folder Tahribat.com Forumları
linefolder Fotografçılık ve Digital Fotograf Makineleri - Video Kameralar
linefolder Sinema Filmi Projemiz Var Sponsor Veya Ortağa İhtiyacımız Var....

Sinema Filmi Projemiz Var Sponsor Veya Ortağa İhtiyacımız Var....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayrildikyala
    ayrildikyala's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı
    ayrildikyala bunu yazdı

Merhaba, şişli halaskar gazi cad. Film yapım için şirket açtık projemiz hazır oyuncularda hemen hemen hazır ekip falanda hazır fakat sponsor bulamadık o yüzden filmi ekip olmadan kendimiz halletmeye karar verdik ben baya baya anlıyorum işten kurgu montaj olarak 8mm nişantaşı stüdyosuyla anlaştık fakat yinede paramız kalmadı hesap yaptım kiralamayla ortalama 14 bin tlye rejiyi kuruyorum oyuncular zaten paralarını hemen almayacaklar anlaştımK aralarında tanınmış simalarda var fakat bu 14bin tlyi bulamıyorum kredi çekemiyorum borçta alamıyorum son çağre olarak tefeciye gittim fakat oda ipotek bişey istedi olmadığı için onuda alamadım... Acaba aranızda projeye sponsor veya ortak olmayı düşünen olur mu ? Filmin gişesini yarı yarıya yapacağız bunun için sözleşmeyide hazırladım tastikleticem... Saygılarımla...

Safir yapimin sahibi murat yonten var. ona git yardimci olur. Bey oglunda. 

Ama paranin buyuk kazancini o alir diyeyim.

yada adal yapim mustafa sirmen ikiside birbirini cok iyi tanir mustafa ikinci planin olsun. 

işte sorunda orda paranın büyük kısmını alıcaksa o olmaz zaten bende biliyorum gidip bir yapımcıyla çalışmayı fakat seninde dediğin gibi paranın üzerine konuyorlar ben en azından neyin en olduğunu nasıl yapıldığını bildiğim için kendim yapmak istiyorum...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Tahribat'ta böyle güzel insanların olması beni mutlu etti Başarılar dilerim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayrildikyala
    ayrildikyala's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Tahribat'ta böyle güzel insanların olması beni mutlu etti Başarılar dilerim

Teşekkür ederim hocam böyle insanlar aslında çok var ama bir araya gelseler hepsi varyaa...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Kültür bakanlığı sinema işleri gibi bişey var, projeni hazırlayıp en ufak giderlerine kadar ayrıntılı bir dosya hazırlayıp gönderiyosun sana destek oluyor, nuri bilge ceylan semih kaplanoğlu gibi isimlerde bakanlık destekli çekiyorlar filmlerini araştır derim

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Hocam anlamadığım nokta şu: öyle ünlü oyuncular ki gupse ozay delihada oynadı iyi para aldı, sen 14bin tl bulamazken bunlar projene nasıl evet dedi ?

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayrildikyala
    ayrildikyala's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

Hocam anlamadığım nokta şu: öyle ünlü oyuncular ki gupse ozay delihada oynadı iyi para aldı, sen 14bin tl bulamazken bunlar projene nasıl evet dedi ?

Hocam ben arada bir takip ettiğim filmlerin galalarına gidiyorum oralarda konuşuyorum Gupse ozayla orda böyle böyle bi projem var ekibimi hazırlıyorum düşünürmüsün dedi tamam olur bi gün oturup konuşalım dedi menajerinin numarasını verdi ama hala arayamadım 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Peki film hakkında türü falan hakkında bilgi versen

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayrildikyala
    ayrildikyala's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

Peki film hakkında türü falan hakkında bilgi versen

Hocam askeriye filmi çekeceğiz nefes filmi gibi veya dağ gibi 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hocam yanlış anlama olmasın: http://www.imdb.com/title/tt0138704/?ref_=fn_al_tt_1 çok düşük bir bütçeyle çekilmiş bir film. aşk yok, mizah yok ama adamlar yapmış...

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayrildikyala
    ayrildikyala's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı

Hocam yanlış anlama olmasın: http://www.imdb.com/title/tt0138704/?ref_=fn_al_tt_1 çok düşük bir bütçeyle çekilmiş bir film. aşk yok, mizah yok ama adamlar yapmış...

Sorun yok kardeşim doğru diyorsun düşük bütçeylede güzel şeyler çıkabilir fakat yapmassını bilemek gerek...

Toplam Hit: 3869 Toplam Mesaj: 22
film sinema sponsorluk ortaklık yapım