folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sınırları Zorlayıp Dünyanızı Anlatabilirmisiniz...

Sınırları Zorlayıp Dünyanızı Anlatabilirmisiniz...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

sesizliğe  son vermek

çok değil ama biraz sosyal olmak

tam ot oldum son zamanlarda

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    spyrex bunu yazdı:
    -----------------------------

Scarlett bunu yazdı:

Asi bunu yazdı:
    Son bir aydır düşündüğüm istediğim tek şey var huzur ve sessizlik. Kalabalık şehirler olmasın, bankalar ve arabalarda olmasın. Dağ başında bir küçük bir evim olsun kimse olmasın yatağıma uzandığımda sessizliği ve huzuru hissetmek serinliğini hissetmetmek bana yeter.
    Asi'ye canı gönülden katılıyorum...doğayla başbaşa olabileceğim, gürültüden stresten uzak bir yerde yaşamak isterim...

son bir kaç aydır hep bunu düşünüyorum, keşke gerçekleştirebilsem...

ooo...gelin  benim yazlık tam size göre o zaman :)o

dağ başında küçük bir ev ve huzur,sessizlik...

ama geceleri son ses müzik :)

gündüzleri 200 metre aşağıdaki ırmakta balık tutmak sakince oltanın başında beklemek. :)

üzerinizde sinirden stresten eser kalmıyor.akşamları çardağın altında güzel bir kahve içmek...

beklerim yani :)

Birde nargile yakacaksın akşamın sessizligi serin havada esen rüzgar rüzgarla gelen otların ağaçların kokusu börtü böceğin sesi cennet olur orası

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek

Hayatta duzgun kendi parami kazanmaya basladigimda kendime yaptiricagim evde bir odam olucak. Tamamen hersey bembeyaz ve camsiz. Yukarsi tamamen isiklandirmali. Icerde bir masa, sandalye, kalem ve bir tomar kagit olcak. Oda ses yalitimli olucak.

Yatak olarakta akvaryumda uyumayi dusunuyorum. Sessizligi tam olarak hissedebildigim yerlerden biri su alti. Tam olarak hesaplari yapmadim ama hijyen vs konusunda fiyat performans acisindan tam olarak dusunmedim.

Evimde kesinlikle sandalye olmiyacak. Tavani cok yuksek olcak. Kesinlikle teknolojik birsey olmiyacak. Isiklandirmasi ve havalandirmasi hakkinda tam olarak dusunmedim. Yasadigim evde kesinlikle fotograf olmiyicak. Benim parami kazandigim seyle, onem verdiklerim, nerden geldigim hakkinda kesinlikle bir ipucu dogurucak birsey istemiyorum.

Kendime guvenim geldigi zamandan itibaren kendi kiyafetlerimi diktirtmeye basliyicam. Evime kesinlikle bana ait olmiyan bir cizim asmiyicam.

Yatak odamin perde kismi camdan olcak. Cift katli camin arasindan alttan ortadan isik olcak. Icindeki sivinin rengini ruh halime gore degistiricem. Bazen birbirlerinin karisimlarini izliyicem. Muzik sistemini shure veya boseden ozel olarak ev sistemi olarak yaptiricam ve ana bir hatta bagli olucak. Evin tamami ya uzak bi yerde yada yakinda komsu varsa tamamen izole edilmis olucak. Ne ben rahatsiz edicem baskalarini, nede onlar beni. Ayna olmiyacak.

Su andada odamda kesinlikle yaptigim seyler hakkinda hicbir sey yok. Resim yok. Fotograf yok. Hersey kafamda.

Basitlik kadar guzel ve komplike birsey yok. 

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    spyrex bunu yazdı:

Scarlett bunu yazdı:

Asi bunu yazdı:
    Son bir aydır düşündüğüm istediğim tek şey var huzur ve sessizlik. Kalabalık şehirler olmasın, bankalar ve arabalarda olmasın. Dağ başında bir küçük bir evim olsun kimse olmasın yatağıma uzandığımda sessizliği ve huzuru hissetmek serinliğini hissetmetmek bana yeter.
    Asi'ye canı gönülden katılıyorum...doğayla başbaşa olabileceğim, gürültüden stresten uzak bir yerde yaşamak isterim...

son bir kaç aydır hep bunu düşünüyorum, keşke gerçekleştirebilsem...

ooo...gelin benim yazlık tam size göre o zaman :)o

dağ başında küçük bir ev ve huzur,sessizlik...

ama geceleri son ses müzik :)

gündüzleri 200 metre aşağıdaki ırmakta balık tutmak sakince oltanın başında beklemek. :)

üzerinizde sinirden stresten eser kalmıyor.akşamları çardağın altında güzel bir kahve içmek...

beklerim yani :)

Cok isterim. Balik tutmak kadar  guzel birsey yok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    lordvader89 bunu yazdı:

düşünceler okunacak 1 asır kadar sonra...Düşünmek yasak olacak herkes korkacak düşünmeye,düşünerek kendi kendine bişeyleri,birilerini eleştirmeye...

insanoğlu 2108 senesinde olduğunu sanacak ama bilmeyecekki yavaş sürekli geri doğru gidiyor...

buda benim Dünyam ama 1 asır sonra hayatta olmam istatistiksel olarak hesaplandığında imkansız olduğundan içim rahat :))

1984 - George Orwell.

