folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sinan Aygün Serbest Bırakıldı!

Sinan Aygün Serbest Bırakıldı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    f1kr3t bunu yazdı:
    -----------------------------
    fatihack bunu yazdı:
    AmoR bunu yazdı:
    fatihack bunu yazdı:
    AmoR bunu yazdı:

fatihack bunu yazdı:
    yabancı basın bu ülke hakkında hayırlı rüya görmez rahat olun.onlar dandik örgüt diyorsa, kesin dandik bir örgüt değildir.

medine ve kabe operasyonu demiş birisi.akp indirildikten sonra biz yapıcaz demiş.yapmayan top olsun diyorum başka birşey demiyorum...

bu sinan aygün şaklabanıda vatan kahramanı oldu ya.bir kez daha tebrikler ulusalcıyım diyen zihniyete.gerçi tuncay özkan gibi bi şaklaban halk önderi olmuş, sinan aygün kahraman olmuş çok mu ? : )

O da bişimi. Tayyip bile halk kahramanı oldu , %47 oy aldı..

Düşün Tayyibin müslüman olduğunu sananlar bile var :l

sizin yaranız kapanmaz : ) halk darbe şakşakcılarını seçmedi ya.ne biçim karın ağrısı yaptı aman tanrım : |

Halk bi çuval kömüre kandırılmışsa benim yapabiliceğim bişi yok.Kömür darbesi yapıpta oraya gelenler düşünsün sonlarını.

Seninde kömürün fazla kaçmış sanırım.. Toplumda değilde Akp afişlerinde yaşıyorsun hayatı..

evet %47 olduğu gibi kömüre tav oldu : )

asla unutmayın ki 47% nin gerizekalı oylarının ceremesini 53% lük kesim çekemez. 47% diye bi tarafını yırtanlar 53'ün 47'den büyük oldugunu bilemicek kadar gerizekalı mı ?? hala anlamıyorum. Atatürk'ü ve tayyibi nasıl bi arada sevebiliyosunuz. ya beyniniz bazı şeyleri idrak edemiyo ya da gerçekten körsünüz.

%53 de zaten hep bir.. onun içinde DTP'si var, saadet partisi var. Siz DTP'lileride kendinizden sayıyosanız zaten sizi muhattap almak bile hata. Akp için söylenenler Saadet patisi içinde söyleniyo. sanki %53 hepiniz 1'mişsiniz gibi konuşmayın;)

edit: Evet Tayyibi ve ATATÜRK'ü birada sevebiliyorum. ve bazı şeyleri çok iyi idrak ediyorum..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dontscratch
    dontscratch's avatar
    Erkek
    sirpence bunu yazdı:
    dontscratch bunu yazdı:
    sirpence bunu yazdı:

he tamam tam olarak öyle. :D yazık yaf nasıl bu kadar kendinizi inandırıyosunuz bunun böyle olduğuna. Geçen dönemde Başta AKP vardı halk o zaman bi bok değilse(size göre) tekrar bi kömür yüzünden mi oy verdi o kadar.???

niye oy verdiklerini yazarmısın ?
    Ülkeye Faydaları var. ülkenin iyiliği için bişeler yapmaya çalışıyolar. halkda bunu farkediyo;)
    2 dönemdir başındalar ülkenin hala bi bok yapmadılar ve siz hala yüzeysel konuşuyonuz bana de ki şu nu yaptı net bişi tek bi cwp ?

´´Türkiye, Atatürk´ü Allah´a borçlusun, geri kalan herşeyi Atatürk´e...´´
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    sirpence bunu yazdı:
    f1kr3t bunu yazdı:
    fatihack bunu yazdı:
    AmoR bunu yazdı:
    fatihack bunu yazdı:
    AmoR bunu yazdı:

fatihack bunu yazdı:
    yabancı basın bu ülke hakkında hayırlı rüya görmez rahat olun.onlar dandik örgüt diyorsa, kesin dandik bir örgüt değildir.

medine ve kabe operasyonu demiş birisi.akp indirildikten sonra biz yapıcaz demiş.yapmayan top olsun diyorum başka birşey demiyorum...

bu sinan aygün şaklabanıda vatan kahramanı oldu ya.bir kez daha tebrikler ulusalcıyım diyen zihniyete.gerçi tuncay özkan gibi bi şaklaban halk önderi olmuş, sinan aygün kahraman olmuş çok mu ? : )

O da bişimi. Tayyip bile halk kahramanı oldu , %47 oy aldı..

