folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sınawa Tam Tamına 38 Gün Kaldıı:(

Sınawa Tam Tamına 38 Gün Kaldıı:(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

rene komuş lafı zaten :D

aynen çalışın köleleler :D okuyun işiniz ne lam ben 3 kere girdim en sonuncusunda salladım (: zevkli iş öküz gibi kağıttan kafayı kaldıramıon saatlerce kafayı bi kaldırıon gözün beyin mmcıklaması geçiriyor öle bi duygu :D çalışın işiniz ne okumuomusunuz :D relax biraz.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Sorci'ye yoluna gönül verdim ..stres neyüm hiç bi sikim yogh ..içim raat bi kere ..izindeyiz atam :)

..Hat Track Fantazisi :) :P  ..malzemeden çaldıq ..temeli geç attıq ..olay budur :D 

..sinir-stres yapanlara tavsiye ..Hat Track fantazisi :) ..hayat devam edecek ..kırmayın güzelim gönlünüzü :)

bazen oyun biter ..game over olur ..döt olursunuz belki ..yapacak tek bişi vardır ..oda  umursamaz küstah bi sırışla ..''Restart mina kyim :D '' demektir..!!

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    mına korum össnin zaten yanlıs ilceyi yazmısım deniz kenarı diye dag basına gittik iimi :D tabi bırakıp geldim ne isim var dagda 40 puanım kırılıyor icim rahat dünyanın sonu degil ;) 4 yada 5. girisim olacak cidden unuttm kacıncı girisim :D bu sene memleketi tercih edecem nasipse gelecek su anda geliyor gibi görünüyor bi aksilik cıkmaz insallah :D takmayın sorunu ne kadar büyütürseniz cözümde o kadar sorun cıkar.. Allah gönlünüze göre versin.. Allah gercekten calısanın emegini bosa vermez.. Deca beni banlama sakın :D

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Sikimde değil öss  ilk başlarda köpek gibi çalışıyodum son 2 aydır siklemiyom bile bu sene ümidi kestim kendimden seneye inşallah  zaten okuldanda 13 tane sorumluluk bekliyo amk öss kazansamda biyere gidemem 13 sorumluluk borumu amk :) Ama cogunu verdim birası kaldı inşallah onlarıda haziranda verecem seneye tertemiz bi sayfa acacam :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Lem siz yine ÖSS ile yırtıyosunuz japonlar anasınıfına girmek için bile bu tarz sınavlara giriyolar.Adam anasınıfına gidebilmek için 12 yaşına kadar çalışıyo diye duydum.Oradaki rekabet daha feci.Japonyada bi üniversite bitirmek.TÜrkiyede 4 bölüm okuyarak dördünde de master yapmak doktora olayına girmek gibi belki daha bile feci.Siz yatın kalkın halinize şükredin

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi
    Öss nin a.k. bende iki sene sora giricem oof off kafalarını sürtiyim

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

bnmde 1 sene 37 gün var :D öss + yds :D umutluyum kazanıcamdan bi şüphem yok..

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    ben össyi savunanlardanım gerçi 2 yılım war ama du bakalım..

NesTo | same shit diffirent asshole
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    abi ya su öss ile ilgili konuları acmayalım hatta mumkunse kilitleyelim insanın psikolojisi bozuluyo acayıp stres yapıyo insan baslıgı görünce bile hele yazılanlarda iiyice kafayı yiyor insan dayanamıyom abi ya:) kilitlensin ve bidaha  acılmasın... :D

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

harbiden açılmasın şöle konular yaa :(

sıçışım değişti a.q.  günde 2 posta sıçıyosam 30 dk de 3  kere sıçar oldum :S

son 1 aydır karnım ağrıyo stresten :(( artık şıu ağrı geçsinde kazanamıyım dediğim oluyo yaa

siktiğimin sistemi :@ 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 4888 Toplam Mesaj: 49