koçbaşı " dır. Ve Hun kurganlarından çıkan kilimler de de aynısı vardır. Asya - Hun bağlantımızın en çarpıcı örneklerinden birisidir.

Abi gözü koymuş kulağı koymuş burun ve halkayı koymuş, daha nasıl şekiller göreceğiz ? O senin dediğin göz yanılgısı hocam, ona bakarsan gece ormana dikkatli bakarsan sürekli soyut resimler görürsün, şekillere vurgularsın ve kafanda bir imge oluşur.

Bunların içinde kamufle edilmiş şekiller gizli yani benzetilen değil gerçek şekiller, en basit o kola şişesinde barkod'un oradaki şişe'yi bile çoğu insan göremiyor, ama orada gerçekten bir şişe simgesi var.

-

Ayrıca algıda seçicilik olması için benim 02193802183018390 günlerce bu işlerle uğraşmam gerek kalır, ki alakam yoktur. Hiç uğraşmam sub gelip beni buluyor :))

Daha önce de çok şekiller söyledim 1e1 olunca çok rahat anlatabiliyorum, adam 2 yıldır bu dükkandayım ilk defa görüyorum diyor ama bunu öbür adama anlatırken zorlanabiliyorsun.

Bu fotografı sen mi çektin? Alıntı yaptı isen üstünde oynanmış olabilir. Motifin tamamı içerisinde belki bu bir kısmıdır ve tamamı başka bir şekil verebilir. Ayrıca ben orada bir koyun başı görüyorum. Dikkat edersen ne demiştim? Hun ( Yani Khun-Khunlu-Koyunlu) demekki motif çok eski bir gelenek olabilir. Ha öyle değilde orada bir başka şey var diyorsan amaç ne olabilir? Bu neye yarar?

Hocam şu hayvana bak ve o şekile bir daha bak.

Bak bakalım algıda seçicilik yapacak mısın.

http://disabledgrappler.com/wp-content/uploads/2014/05/pig.jpg

Bildiğin hınzır hocam bu burnu hızmalı koyun  olmaz ve koyunların burunları küt değildir..

Zeytun-i tarafından 14/May/14 01:05 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    Bartimaeus bunu yazdı

Sana kabaran bir şey var hocam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    karabudun bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    karabudun bunu yazdı

-

Hocam şu hayvana bak ve o şekile bir daha bak.

Bak bakalım algıda seçicilik yapacak mısın.

http://disabledgrappler.com/wp-content/uploads/2014/05/pig.jpg

Bildiğin hınzır hocam bu burnu hızmalı koyun  olmaz ve koyunların burunları küt değildir..

Tamam diyelim domuz. Ama amaç ne bunları seccade ve benzeri şeylere işleyince ne olacağın düşünüyorlar? Bak ben bile ilk etapta başka bir şey algıladım. Şimdi bu eşyayı kullananlar bunu şuur altında domuz sevgisine mi dönüştürecekler? Veya domuzlaşacaklar mı? Yoksa, " Oh işte müslümanları domuzlu seccade de namaz kıldırıyoruz " Falan mı diyecekler? Yani düşünüyorum ama pek anlıyamıyorum. Sence ne oluyor?

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

@karabudun

Tamam diyelim domuz. Ama amaç ne bunları seccade ve benzeri şeylere işleyince ne olacağın düşünüyorlar? Bak ben bile ilk etapta başka bir şey algıladım. Şimdi bu eşyayı kullananlar bunu şuur altında domuz sevgisine mi dönüştürecekler? Veya domuzlaşacaklar mı? Yoksa, " Oh işte müslümanları domuzlu seccade de namaz kıldırıyoruz " Falan mı diyecekler? Yani düşünüyorum ama pek anlıyamıyorum. Sence ne oluyor?

Hocam, sub'ın yıllardan beri amacı (bilinç altı simge olayıdır) mesela, kola kola sürekli reklama yatırır parayı, sürekli bilinç altı bilinç altı vs vs vs.

Mesela yemeğin yanında soğuk içecek ne gider diye bir soru sorsam akla ilk gelen şeylerden biri ney? Çoğuna sordum kola dedi.

Burada ismi ile müsemmanın çok önemi var, bu zamanla bilinçte yer ediyor, benzer şekillerde bilinç bunu görünce çağrışım yapıyor ve, zamanla algılaması kolaylaşıyor belli olguları seviyor ya da böyle bulup ekarte ediyor.

