Sigorta Kasko Fiyatları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Buna Hangi bakanlık bakıyor oraya ulaşalim

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

2007 model Seat Cordoba 1100 tl çıktı iyi bi araştırdık yok abi 900 altında yapan yok 

..Morali hep bozuk olan insan..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Amk o zaman eski araba kullananlar, eski araba alanlar yarrağı yedi Hele birde ok kazası varsa....

Bu ne lan

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek

Bu şerefsizler zarar ediyoda senelerdir ne bok yemeye sigortacılık yapıyo?

Devletin sigorta fiyatlarını özel sektöre serbest bırakmasının sebebi için rekabetten dolayı fiyatlar düşsün diye yaptığını söyleyenler var (ki ben buna inanmıyorum)

Madem iyi niyetlisiniz, böyle bi sonuç ortaya çıkınca niye sınırlama getirmiyosunuz? eskiye geri niye dönmüyosunuz?

Arka planda bunların yandaşlarının rantı var başka hiç bi sebep yok. Memleket artık oyunlar üzerinden yönetiliyo.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu kazalar sigorta sistemi devlet denetiminde iken olmuyor muydu?

Devlet elini çekince kazalar mı arttı ölümler mi arttı? Rakam görelim. Kafadan sallamasınlar.

O zamanlar nasıl kar ediyorlardı da şimdi zarar ettiklerini iddia edip sürekli zam koyuyorlar...

Zarar ettim diyen kaç tane sigorta firması iflas ya da devir için başvuru yaptı?

Yalan abiler ben bunlara inanmıyorum. Benim tahminim bunlar KARDAN ZARAR EDİYORLAR.

Forumdaki sigortacı arkadaşlar bize istatistiklerle anlatsınlar bilelim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Araç kredili değilse 100 tl verip aracı bir guvendiginiz kişinin üzerine yapın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek

Hocam benim arkadsimin 2004 model aracina 2400 tl sigorta bedeli cikardilar. X sehrinde motor hacimini dusuk gostererek(2.4. Motoru 1.5 dci)  Türkiyenin onde gelen x sigorta sirketinden 1900 tl ye sigorta kestirdi 

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Hazine müsteşarlığı bakıyormuş elimizden geldigince bunlara mail dilekçe atalım 

http://www.hazine.gov.tr/

bilgiedinme@hazine.gov.tr

+90 3122046000

Sigortacılık Genel Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Adres: Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü İnönü Bul. No:36 06510 Emek / ANKARA 

Telefon + 90 (312) 204 64 14 / + 90 (312) 204 65 35 

Faks: + 90 (312) 204 74 87 

E-Posta: hmsgm@hazine.gov.tr 

https://www.hazine.gov.tr/tr-TR/Sayfalar/E-basvurular-Sigortacilik-E-Basvuru

Öneri şikayet başvuru formu

https://hmportal.hazine.gov.tr/irj/servlet/prt/portal/prtmode/preview/prtroot/pcd!3aportal_content!2fcom.hazine.folders.Hazine_icin_icerik!2fcom.hazine.folders.SGM!2fcom.hazine.folders.iviewler!2fcom.hazine.folder.sgm_esikayet_iviews!2fcom.hazine.folder.esikayet_vatandas!2fcom.hazine.iviews.sikayet_giris_iview?sap-config-mode=true

ottomanmurat tarafından 09/Ara/15 09:43 tarihinde düzenlenmiştir

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

Değerli arkadaşlar bu neden böyle ?

1- devlet baba %20 SGK payı koydu

2- karşıya verdiğiniz zararı ödedikten sonra araç değer kaybı teminatı eklendi

3- 18 milyon serbest tutanak içinden bir tane bile alkol ve ehliyetsizlik yok

4- hasar takipçi adı altında çıkan 3 kağıtçı firmalar sigorta şirketlerinin anasını belledi.

5- hasar frekansı 30 yaş altı çok olduğundan lütfen büyüyünceye kadar araç almayınız. yada büyüğünüzün üzerine alınız.

6-eski araçların abs hava yastığı olmayan ölüm oranı yüksek olduğundan uyandılar kazık fiyat koydular.

7- en ucuz trafik sigortası nasıl çıkar derseniz,  hasarsızlığı devam edip bu şekilde araç alıp satanlar çok farkediyor.

velhasılı artık kimse yaş yere basmıyor.   bankalar sigortalar filan sömürülüyoruz bir şekilde .

Temel adalettir .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    MaviEkran bunu yazdı

Benim geçen sene ilk sefer yaptırdığım trafik sigortası 400 civarındaydı bu sene 900 fiyat çektiler. 900'e yaptırmadım tam da bu arada ufak bir kaza yaptık, 900 oldu 1700. Trafik sigortasına 1700 verdim :| Kasko 700 küsür

öncelikle trafik sigortalarında 1 lira 20 binlara fark etmez kaza başına 1 basamak

ottomanmurat bunu yazdı

Devlet bunlara yasa cikardi ki indirim olsun vatandaş faydalansın bunlar soygunda kullanıyor ne demek 900 tl sigorta artık buna bir dur demeliler zorunlu adı altında oldugu için soyuyorlar kasko zorunlu olmadıgı için tam koruma oldugu halde 500 600 700 civari çıkıyor devlet bir el atmali.

