folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Silinme Sorunuyla İlgili Bir Öneri [Çözüldü]

Silinme Sorunuyla İlgili Bir Öneri [Çözüldü]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    bende bişi sorucam madem böyle bikonu açıldı. benim geçen bi konum silindi şimdi ama nie silindi anlmadım yaa download vermiştim heralde. hea yok yazı ydı rapid le ilgili :S bi nevi haber gibiydi. konuların silinmesi meye bağlı neye bağlı derken salakça konuysa silinir bunun dışında konu silinmesi atıyoru genele günlük 20 tane konu açılır 21. açan olursa silinir böyle bişi olabilirmi ?

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

adam site ile alakasiz konu mu acmis "silerim"

konu basligi imdaaat, yardim ediiiiiinn, bunu hacleyiiiinn, xxxxxx (mutlaka gormelisin), xxxxxx(bakmadan gecmeee), xxxxxx(girmeyenin c.ku kopsun) "kesinlikle silerim"

konu kavgaya gidiyorsa once uyari, sonra tasima, sonra "silerim"

ayni konudan defalarca acilmissa "dusunmeden silerim"

rapidshare happy hour acilmis "gozunun yasina bakmadan silerim"

abi konum niye silindi basligi ile acilmissa "silerim" + "adam banlanir" (neden silindigini bi admine mesaj at cevap verelim)

su mesaji herkese gonderin lutfeeeeenn "silerim" + buyuk ihtimalle banlanir

yillardi internette dolasan follos olmus porsumus epostalar icin konu acilmasi "silerim"

valla aklima gelen bunlar, genellikle birisinin konusunu sildiysem adama mesaj atip haber vermeye calisirim ama adminler robot olmadigi icin her zaman mesajla uyarmayabilir,

o gordugunuz loglar her gun incelenir ve kim ne yapmis bakilir, yanlis yapanin cezasi mutlaka kesilir

hani biri banlanmistir ve bakarsin adamin hicbir yanlis cevabi yoktur yanlis postu yoktur buyuk ihtimalle loglardan yakaladigimiz bir sebep yuzunden banlanmistir

kahvaltidan once amma yazdim ha  

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek

ama bunu kim sildi merak ediorum hacılar underzero veya rene sildi belkide

haberim vardı ; kablolu internet 10 ytl den baslıcak die bi kampanya adı altında

haber eklendi dedi.baktım gösterilmedi bile :S

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ok.MEsela konuyu siliyoruz ya nedfeni ufak bi text box a :D sonra iki ayar pmye konunuz şu admin tarafından :.. sebebiyle silinmiştir.

Bence güzel olur yani.

Ayrıca rene hocam bir iki fikrim daha vardı misal Atatürk bölümü gibi ?Onlar ne oldu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Şimdiye kadar bi konum silindi niye silindiğini merak ettim underzeroya sordum tamam bakayım dedi bende tekrar rahatsız etmedım. Vardır bi nedeni silmişlerdir diye. Ama hala merak ediyorum niye silindiğini.  Zumsukun önerisi fena değil
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

hazır fikirlerin paylaşıldığı bir ortam oluşmuşken yeni konu açmayayım, benim de bir önerim var.

bazen bakıyoruz anasayfada 2003 e ait bir konu, elemanın biri forumu gezerken görmüş cevap yazmış, farketmemiş bile 2003 konusu olduğunu, boşu boşuna zıplatmış oluyo konuyu.

bunun için de bi önlem alınsa, mesela atıyorum 6 aydır post atılmayan konular otomatikman kilitlense? veya 1 yıl işte nasıl derseniz..

nasıl olur?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------

hazır fikirlerin paylaşıldığı bir ortam oluşmuşken yeni konu açmayayım, benim de bir önerim var.

bazen bakıyoruz anasayfada 2003 e ait bir konu, elemanın biri forumu gezerken görmüş cevap yazmış, farketmemiş bile 2003 konusu olduğunu, boşu boşuna zıplatmış oluyo konuyu.

bunun için de bi önlem alınsa, mesela atıyorum 6 aydır post atılmayan konular otomatikman kilitlense? veya 1 yıl işte nasıl derseniz..

nasıl olur?

hocam zaten 1 seneden daha önceki konularıa cevap yazılsa bile, ana sayfada gösterilmez bunu taa 1 sene önce yapmıştım :)

Ama aktif konulara geçer :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Bende bişeyı merak ediyorum. Bi kere konu hortlattım ama suçum yoktu. Genelde anasayfadan takıp ederım. Konu anasayfadaydı. Baktım en son mesaj 2-3 ay önce yazılmış. Bu nasıl oldu yazdım. Konu tam hortlamış oldu. Mesela bi konu var kadına el kalkar mı kaldıran erkekmıdır dıye. O konu dun bı kaç defa yukarılara cıktı. Baktığımda kımse yenı bişey yazmamıştı .

Bu nasıl oluyor 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    yakintakip bunu yazdı:

Bende bişeyı merak ediyorum. Bi kere konu hortlattım ama suçum yoktu. Genelde anasayfadan takıp ederım. Konu anasayfadaydı. Baktım en son mesaj 2-3 ay önce yazılmış. Bu nasıl oldu yazdım. Konu tam hortlamış oldu. Mesela bi konu var kadına el kalkar mı kaldıran erkekmıdır dıye. O konu dun bı kaç defa yukarılara cıktı. Baktığımda kımse yenı bişey yazmamıştı .

Bu nasıl oluyor

Yöneticiler cıkartabiliyor konuları üste... 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    yakintakip bunu yazdı:

Bu nasıl oluyor

Yöneticiler cıkartabiliyor konuları üste...

wauww süper bi özelik aslında bu :D zekicee. güzel bi konu diğer konuların arasına sıkışıp hit almadığı zaman uygulanabilirliği yüksek ve güzel bi uygulama :)

admin olmak vardı şu sitede ya neyse ... :P

benimde bi önerim var benide admin yapım :)

diğer bi önerimde hızlı cevap. mesajların altında basit metin editörünün olduğu bi hızlı cevap seçeneği güzel olurdu daha pratik olurdu en azından :/ 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 3349 Toplam Mesaj: 32