folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sınıfta Kaldım :( Naslı Bisidir ?

Sınıfta Kaldım :( Naslı Bisidir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    bende kaldım. 9 zayıfla ve başka okula gidicem(%100) yeni bir liseye iki yıllık olarak başlıycam ne yapmamı onerirsiniz.Rezil olmamam için:S

Long Live Turkey..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KevinS
    KevinS's avatar
    Erkek
    bişi olmaz dünyanın sonu değil ya, bende kaldım 1 sene sınıfda o yüzden o psikolijiyi iyi bilirim. 1. sene kaldım. 2. senemde okuldan atıldım af çıkdı lise 2'ye geçdim. lise 2'de dewamsızlıkdan kaliyordum hallettiler bizimkiler, bu senede gene kalacakdım 42 gün dewamsızlıkdan gene hallettiler mezun oldum. ama şmyle bir şeyde var okudğuma pişmanım, eğer gerçekden'de okuyacaksan oku yoksa bence okuma çünkü şöyle bir şey var eğer bu senede kalırsan çok ezik kalırsın ve hayatın boyunca unutamazsın ama yok ben eğer okuyacam diyorsan derslerine çok iyi asıl. tabi onun avantajlarıda var mesela sınıfın reisi olur, şeklin olur, sana kimse bişi diyemez, ws ws.

İyimser Bir Gül Açsın Yanaklarında . .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek
    sictir et hocam bende 7 mi 8 sene oncemi ne ilk okul 4 de kaldm :D bisi olmaz Cift dikis iidr

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    o diilde pedere nasıl anlatacağm durumu adam sorup duruyor bende 1 hafdadır acıklanmadı diorm hehehe arkadas mesele deil okulda hic adam gibi arkadasım olmadı anadolu lisesi inek kaynıyor bizde sansa bala girmis öğrenciler olarakdan 25 kısı kaldı en azından sınıf basına 4 ksıı dusuyor hehehe onlarla cam kenarında oturur hocaylan dassak gecerim hehehe

Yukarıda yazan medeni durum seceneklerinde neden DUL yok !!! ben belkı dulum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek
    peder sorup durma kaldim ag iste ne israr ediosn de ^^

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    lise birdeyken, üst sınıftan kalarak gelen tam 4 kişi vardı sınıfta, önce kendi aralarında takılıyolardı, ikinci dönemin başlarında bağrımıza bastık, kopya verdik okulu bitirdiler :)

jack daniels 160 yaşında
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gunduz
    Gunduz's avatar
    Erkek

Hocam Lise 1 de kaldım

nasıl bişi bılıyormusun?

bu yıl 3 ü bitirdim mezun oldum ama 14 tane lise2-3 den derslerim var 4 yıldır bu foruma uyeyım bı 3-4ncu mesajım ılgımı cekti oyle yoksa  sadece bilgi alıyorum :)

sana sunu soylıyeyım eski sınıflılarını gorunce konusma direk gec bu yıl varya hıc kımseyle konusma ,  derslere felan gırınce rüya gibi olacak biraz ama gercekren rüya gibi olacak gorduklerını tekrar yasıcaksın

bende oyle oldu

o yuzden eskileri felan gorursen hep kac yoksa cok kısıye cok seyanlatmak zorunda kalacaksın o yuzden kafana takma desem takılmayacak sey deil boru mu 1 YIL ..

ailene felan calısacagım de kandır gerci :) onemli deil bu yıl telafi edecem gibi ama kendin olarak rahat davran  ben kaldım bırakmak ıstedım dediler git gittim gene zor bela gectim sımdı 14 dersen 3 taneyi verdiM Subatta 11 sınav hepsine girebiliyorum girip gecicem

sende bu sene disini cık Okul bitince bunlar sana olmamıs gibi gelir

a ma cok zordur cok ıyı bılırım.

o yuzden eskileri gorunce kac hele kızları gorme.. Aaa " gunduz sen sınıftamı kaldın " " ya sen sınavlara girmedin mi " " ya bak calısmadın boyle oldu neyse gecer "

:) Kızlara yakalanma yeter 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByKuTsaL
    ByKuTsaL's avatar
    Erkek
    ibrahim kardesım hele gel senle msn nede bı konusalım yardımmı olcak ınsallah  Msn : guvenlik-tilkisi@hotmail.com

Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır...!
Toplam Hit: 14511 Toplam Mesaj: 29