Sıfır 5800 Xpressmusic - 2 Adet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    Hayırlı satışlar hocam

=)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek

teşekkürler. ;)

spear
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek

satış güncel...

spear
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ben 500 e almıştım hepsiburadadan hediye çekiyle 400 liraya maal olmuştu geçen sene bu sene de servisde son 15 gündür arızayı yapamıyorlar sanırım yenisini verecekler :)

5800 ya üretimi durdu yada yakın zamanda duracak üretimi duran telefonlar genelde 3-4 ay içinde az bulunduğu için değer kazanıyor sonra fiyatları taban oluyor

iphone 4 kullanana kadar 5800 ı dokunmatık sanıyordum meğer basmatikmiş a.q :D  hiç bir telefonum şimdiye kadar arızadan bir köşede durmuyo hepsi çalışıyo şakır şakır

sonuç güzel telefon kullanımı çok iyi ama sakın iphone 4 kullanmayın birden içiniz kötü oluyo :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

1 yıl önce yakın arkadaşım 460 liraya taksitle aldı. o fiyat çok sanki. şimdi bile sorsam 500 derler en fazla

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek

bende 2 yıl önce n79 almıştım 610 TL ye. tahminimce 250-300 e bulunur diyorum sıfırı şu an ama, ne hikmetse sıfırı 650 den aşağı değil. gelişi 520-530 arasında olan 5800, tahminle falan 500 e bulunmuyor. geliş fiyatına tel yazdım, halen böyle yorumlar geliyor ya anlayamıyorum.

spear
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

ilk çıktığı aylarda 460 a almıştım,velhasıl mürid müridi sikmemeli,sikemez!! şu an o fiyata temiz 3g ve 3gs ler satılıyor.

dont think twice its all right
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

beyler fiyat normal. Bu amına kodum telefonu ilk cıktı oo dokunmatik oo wifi var şuydu buydu baya bi sattı. Herkezin elinde görür olduk. İstek çok oluncada fiyati düşmedi sanırım aksine arttı ak

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

dolar arttı diyemi arttı acaba

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek

Lemuria bunu yazdı:
    -----------------------------

ilk çıktığı aylarda 460 a almıştım,velhasıl mürid müridi sikmemeli,sikemez!! şu an o fiyata temiz 3g ve 3gs ler satılıyor.

-----------------------------

elin şeyinden düşmemiş mesaj yazarken. kimseye zorla birşey satmıyoruz. sen bulsana bu fiyata yazdığın fiyattan da senden alalım. ne çok konuşuyorsunuz bilip-bilmeden. bende geçen sene 426 ya aldım kampanya dan aynı telden. şimdi geliş fiyatı bu. konu hakkında bilginiz yoksa fikir yürütmeyin. 2 üstteki mesajı da oku. 2 yıl önce aldığım tel, şimdi daha pahalı. sizin mantıkla düşünürsek bedava falan olması gerekiyor onunda.

spear
Toplam Hit: 2912 Toplam Mesaj: 27