Sıfır Bir - ''Bir Zamanlar Adana'da'' İnternet Dizisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

çok aso lan :) her ne kadar bir yolunda a.ş olmasada izleniyor bu arada 10 kg altın 1 trilyon ediyomuş :P

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    DevilKingtr bunu yazdı

çok aso lan :) her ne kadar bir yolunda a.ş olmasada izleniyor bu arada 10 kg altın 1 trilyon ediyomuş :P

110*

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    uGuR bunu yazdı

tv'deki mafya dizilerine 10 basar diye diye övünüldü duruldu ne kadar abartmayı seven toplum olduk çıktık.

10 basar mı bilmiyorum ama kurtlar vadisinden daha gerçekçi.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    uGuR bunu yazdı

tv'deki mafya dizilerine 10 basar diye diye övünüldü duruldu ne kadar abartmayı seven toplum olduk çıktık.

10 basar mı bilmiyorum ama kurtlar vadisinden daha gerçekçi.

Kurtlar Vadisi artık folloş olmuşta, o ilk bölümlerin hakkını vermek lazım. Efsaneydi. Sonra sıvadılar tabi.

---

Oyunculuklar ve müzikler on numara olmuş. Esas kadro dışındakilerde biraz yapmacıklık seziliyor sadece.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Sonu cok boktan olmus noldugunu anlamadim amk bitiverdi. Ayrica su ses sorununa bi cozum bulsalar daha iyi olacak, oturup izlemiyolar mi sorun oldugu belli iste.

sonunda  savaş güle silah yardımında bulunan adamı öldürdüler gelcek bölümde onun intikamını alıcaklar gibi.

her dizi film konusunda niye böyle kabak gibi spoiler veriliyor ki. bi türlü bu kültür gelişmedi bizim memlekette -_-

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Gerçekçi filan değil, sadece olmasını istediğimizi veriyorlar:) He bunu iyi beceriyorlar en azından amatörün, aceminin birkaç tık üstü. Ayrıca bazı sahneler cidden profesyonelce çekiliyor, birkaç kişide bazı bazı iyi yoyunculuk sergiliyor. Hatta bayağı iyi. Ses konusunda sorun var söyleyecek birşey yok, ama en büyük acemilik ve sorun müziklerde. Bu müziklerle bir adım yol kat edemezler.

Sonuç olarak farklı bir iş yapmaya çalışıyorlar ve cidden farklı oluyor ve izleniyor, izlettiriyor. Bu da oldukça büyük bir başarı, yakın zamanda birileri ellerinden tutacak burası kesin. Hem tutsunlarda şu acemilikler ortadan kalksın, o zaman belki cidden iyi bir şeyler çıkar ortaya.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

formu doldurdum dönerlerse adana ya gidebilirim 

http://www.sifirbir.tv/kayit-formu/

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

gercekten harika olmuş

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

3. bölümde güzel olmuş. Konuyu yayıyorlar ama umarım toparlayamayacak şekilde yaymazlar. Zira bölümler arası bağlantı için ideal ama konu fazla yayılırsa bokuda çıkar.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Giderek kötüye gidiyor oyunculuk ve ses

Toplam Hit: 91407 Toplam Mesaj: 167
sıfır bir adana sifir bir adana çete dizisi