folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sikkofield Hakkında Düşünceleriniz?

Sikkofield Hakkında Düşünceleriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

daşşaklı adamdır. bir kızla beraber yazıyor diye biliyorum.

atatürk konusunda objektif olmadığı söylenmiş, 5816 var hocam kan alırlar adamın götünden.

Allah Türktür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

kendisinin bir konudaki yuzunden ifadesi alinmis -sanirim adnan oktar'la ilgili bir yazidan kaynakli- ifade tutanagina gore kadin(mis). kadin erkek fark etmiyor sonuc olarak bir seyler yaziyor ciziyor gosteriyor. yabanci siteden cevirdigi ile ilgili olarak demek istedigim bir iki yazisi idi sanirim mavi fonu olan yabanci bir kisisel blogdaki yazilarla benziyordu o yaziyi okumus anlamis bizlere kendi uslubunca anlatmisti. sitenin adresi -eksi ve inci sozlukte michael sikkofield basliginda bulunuyor-

yazdiklarina yuzde yuz inanmiyorum. bu sirada belgeselleri izlemis bize anlatmis diyen arkadaslarim bir yaziinda dunyanin parcali oldugunu anlatmis kuranda geciyor diye soylemis ayet falan da gostermisti yanilmiyorsam. levha tektoniginden bahsediyordu. hangi belgeselde bunu gormus oldugunu soylerseniz ya da bu tur belgeseli nerede bulabilecegimi soylerseniz ben oturur izlerim.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

bizde de vardı böyle bir murit ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonick
    nonick's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı

daşşaklı adamdır. bir kızla beraber yazıyor diye biliyorum.

atatürk konusunda objektif olmadığı söylenmiş, 5816 var hocam kan alırlar adamın götünden.

Objektif değil derken; Atatürk'e diktatör diyor sonra ne varmış diktatörlükte diyor? Atatürk'e makyavelist diyor sonra e makyavelist olmucaktı da nasıl olacaktı diyor? Atatürk katil diyor, beynini siktiğim sonra katliamları savunuyor. E tecavüz etti ama edilen de zevk aldı demeye getiriyor.

Arkadaşım, madem yazacaksın delikanlı gibi gerçekleri, o halde yazdığının da arkasında duracaksın. "Yaptı ama bıdıbıdı" kafasında olması çok komik.

hay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

iyi adamdır hocam. bilgili. zamanında çok yalnız kalmış ama. avare sözlükten beri takip ederim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

illüminatinin etkisinde çok kalmış 10 yazısından 6'sı illüminati ayrıca bence tamamen farklılaşmaya çalışan kendini toplumun dışında daha farklı bi yerde gören üstün insan gibi bişey 

Converse giyen uzaylı
Toplam Hit: 4179 Toplam Mesaj: 37