folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigara Nasıl Bırakılır ?

Sigara Nasıl Bırakılır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Sigarayı bırakmak için, elinde yeni yaktığın sigaraya bakarken, sana artılarını ve eksilerini düşünüyorsun, "s2erim ulan!" deyip sigara daha yarısına gelmeden söndürebildiğin anda, bırakmaya hazırsın demektir. Hatta bıraktın yani o an. Devamını getirme yeter.

Canımı çektirdiniz yakıyorum bi tane :(

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    günde 3 paket ne la @-o
    sadece şunu demek istiyorum(Osmanlıca yanlış okumadıysam ): ﺳﯿﮑﺘﯿﺮ ﮐﯿﺖ ﺍﺭﺗﻖ

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Nikotin sakızlarını dene belki işe yarayabilir.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

1 aydır içmiyorum.

hasta oldum günde 2 paket içiyordum o güne kadar. 1 hafta düzenli öksürüklerim arttıkca artı. gırtlagımın yırtılabileceğini hissettim.

sonra verdim paketi bir abiye iş yerinden. abi içmiyorum dedim. bırakıyorum ben ölücem yoksa dedim daha da ağzıma vurmadım.

içen düşnsün amk. günde 1 paket içsen ayda 10 liradan 300 tl yapar.

üstüne 450 daha koyar kredi ile daireye girersin.

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

Sigarayı bırakıp nargileye başla, sonra onunla uğraşması zor geliyor onu da bırakıyorsun. toptan kurtuluyorsun. başarılar

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Gerçekten isteyerek bırakılır.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    HarmOniYaFil bunu yazdı
    günde 3 paket ne la @-o
    sadece şunu demek istiyorum(Osmanlıca yanlış okumadıysam ): ﺳﯿﮑﺘﯿﺮ ﮐﯿﺖ ﺍﺭﺗﻖ

Sikitit git artık : D

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Benim babam bıraktıysa herkes bırakabilir,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

1 haftadır içmiyorum, bugün eskiden bayıla bayıla içtiğim tekel 2000 sigarasından bir dal içtim (içmeye çalıştım daha doğrusu) böyle iğrenç birşey olamaz.

Bunları nasıl 2-3 paket içiyorsunuz la dilinizin tat alma duyuları körelmiş galiba. Bildiğin fare zehri böğğğhhğhğh :D

Ben de yediğim/içtiğim hiçbirşeyin tadını alamıyordum 1 hafta içmedikten sonra ağzımın tadı yerine geldi resmen.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @Atorgani :d açık yazmayaydin eyiydi.
    günde 3 paketle çok yaşamışsın ,anlamında şeettim.
    bu @baristbt niye şutlandi o-@

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 5120 Toplam Mesaj: 47
sigara