folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sınıfta Kaldım :( Naslı Bisidir ?

Sınıfta Kaldım :( Naslı Bisidir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    Maalesef sınıfta kalmıs bulunmaktayım gerci muhtemel sonuc oldugu için fazla sok olmadım ama nasıl bisidir merak ediyorum yani sınıfta kalmak artıları eksıleri tabi artısı varsa nelerdir ? Yaw o kadar calsı anadolu lisesini kazan sonra kal varmı bole bısı af da cıkmaz sımdı zaten elalem kosk derdinde verebileceğiniz tavsiye varmı yaw

Yukarıda yazan medeni durum seceneklerinde neden DUL yok !!! ben belkı dulum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    ya artısı var =O) kaçıncı sınıfsa daha iyi pekiştircen =O) eüheü bende kalmam lazım dı geçen sene anlamadım geçtim bu senede sorumlu =O) kalmam hayatta

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

dolabınız vardır sizin dolapta suda var dır böyle soğuk olanından şimdi bardakda vardr :D suyu bardağa doldur iç  :)

hacı bişey olmaz dünyanın sonu değil tabiki ama çalışman gerekli Türkiye şartlarına göre hemde çoook çalışman gerekli toparlarsan kendini düzeltirsin ama sınıfta kaldım psikolojisine girersen eline yüzüne bulaşır.

şimdi kendine gel ve hüleaynnn ben nasıl sınıfta kalırım ben bu sene okul birincisi olmazsam varyaa diye başla arkası gelir.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmiom
    bilmiom's avatar
    Erkek

anadolu lisesi zordur ayağı yapma hoca bize :D:D

bede anadolu lisesine gidiom sana söleyim

adamam gibi çalışma şimdi zükü ye

arkadaşların senden erken mezun olacak çömezlerle aynı sınıfta olacan falan iğrenç bi duygu olacak

ayrıca seni bırakan hocanın yanına git ağlayarak ben sınıfta bıraktın bende seni görecem hayarmı bitirdin

bende seninkini bitirecem de bizim bi arkadaş yaptı işe yaradı :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

bok gibi bir duygu, iyi yönleri de var kötü yönleri de vr.

kötü yönü. ilk gün okula gidersin, arkadaşlarının yanına değil , çömezlerin arasına girmek adama koyar.

en başa dönüp aynı dersleri işlemek adama koyar, üst sınıftaki arkadaşlardan ayrılmak vs vs.

iyi yönü, çömezlerden 1 yaş büyük olduğun için havalı olursun. manita yaparsın. sınıfın dayısı olursun vs. vs.

daha iyi öğrenirsin tekrarladığı n sınıfı çif dikiş sağlam olur. ben de lise 1 de kaldım. bunları yaşadım.

///______________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek

yaw bilmiyom analu lisesi zor demiyorm ama almanca iste bende bisi bilmiyom bide 19 mayıs calısması falan dediler girdik notlarınızı yukseltfcez< dediler ama yalan aq

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmiom
    bilmiom's avatar
    Erkek
    ibrahim_c bunu yazdı:
    -----------------------------

yaw bilmiyom analu lisesi zor demiyorm ama almanca iste bende bisi bilmiyom bide 19 mayıs calısması falan dediler girdik notlarınızı yukseltfcez< dediler ama yalan aq

-----------------------------
    bak hoca dediğimi yapmazsan çok koyar

seni bırakan hocanın yanına git ağlayarak

hoca sen beni bıraktın hayatımı bitirdin bende seni bitirecem de sonra anam avradım olsun vs die pekiştir

yeminle bizim arkadaş okul müdürüne kafa attı gözlüğü falan kırıldı adamın böle dedi hala okuldan atılmadı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    aq cocugu bide 42 den bıraktı aq serefsiz ipne zehir edicem o yılı ona butun yıl laf sokacam oc cocuguna serepsiz ipne

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek

böle ezik bi tip deilsen snıfta dierlerinden 1 yaş büyk olmanın verdii havyla snfta kaldıını untturursun (: aa sen snftmı kaldıın die ezici üslupla konusanın agzına vurdunmu susar (: ayrca daha ii ögrenerek gecrsin snıfı bunlar artılar.

hayata 1 sne gec atılcan, cok baskn bi tip deilsen snfta kalmanın ezkliini yaşıcan, bunla berabr pskolojk olarak sorun olabilr cok takarsan fln fln haa en önmlisi ailenin dilnden dşmücen amk :s

bn cok şkür sene kybı ypmadan bitrdm lseyi ama snfta kalsam tek korkum peder bey olurdu :D gerisi skime kadaaar ortalıın ak yardım. knuları az cok bilio olcaamdan snvlara şöle 1 göz gezdirip yksek not alrdım ve kesnlkle artılarını kullanırdm (:

&#8730; &#946;&#510;&#378;¢&#7861;&#331; ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Sınıfta kalmayı nasıl başarıyosunuz yav anlamıyom valla.Çalışmaktan hoşlanmıyosanız kendinizi kopyada profesyonelleştirin :D Boyna kopya çekip durun. Aslında kopyada profesyonel olmak çalışmaktan daha mantıklı gelmeye başladı bana. Çünkü benimle mezun olan biçok kopyacı eleman benden yüksek başarı puanı aldı. Biz eşek gibi çalıştığımızla kaldık. Neyse konu bu değil..

Kalmanın getirdiği avantajlar var benim gördüğüm kadarıyla. Bi kere hocalarla muhabbetin bi hayli artıyo. Sene başı sınıfa girdiklerinde sordukları ilk sorulardan biri geçen seneden kalan var mı oluyo :D Utana sıkıla kaldırıyolar parmakları:D Sonra sınıfta sözün geçiyo çünkü çömezler senden tırsıyo.Herkez için geçerli değil tabi..Ben mesela kalanlara direk ezik,üzük ve düzük gözüyle bakardım:D:D Onun için böyle bi durumada hazırlıklı ol derim..

Her Hakkım Saklıdır
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek

ben gecen sene kaldım bise olmuo aga sadece dalga gecen salaklar oluo arada ama sallama saten sende onları.

comler fln salak oluo ama olmadı ezersin :D

cömlerde kız ortamın oluo :D

2 sene raat raat her türlü gecion kasmadan :D

yani gene bise örenmion nasıl olsa bu sene gecerim die.

heybeden bi senen gidio :D

evdekiler artık takdir tesekkür diil sınıfı gecmeni beklio :D

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
Toplam Hit: 14491 Toplam Mesaj: 29