devlet bir yasa çıkartmadı en son hazine ticari tiplere tavan uygulama getirdi

seagate189 bunu yazdı

Onceki arabalarımi annemin üzerine yapmıştım son aldigimi kendi uzerime alim dedim almaz olaydım en uygun 2300 lira sigorta çıkarmı yav nevona mi ne öyle bir sirket ayni gun annemin üzerine yaptım araci o sekilde bile 950 liraya yaptık 

Bir şekilde sisteme bir yerden girmen lazım annen ömür boyu yaşamayacak

korkarabatak bunu yazdı

arkadas cok haklı. iki tane ulusal kanala haber verip iki tane güzel hazırlanmış afisle köprüyü trafige kessek yarım saat ne güzel olmaz mı ?. hakkımızı savunsak..

kabaca düşünürsek 3 araba 12 kişiyle bu işin üstesinden gelmek oldukça kolay. en fazla bi kaç saat nezarethanede tutuluruz.

ben bize her durumda yardımcı olucak avukatı ayarlarım. hatta bir araç ve afişleri de ayarlarım. 

bu pazar için geri kalan 11 kişi ismini yazsın aşağıya. bi tek benim çabamla olmaz ki amk.

bu sikilmeye bir dur denmeli.

sen ulusal kanala haber yaptıracaksın adamlar tirilmyonlar döküp reklam veriyor

mustafa_unax bunu yazdı

Hocam 28bine araba aldim 1050tl ye sigorta yaptirdim. 

Ankaraya gidip sarayın onunde kendimizi yakalım. Yada sarayı yakalım.

Saraylık durum yok hocam sonuç olarak serbest tarifeyi isteyen sigorta şirketleri devlet değil 

rakkoc bunu yazdı

her kazada millet sigortayi sikior. sonra fiyatlar kol gibi olunca da yine bize giriyor.

Hoca kaza tespit tutanağı çıktı çıkalyı kimse alkollü araç kullanmamış haberin varmı? :) tabiki zarar müşteriye yansıyacak sigorta şirketleri her özel sektör gibi kar ister

Tahriford bunu yazdı

10 15 20 sene hic kaza yapmadan , sigorta bedellerini kuzu kuzu ödeyen zavallı milletimin sucu nedir o zaman..... Turkiyede zarar eden sektör yoktur, KÂR dan zarar eden gözü duymaz , daha çok kazanma zihniyetine, uygun bahane bulma mantığı vardır.... Zarar eden dükkanı kapatsın da görelim. Bırakmazlar , neden AKAN GELİR BALLİ LOKMA TATLİSİ.....

Araştırarak yorum yazmanı tavsiye ederim

mustafa_unax bunu yazdı

Bu şerefsizler zarar ediyoda senelerdir ne bok yemeye sigortacılık yapıyo?

Devletin sigorta fiyatlarını özel sektöre serbest bırakmasının sebebi için rekabetten dolayı fiyatlar düşsün diye yaptığını söyleyenler var (ki ben buna inanmıyorum)

Madem iyi niyetlisiniz, böyle bi sonuç ortaya çıkınca niye sınırlama getirmiyosunuz? eskiye geri niye dönmüyosunuz?

Arka planda bunların yandaşlarının rantı var başka hiç bi sebep yok. Memleket artık oyunlar üzerinden yönetiliyo.

1. si her şirket zarar etmiyor zarar eden şirketler portföy toplamaya çalışan ucuz yapan şirketler (iflasına az kalmış yada satışa çıkmış şirketler)

2. zararlar şirketlerde teknik zarar olarak gider yada teknik kar tahminidir net değildir bunun sebebi bedeni zararlardır

Zarar diye açıklananlar branşlara göre değişir şirket trafikte zarar ederken kaskoda kar edebilir yada sağlıkta vs onun içndirki bir şirkette trafik yüksek çıkarken kaskoda bir okadar düşük çıkabilir 

size ilk okulda elme ile armutu karıştarmamayı öğrettiler unutmayın :)

imlegend bunu yazdı

Bu kazalar sigorta sistemi devlet denetiminde iken olmuyor muydu?

Devlet elini çekince kazalar mı arttı ölümler mi arttı? Rakam görelim. Kafadan sallamasınlar.

O zamanlar nasıl kar ediyorlardı da şimdi zarar ettiklerini iddia edip sürekli zam koyuyorlar...

Zarar ettim diyen kaç tane sigorta firması iflas ya da devir için başvuru yaptı?

Yalan abiler ben bunlara inanmıyorum. Benim tahminim bunlar KARDAN ZARAR EDİYORLAR.

Forumdaki sigortacı arkadaşlar bize istatistiklerle anlatsınlar bilelim.

devlet sistemindeyken kazalar neredeyse hiç yoktu çünkü kazayı trafik sigortasının ödediğini bilen çok az kişiydi ve en önemlisi kaza tespit tutanağı yoktu

istatisliklere sbmnin sitesinden aylık haftalık yıllık illere göre dağılımını görebilirsin tüm vatandaşa açık diye biliyorum

kendim için Allianz için konuşayım Bugüne kadar Sadece Allianz net üretimim 750 binlira Ödenen hasar 850 binlira bunun 600 binlirası ölümlü kazadan 1 ölü 1 sakat var şuan için şirket benden zararda 

DJ_Alper tarafından 09/Ara/15 10:40 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 4664 Toplam Mesaj: 46
sigorta kasko fiyatları