Düşün Tayyibin müslüman olduğunu sananlar bile var :l

sizin yaranız kapanmaz : ) halk darbe şakşakcılarını seçmedi ya.ne biçim karın ağrısı yaptı aman tanrım : |

Halk bi çuval kömüre kandırılmışsa benim yapabiliceğim bişi yok.Kömür darbesi yapıpta oraya gelenler düşünsün sonlarını.

Seninde kömürün fazla kaçmış sanırım.. Toplumda değilde Akp afişlerinde yaşıyorsun hayatı..

evet %47 olduğu gibi kömüre tav oldu : )

asla unutmayın ki 47% nin gerizekalı oylarının ceremesini 53% lük kesim çekemez. 47% diye bi tarafını yırtanlar 53'ün 47'den büyük oldugunu bilemicek kadar gerizekalı mı ?? hala anlamıyorum. Atatürk'ü ve tayyibi nasıl bi arada sevebiliyosunuz. ya beyniniz bazı şeyleri idrak edemiyo ya da gerçekten körsünüz.

%53 de zaten hep bir.. onun içinde DTP'si var, saadet partisi var. Siz DTP'lileride kendinizden sayıyosanız zaten sizi muhattap almak bile hata. Akp için söylenenler Saadet patisi içinde söyleniyo. sanki %53 hepiniz 1'mişsiniz gibi konuşmayın;)

edit: Evet Tayyibi ve ATATÜRK'ü birada sevebiliyorum. ve bazı şeyleri çok iyi idrak ediyorum..

o zaman o cok sevdigin Atatürk'ümüzün nasıl bir devlet kurmak istediğini öğren önce. sonra başımızdakilerin nasıl yönettiğini. 53% farklı partilere oy verio evet. ama tek ortak noktaları akp ye vermemiş olmaları. bu bile yeter ak. 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    sinan aygün kim lee

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    f1kr3t bunu yazdı:

o zaman o cok sevdigin Atatürk'ümüzün nasıl bir devlet kurmak istediğini öğren önce. sonra başımızdakilerin nasıl yönettiğini. 53% farklı partilere oy verio evet. ama tek ortak noktaları akp ye vermemiş olmaları. bu bile yeter ak. 

devlet içinde devlet olmuş çetelerden arınmış ve bu çetelere müdahil olmuş devlet görevlilerinin olmadığı bir devlet kurmak istediğinden eminim.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    dodobig bunu yazdı:

Darısı paşalarımızın başına. Bu malların saltanatıda bitecek.

Ondan sonra biz başlayacağız.

Medine operasyonu , kabe operasyonu vs.. 

bu nedir ya? darbeniz başarısızo ldu diye inanaların değerleriyle taşşak geçerek mi egonuzu tatmin ediyorsunuz?

böyle saldırganca yorumlarla nereye varacaksınız? neden batar müslim' in kabe'si,medine'si size?

hakedenlerin, hakettikleri cezaları alması ümidiyle (özellike bold yaptım bakalım nasıl anlayacaksınız ;))

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

siyahbereli bunu yazdı:
    sinan aygün kim lee

hacı oha bee

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:
    dodobig bunu yazdı:

Darısı paşalarımızın başına. Bu malların saltanatıda bitecek.

Ondan sonra biz başlayacağız.

Medine operasyonu , kabe operasyonu vs.. 

bu nedir ya? darbeniz başarısızo ldu diye inanaların değerleriyle taşşak geçerek mi egonuzu tatmin ediyorsunuz?

böyle saldırganca yorumlarla nereye varacaksınız? neden batar müslim' in kabe'si,medine'si size?

hakedenlerin, hakettikleri cezaları alması ümidiyle (özellike bold yaptım bakalım nasıl anlayacaksınız ;))

niye olmasin haci.. mesela dini kullanarak cikar saglama.. dini kullanarak örgüt kurma ve devleti sekteye ugratmaya calisma. din adina para toplama gibi operasyonlarin ismini mekke medine vs. gibi kutsal isimler koysak daha bi dasakli olmazmiydi.. sen sandin ki islama düsmaniz biz... bizde insanlarin inanclari üzerinden siyaset yapip cikar saglayan sahislarin hangi mertebede mercide olursa olsun cezalandirilmasini isterüz elbette.. yatsi operasyonlarini düzenlemesini biliyorlar ama dimi... haa bide dikkatimi cekti eskiden saglam olsun diye jandarma ile gidilirdi.. simdi bakiyorum hep polis var nedense baskınlarda.. emniyet genel müdürlügü=hükümet ne farkı var:D

Toplam Hit: 6268 Toplam Mesaj: 59