Sınav Dershanesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Seneye Lise son dershane işleri falan başladı araştırmalar öyle broşürlerden falan değilde direk ilk ağızdan duymak istedim Sınav Dershanesi

Hakkındaki Düşünceleriniz Neler ? 

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

yayınları iyidir. genelde öğretim kadrosuda iyidir. ve ilk 100 de mutlaka 25 30 civarı öğrencileri olur. oturmuş bir sistemleri vardır. kısaca güzeldir.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

ben şuan sınav dershanesinde kpss hazırlanıyorum...  tek kelime ile dershaneden baska her b*ka benziyo.. yani bu şahsen yaşadıgım şehirde böyle baska şehirleri bilmiyorum.. ama ben bu gördüklerimden sonra sınav dershanesini onaylamıyorum...

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

FİNAL

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eger okuyup adam olcam diosan direk fem'e  ama karı kız olsun :D vakit güzl olsun diosan final

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

nightprince44 bunu yazdı:
    -----------------------------

FİNAL

hııı tabi. 3.500 tl kayıt parası verirsin. sonra her ders kitabını tek tek parayla satarlar.

hazır konusu açılmışken sorayım, kültür dersaneleri hakkında bilgisi olan var mı ?

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek

Uğur ?

Ban servis - Instagram Facebook WhatsApp Snapchat
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

arkadaşlar sınav dersanesi ile birey dersanesinin sahipleri dinci midir yani fem gibi dersaneler mi bu dersaneler hakkında bilgisi olan?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slam44
    slam44's avatar
    Erkek

MikRoBiT bunu yazdı:

Uğur ?

kesinlikle yayın kalitesi olarak çok iyidir kadrosuda sağlamdır.Sadece deshanenin kedi verdiğin testleri ve kitapları çözerek çok iyi şeyler yapabilirsin bence, ama zordur biraz..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

Hocam ben şu anda Sınav'dayım. Öğretmenleri genel olarak kaliteli. Yani bizim derslerimize girenlerden gözlemlediklerim bunlar. Yayınlar güzel, bol test çözme imkanı bulabilirsin. Ama bazı saçma sapan uygulamaları da olmuyor değil. Mesela çoğu dershane sınava yakın zamanlarda deneme sınavlarına ağırlık verirken bizim dershane o kadar çok deneme sınavı yapmadı. Bir de kalabalık bir kurum olmasından dolayı bazı sıkıntılar yaşanıyor. Örneğin sadece perşembe cuma günleri etüd kaydı yaptırabiliyorsun. Bazen etüd alacağın hocaların boş zamanları olmuyor o yönlerden sıkıntı yaşanabiliyor. Ama tabi ki ünlü bir kurum olmasının bazı avantajları da olabiliyor. Kalabalık organizasyonlar yapılabiliyor bazen. Ama hocam klasik bir laf vardır ya her şey öğrencide biter diye çok doğru o, nereye gidersen git her şey yine sende biter.

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

arkadaşlar sınav dersanesi ile birey dersanesinin sahipleri dinci midir yani fem gibi dersaneler mi bu dersaneler hakkında bilgisi olan?

Fem dinci diye biliyorum ama sınav ile bireyden emin değilim.

-----------------------------------------

Uğur biraz kasabilir insanı sağlam dershanedir

Ban servis - Instagram Facebook WhatsApp Snapchat
Toplam Hit: 6037 Toplam Mesaj: 36