Gel gelelim bunların yapılış amacına, bunlar tamamen fiziki olarak tahribe uğratmak amaçlı yapılan olgular, oda da (yüz sureti bile) olmamalı namaz kıldığın yerde, bu gibi seccadeler böyle şeyler çiziyorlar ama bunu motifle kapatıyorlar sub orada zaten, mesela müslümanlıkta haram olan bir şeyi çizmiş adam buraya, domuz yani.

Bu tamamen, şu dur. Yahudi, sana türküsünü söyletir, sen hala sanarsın ki ben müslümanım, bu birebir insanları uyutmak bak neler yaptık size zamanında dedirtecek faaliyetlerdir düşman için.

Uyanık olmak burada önemli zaten, bunları yakalayabilmek çok önemli, iş simgeden daha ötürü cinsel içeriğe gidiyor ki bunla iligli çok sub vardır nette, sürekli zihinde çağrışım.

Ve bir nevi üstünlük aşağılama çabası.

Amaçları o, bizi en zayıf noktamızdan vurmak.

Zeytun-i tarafından 14/May/14 01:21 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı

@karabudun

Hocam, sub'ın yıllardan beri amacı (bilinç altı simge olayıdır) mesela, kola kola sürekli reklama yatırır parayı, sürekli bilinç altı bilinç altı vs vs vs.

Mesela yemeğin yanında soğuk içecek ne gider diye bir soru sorsam akla ilk gelen şeylerden biri ney? Çoğuna sordum kola dedi.

Burada ismi ile müsemmanın çok önemi var, bu zamanla bilinçte yer ediyor, benzer şekillerde bilinç bunu görünce çağrışım yapıyor ve, zamanla algılaması kolaylaşıyor belli olguları seviyor ya da böyle bulup ekarte ediyor.

Gel gelelim bunların yapılış amacına, bunlar tamamen fiziki olarak tahribe uğratmak amaçlı yapılan olgular, oda da (yüz sureti bile) olmamalı namaz kıldığın yerde, bu gibi seccadeler böyle şeyler çiziyorlar ama bunu motifle kapatıyorlar sub orada zaten, mesela müslümanlıkta haram olan bir şeyi çizmiş adam buraya, domuz yani.

Bu tamamen, şu dur. Yahudi, sana türküsünü söyletir, sen hala sanarsın ki ben müslümanım, bu birebir insanları uyutmak bak neler yaptık size zamanında dedirtecek faaliyetlerdir düşman için.

Uyanık olmak burada önemli zaten, bunları yakalayabilmek çok önemli, iş simgeden daha ötürü cinsel içeriğe gidiyor ki bunla iligli çok sub vardır nette, sürekli zihinde çağrışım.

Ve bir nevi üstünlük aşağılama çabası.

Amaçları o, bizi en zayıf noktamızdan vurmak.

Samimi olduğunu düşünüyorum ama sana katılamıyorum. Gerçek supliminal belki de  her şey de supliminal aramaktır. Bunları okudukca İngilizlerin bir zamanlar Hindistan eğitim sisteminde logaritma cetvelini ezberletmeye çalıştıkları söylentisi geliyor.

Kola örneği buna uygun değil. Orada zaten açık reklam var. Bir şeyi önce açık reklamla zihiinlere kazımadıktan sonra supliminal işlemez. Üstünlük ve aşağılama meselesine gelince;

A dan Z ye bütün teknolojiler de zaten onlara muhtacız. Bundan büyük aşağılanma olur mu? Neden hiç bir bilim dalın da yokuz? Bunu düşünmek yerine kilimlerde ki motifleri kafaya takmak bence en büyük supliminal.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

subliminallerle insanların yönetildiği doğrudur,

bununla ilgili national geographic 'de hala devam eden bi program var. susamış insana süt subliminaliyle süt içiriyor adamlar.

"Bu işi yapanlar insanı ve insanın yaratılışını çok iyi biliyorlar. 1900’lü yıllara kadar uzanan bir geçmişi var bu tür çalışmaların. "

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    Bartimaeus bunu yazdı

Sana kabaran bir şey var hocam.

Yan bastılar diyor :D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
Toplam Hit: 11293 Toplam Mesaj: 61