Okudun mu?

Okumadıysan okumalısın. 

darkness_izmir bunu yazdı:
    insanın molekullerini ayrılıp hareket etmesi duvarın içinden gecmesi yada rüzgarı kullanarak seyehat etmesi...bilimin babası albert a göre insanun beynin %bilmem lacını kullanabilirse olabilitesi olan bi olay..bakalım ne zman kllancaz o %bilmem kacı heycanla bekliyom :D

Philedelphia Deneyi. Bir araştır istersen.

Osiris bunu yazdı:

Hayatta duzgun kendi parami kazanmaya basladigimda kendime yaptiricagim evde bir odam olucak. Tamamen hersey bembeyaz ve camsiz. Yukarsi tamamen isiklandirmali. Icerde bir masa, sandalye, kalem ve bir tomar kagit olcak. Oda ses yalitimli olucak.

Yatak olarakta akvaryumda uyumayi dusunuyorum. Sessizligi tam olarak hissedebildigim yerlerden biri su alti. Tam olarak hesaplari yapmadim ama hijyen vs konusunda fiyat performans acisindan tam olarak dusunmedim.

Evimde kesinlikle sandalye olmiyacak. Tavani cok yuksek olcak. Kesinlikle teknolojik birsey olmiyacak. Isiklandirmasi ve havalandirmasi hakkinda tam olarak dusunmedim. Yasadigim evde kesinlikle fotograf olmiyicak. Benim parami kazandigim seyle, onem verdiklerim, nerden geldigim hakkinda kesinlikle bir ipucu dogurucak birsey istemiyorum.

Kendime guvenim geldigi zamandan itibaren kendi kiyafetlerimi diktirtmeye basliyicam. Evime kesinlikle bana ait olmiyan bir cizim asmiyicam.

Yatak odamin perde kismi camdan olcak. Cift katli camin arasindan alttan ortadan isik olcak. Icindeki sivinin rengini ruh halime gore degistiricem. Bazen birbirlerinin karisimlarini izliyicem. Muzik sistemini shure veya boseden ozel olarak ev sistemi olarak yaptiricam ve ana bir hatta bagli olucak. Evin tamami ya uzak bi yerde yada yakinda komsu varsa tamamen izole edilmis olucak. Ne ben rahatsiz edicem baskalarini, nede onlar beni. Ayna olmiyacak.

Su andada odamda kesinlikle yaptigim seyler hakkinda hicbir sey yok. Resim yok. Fotograf yok. Hersey kafamda.

Basitlik kadar guzel ve komplike birsey yok. 

Para kazanınca beni bul.

Benim de "uyku odası" projem var.

Hesapları yapıp hayata geçireceğim.

Optimum sabit sıcaklık.

0 ışık.

Ses yalıtımı.

Optimum Oksijen miktarı.

Remus bunu yazdı:
    anarşizmi benimserim birazda.çok güzeldir çünkü tavsiye ederim :|
    ben bide ne zaman bi efkarlanma durumu olsa en çok zamandan ve ülkeden şikayet ederim.

Sana da "George Orwell'in"

Animal Farm'ını tavsiye ediyim mi :P 

Benim sınırlarım da,

Artık klavye kullanmak istemiyorum,

Düşündüklerimin yazılmasını istiyorum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek

Musket her zaman kelimelerin sikistigi anlamlarda kalicak dusuncelerin. Ne adar dusunceyle yonetirsek bilgisayari, insanlarda o kadar suistimal edicek onu.

Bilgisayara dusunduklerimizin yazilcagi zaman gelene kadar bizim zamanimiz kalmiyicak. Beklememek lazim onu yoksa her zaman godotu bekler olarak takilicaz.

Sanada Samuel Beckettin Godotu Beklerken kitabini okumani tavsiye ediyim. Ondan sonra birde Albert Camusun Yabanci adli kitabini oku. Fransiz kal biraz dunyaya daha iyi anlamak icin.

Butun insanlarin dusundugu orjinal `saf` dusuncelerin hepsi bir arayistan geliyo. Ayni agacin meyvelerini herkes farkli saniyor.

Para kazaninca seni bulucam. Simdi topladigim 2 milyarla ne yapiyim diyorum. Bilgisayar alcam yine galiba...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:

Asi bunu yazdı:
    Son bir aydır düşündüğüm istediğim tek şey var huzur ve sessizlik. Kalabalık şehirler olmasın, bankalar ve arabalarda olmasın. Dağ başında bir küçük bir evim olsun kimse olmasın yatağıma uzandığımda sessizliği ve huzuru hissetmek serinliğini hissetmetmek bana yeter.

al benden de o kadar :| 

Alın bendende o kadar

Böyle bir evim olsun

yada böyle

Sessiz sakin mutlu bir hayat sürim :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

İşte yaşamak istediğim evler

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Buranın frmtr.com dan farkı kalmadı :|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek

Asi bunu yazdı:

İşte yaşamak istediğim evler