folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sıfır Araba Fiyatlarındaki Artış

Sıfır Araba Fiyatlarındaki Artış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Abi bu nedir ya? Birde şirket arabası olarak bilinen model bu. Biraz daha lüks markaların sıfır fiyatlarına bakmayı kalbim kaldırmıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

ötv artışı, kur artışı ve normal yıllık zam. 3in1 bunun yerine gideceksin hyundai i10 i20 alacaksın benzinli. şirket arabası yapacaksın baska care kalmıyor yada ikinci el temiz araç denk getirmeye calısacaksın

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

fiyat 75 te  satışı 65 e satılacakmış . diyorlardı . 

ne alaka demeyin en iyi örnek bu .

RS 6 Avant performance 4.0 TFSI 605 hp quattro tiptronic 3.993 € 92.874 365.487 ₺    160% € 148.598 584.779 ₺     € 43.465 171.048 ₺   7.205,50 ₺     269,90 280,10 € 286.908 1.129.070 ₺ 

onlara 92.000 avro  bize 1,130,000 tl  

dedim girsin çıksın gönlünü ferah tut  . 

hocam götü boklu honda spacy 100lük scooter 7,000tl + (ruhsat sigorta vs 1500 üstü )

samaccc tarafından 05/Nis/17 14:33 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Böyle konular yasaklansın isyana teşvik var xd

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Vergi muhabbetini dert ederseniz sadece Toyota Chr alınabilir. Hibrit versiyonu ötv kapsamında avantajlı diye biliyorum. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Hocam sadece seat leona toplamda 23 bin lira zam geldi bir kaç ay içerisinde. Normaldir. Toyota bak bu fiyata hemde hibrit. Yada fiat punto tarzı. Fordda bakabilirsin. Yani aynı fiyata daha üst segmentlerde var hemde dolu kasası. Hemde pazarlık sünnettir baya sağlam yap 5-10 indirirsin. Ben leonda 82 iken 76'a anlaşmıştım. Full boya koruma, Park sensörü ve 1-2 şey daha. sonra vazgeçtim almadım :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

2. Ceyrekten sonra yine zam gelecek .. özellikle dizel araclara.. + ötv zam guncellemesi....

Ne zaman , kaliteli bir araca ucuza binecegiz  diye soracak olursanız ...  HİÇ BİR ZAMAN..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

tesla model x videonu izledim. 

Tüm moralim bozuldu canım sıkıldı ya. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

2. Ceyrekten sonra yine zam gelecek .. özellikle dizel araclara.. + ötv zam guncellemesi....

Ne zaman , kaliteli bir araca ucuza binecegiz  diye soracak olursanız ...  HİÇ BİR ZAMAN..

daha neyin ötv güncellemesi gelecek anlamıyorum. %50 iken %60 felanmı olcak. yakında en düşük 1.0 litre motora ötv %100 olurken ferrari tarzı araçlara %300 olur. Diğerleride arasında gidip gelir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yorumlar için teşekkür ederim, hepsini okudum. İkinci el temiz bi Volvo düşürmüştüm ancak biraz bakım istiyor ve parçaları pahalı olduğundan gözüm korkmuştu. Fakat diğer arabaların fiyatlarını görünce en mantıklısı yaptırıp binmek.

Ayrıca Volvo yedek parçacı olan veya tanıdığı birisi varsa mesaj atabilirse sevinirim. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

daha neyin ötv güncellemesi gelecek anlamıyorum. %50 iken %60 felanmı olcak. yakında en düşük 1.0 litre motora ötv %100 olurken ferrari tarzı araçlara %300 olur. Diğerleride arasında gidip gelir.

Simdi hocam  zaten kdv oduyoruz , ötv oduyoruz , ötv nin de kdv sini oduyoruz..ama bunlar yeterli gelmiyor..  Kaynak yetersiz.. Bu sebepten ötv zammi kaçınılmaz.. Ya ekstra vergi , yada ötv zammı.. 

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 4267 Toplam Mesaj: 41
araba araba