folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sikkofield Hakkında Düşünceleriniz?

Sikkofield Hakkında Düşünceleriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonick
    nonick's avatar
    Erkek

Selam müritler,

Michael Sikkofield'ı bileniniz çoktur. Ne düşünüyorsunuz bu eleman hakkında merak ettim.

Boş zamanımda giriyorum, okuyorum yazılarını. Ama doğru ama yanlış, orası pek de sikimde değil. Bu tarzda yazı yazan pek eleman yok piyasada. Hoş yazdığı şeylerin %50'sinin falan ancak doğruluk payı olduğunu düşünsem de sırf komplo teorisi adı altında okumak hoşuma da gitmiyor değil. Bi de muazzam kompleksli bi adam. Sürekli ve sürekli Objektiflikten dem vuruyor ama "Atatürk neden öl(dürül)dü?" diye bir yazı yazmış; anladığım kadarıyla konu Atatürk olunca pek objektif olamıyor. İstemeden bazı şeyleri görmezden geliyor gibi. Din konusunda da yazdıklarını okuyacam belki o konuda da ufaktan kalemini kırıyordur, yarın bakacam inşallah. Neyse, siz ne düşünüyorsunuz?

Bilmeyenler için blogun adresi http://michaelsikkofield.blogspot.com/

MOD: İnternet sitesi tanıtımı yapmıyorsan, bir adamın teorilerini tartışmaya sunuyorsan bu konunun yeri internet siteleri değildir. Lütfen konuları doğru yere açmaya özen gösterelim.

hay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gerçekten araştırmacı bir adam. Yazılarını bir ara bayaa ciddi okurdum.

Ama nazar boncuğunu illuminatiye bağlaması toblerone'u illuminati ye bağlayan bebelerden farksız yaptı onu.

böyle birkaç saçmalığını daha yakaldım ama genel olarak gerçekten araştırarak yapıyor işini.

tabi hepsi teori %100 gerçeklikle okuyamayız.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

O değilde youtube'a video veren 1 çocuk vardı kara kuru 1 çocuk maddona gelecek deprem olacak falan demişti o nerde ?

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

blog ve twitterını takip ederim. bence iyi yazıyo

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

Sikkofield denen adam  belgeselleri izlemiş bir blog açmış kendince bulduğu kanıtları gösterip reklam geliri elde ediyor.Zaten küfürleri ve inci jargonunu çıkardıktan sonra geriye aptal saptal fotolar,el yapıyor,göz kırpıyor muhabbetinden sonra gelenler,zeitgeist  gibi belgesellerden kopyala yapıştırları kalıyor.Hala yapıyor mu bilmem ama ikide bir "sen daha iyi bilirsin ekşi yazarı.." "ben de çok günah işledim şöyle yaptım böyle yaptım siz yapmayın alet olmayın bunlara"gibisinden sığırca şeyler yazıyordu :)

"Bu adam hakkında ne düşünüyorsunuz?"demeden önce bu adamın beslendiği kişiler,belgeseller hakkında ne düşünüyorsunuz diye sorsan çok daha iyi olur.Mesela David İcke'i araştırın.Sonra bu adamı referans alan Gelenler belgeseli,İlluminati vol1,vol2,vol3 belgesellerine bakın.İki belgeselin sözde aynı doğruları söyleyerek ne kadar farklı sonuçlara vardıklarını kendiniz görün.

Kısacası kolpa hikaye,kolpa eleman.İşsizlikten ve fantastik hikayeleri sevdiğimden belgeselleri de izledim yazılarından 1-2 tanesini de okudum.Bana göre zaman kaybından başka bir şey değil.

HolyReform tarafından 23/Tem/13 06:23 tarihinde düzenlenmiştir

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

blogspot'dan reklam geliri elde edildiğini de ilk defa duyuyorum...

Adamın(hatun diye de bir söylenti var) bütün yazılarını okumuşumdur. Bazen uçuk teoriler kuruyor ama zaten kimseye koşulsuz "doğru" diye bakmamak gerek. Şüphe de kaldığın yer için kendin araştırmalısın. Bu, internette ya da kitapta gördüğün bütün yazılar için geçerlidir.

En sevdiğim yazısı "İnsan, din ve kuran" ve kubrick'in filmiyle ilgili yazısı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

Bulgulari kendisinin cozmedigi ve esinlendigi yerler net.

reklam gelirinin kale alinacak kadar oldugunu dusunmuyorum. Fakat azda olsa kendince yorumlari guzel ve akici okunuyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ister esinlenmis olsun, istek kopyala yapistir yapmis olsun adam "aha bak boyle birsey var gor bunu" diyor

senin yapman gereken kafanda bir soru isareti olusmasi. her yeni cikan z.ke atlama dur once bir degerlendir belki faydali birsey degildir

demek istiyor gayet de acik dille (herkesin anlayacagi dilde) anlatiyor kaynatasiz.

blogspot dan gelir elde edildigini ilk defa duyuyorum. adam gelir pesinde olsaydi acardi kendi sitesini koyardi hayvan gibi reklam linklerini paraya para demez sikko derdi.

ozellikle subminal mesaj konularini okuyun birsey kaybetmezsiniz aksine kafanizda projeksiyon gibi aydinlanir.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Önemli şeyler yazıyor ama kendi düşünceleri olmadığı için bir önemi yok.Arrivals,Zeitgeist gibi belgeselleri izleyen herkes zaten onun kadar bilgi sahibi olur bu konularda , gidip sikkofield okumaya gerek yok yani.Onun bu kadar bilinmesini sağlayan şey yazıları esprili bir üslupla yazıp uzun konuları bile okunabilir tutması (bence).

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı

Önemli şeyler yazıyor ama kendi düşünceleri olmadığı için bir önemi yok.Arrivals,Zeitgeist gibi belgeselleri izleyen herkes zaten onun kadar bilgi sahibi olur bu konularda , gidip sikkofield okumaya gerek yok yani.Onun bu kadar bilinmesini sağlayan şey yazıları esprili bir üslupla yazıp uzun konuları bile okunabilir tutması (bence).

+1

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

okuması zevkli aga. okurken de 2 3 bişey öğreniyoruz ordan çalmış burdan çalmış size ne amk. hayatımız boyunca tüm gerçekleri yaşarak kendimiz mi öğrendik ?

Toplam Hit: 4178 Toplam Mesaj: 37