folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigarayı Bırakmak İstiyorum ?

Sigarayı Bırakmak İstiyorum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

Sigarayı bırakmak istiyorum.Nasıl Bırakabilirim ? .Tavsiye edeceğiniz fikir ve görüşlerinizi almak istiyorum.Bırakamadım gitti şu veledi :P

....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek
    sigara yı bırakmak istiyorsan düşünce önemli nikotin bandıdır odur budur fıs irade meselesi 53165135135 yıllık içiciyim tek celsede bıraktım : )

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    EfEkSiYoN bunu yazdı:
    -----------------------------
    sigara yı bırakmak istiyorsan düşünce önemli nikotin bandıdır odur budur fıs irade meselesi 53165135135 yıllık içiciyim tek celsede bıraktım : )
    o senin iraden :)

....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

aralık ocak aylarında 1 ay bıraktım sorna tekrar başladım :S

ama o bir ay için bir yıldır motive oluyodum lafını çok ediyodum. demem o ki konsantre olmak öenmli.

çok acaip bişe ya en iyisi hiç başlamamak buna, bırakması zor yani. benzer konular daha önce de açıldı faydalanabilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek

pakedi kır at birdahada içme başka türlü bırakılmaz..

Ama azaltarak bırakmayıda bi dene 1 saate bir tane 2 saate 1 tane 3 saate 1 tane 5 saatte 1 tane sonra günde 3 tane de .Ama iradesiz brakılmaz bu . 

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

içmiyceksin kardeşim. alcaksın paketi eline kıracaksın bütün dallarını  lanet olsun lan senin gibi meymelete diyip atacaksın.

babamla aram açık bu yüzden leş gibi sigara içip zehirlediği için. fabrikada 30 kişiden 10 u içiyor.

ücretsiz olarak muayene eden yerler mevcut. nikotinden kurtuldunmu tamamdır.

felsefe hocası söyle derdi içenlere : için ulan için 1 kere daha için kendisi içmiyor ya .

sigara sizden kurtulmadan önce siz ondan kurtulun... 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

sagara içmediğim için denemedim ama izleyenler bırakmalarına yardımcı olduğnu söylüyor/yazıyor..

http://www.youtube.com/watch?v=MYXsl9kCLVw 

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

hoca eczanelerde sigarayı bırakmak için etiket gibi bişey var onlarda al. sanırım fiyatı yanılmıyorsam 18-22 YTL bişeydi. bizim komşu bu şekilde sigarayı bırakmıştı.. bi araştır istersen yada burda eczacı arkadaşlarımız varsa daha açıklayıcı bir şekilde anlatsınlar..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Arkadasım sigara bırakılır mı sende o serefe nail olmussun bu boru degil.Bizlerin tek farkı kendi kaderimizi kendimizin yazıyo olmamızdır yani malum ya akciger yada baska seylere sebep olan kanserden gidiciyiz bunu biliyoruz ve öyle yasıyoruz bu güçtür,bizlerin vasiyetidir kefenimize cep içine sigara ile cakmak koymak,hayat zaten zorken iki uc dakikalık sigara keyfimiz bu hayatı daha yasanılır kılıyo iken senide kaybetmeyelim,sakın.İçen öldude içmeyen ölmedi mi sorarım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı:

hoca eczanelerde sigarayı bırakmak için etiket gibi bişey var onlarda al. sanırım fiyatı yanılmıyorsam 18-22 YTL bişeydi. bizim komşu bu şekilde sigarayı bırakmıştı.. bi araştır istersen yada burda eczacı arkadaşlarımız varsa daha açıklayıcı bir şekilde anlatsınlar..

Hiç deneyeni görmedim ki ,faydası oldugunu bileyim .Birde Çevremde Çok sigara içen var .Dayanamıyom

....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek

media_center bunu yazdı:
    EfEkSiYoN bunu yazdı:
    o senin iraden :)

kardesim banttır media packtir elasyondur hepsi fıs sorun psikolojik elektronik sigarayıda önermiyorum kendini ödüllendir buugün içmessem iskender yicemde vede uygula :D 

.
Toplam Hit: 6616 Toplam Mesaj: 56