folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigara Krizinden Kurtulma

Sigara Krizinden Kurtulma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

hocalar sigarayı bırakmamın 3. günündeyim şu saate kadar hiç bir kriz yoktu ama birden bire öyle bir kriz vurduki çıldıracağım. yatıyorum uyuyamıyorum geri kalkıyorum resmen uyuştu her yerim.

şeytana uymayım diye kriz vurur vurmaz evdeki sigaraları kırıp balkondan dışarı salladım.

durmadan su içiyorum bir müddet geçiyor kriz sonra tekrar başlıyor. Hiç bir şeye dikkatimi veremiyorum. Sanki beynimin içinde birisi farklı yöne yönlendiriyor beni.

yardım edin

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Tekrar başlama hocam,

senin gibi zorluk çeken arkadaşlarım vardı,

geçti gitti..

3 senedir içmiyorlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Abur cubur al ya da çekirdek çitlemeye başla hacı benden sana tavsiye :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

yok yok başlamak yok hayatımın mücadelesini veriyorum sigarayı bırakmamla birlikte her sabah 5 gibi kalkıp 1 saat boyunca yürüyüş ve koşu yapıyorum güzel oluyor

fakat bu kriz çok fena vuruyor, sonuna kadar sabır bakalım geçeceğini biliyorum

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Hacı vur yumruğunu masaya ve savaş kendinle. Geçiştirme, üstüne git. Al bi dah sigara, koy çakmakla birlikte masaya, ve sanki mazoşistlik yaparcasına bakış karşılıklı. Ve yakma. Bu zevki o sigaraya verme. Sonra zaten ister rüyana girsin ister sağda solda içenleri gör bu tecrübeden sonra seni içmeye sevk edecek pek fazla uyarıcı etkilemez

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Aynı şeyleri yaşadım hocam 2 gün içmedim sarhoş gibi oldum sokakta geziyorum dengemi kaybediyorum kafam sanki durmuş gibiydi. Dayanamadım yaktım bi sigara.

Sigara krizinden dolayı içmedim yalnız, sigaranın yokluğuna dayanıyordum güzel gidiyordu ama sarhoşluğum geçsin diye içtim mal olmuştum arkadaşlar ne oldu olm sana diyordu o derece.

Neyse çizik olsun bi çözümü vardır umarım.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek

nikotin sakızı al

https://twitter.com/ElliotticianRB
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Otur ve geçmesini bekle, bi şaşal su al arada bir yudumla,çekirdek al ama kabak çekirdeği yoksa sonra sivilce krizine giricen.

birşey olmaz diyip başlasan zaten konuyu boşa açmış olursun devam et 2 sonra sabah kalktığında kendinde bir accayiplik hissedersin yaşadığın farkına varırsın.

Bak ben 8 gün bıraktım mal gibi bidene yakam dedim ogun bugün full...

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

10-15 tane sitede yazılanları okuyarak kendimi telkin ediyorum şuanda, kriz azaldı ve normale döndü. adamın birisi çok şukela bişey yazmış

Nikotin bir bağımlıklık olamaz diye, yarım saat de yada saat başı sigara içiyoruz ama uykuya geçtiğimizde uykumuzdan sigara yüzünden uyanmıyoruz diye yazmış adam haklı

ortalama 7-8 saat uyuyan bir tiriyaki uyanık kalsa mutlaka 8-10 dal sigara içecek peki uykudan neden uyanmıyor?

bu tür yazılar bana gaz veriyor, sonuna kadar devam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

4 yıldır şehir dışında okuyorum. gitiğim ilk gün sigaraya başladım :S

4 yıldır koca 9 ay boyunca içiyorum yaz tatiline memlekete dönüyorum 4. yılın yaz tatlindeyim canım istemiyor.

bu bağımlılık denen olay nedir anlamadım vala:S 4 yıldır bağımlı olmadan günde 1 paket camel içiyorum nasıl oluyo lan

moruk el alışkanlığı ve rutinler bağımlılık kazandıran bence 

ExpirE tarafından 13/Tem/14 22:12 tarihinde düzenlenmiştir

"bea"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

el alışkanlığı için tesbih falan salla bi süre

...said addicted.
Toplam Hit: 3913 Toplam Mesaj: 43