folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sınırsız Tarife Hakkında

Sınırsız Tarife Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar şimdi bana ayda 4 gb kota yetmediği için sınırsıza çevirecem. birazdan ttnete telefon açacam. yanlız bir sorun var hat annemin üzerine. telefondakiler hat sahibinden onay almadan işlem yapmaz bildiğim kadarıyla. Bunu aşmanın bir yolu varmı. İşte telefondaki görevliye hat sahibi burada değil şehir dışında gibi yalanlar olurmu :D bir de sınırsıza çevirdiğim zaman bir dahaki ay mı sınırsız olacak yoksa hemen mi dönüyor hattım ? yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum. :D

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    bir de annem sınırsız tarife biraz pahalı olduğu için pek taraftar değil :D ondan habersiz sınırsıza çevirip oldu bittiye getirecem de  :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

annenin bilgilerini soracaklardır telefonda onları doğru söyle yeter, açık açık bende oğluyum de hatta :W

ama sana "şu andan itibaren sınırsız tarifeye geçtiniz" derse sakın inanma, bir daha ki ayı bekle =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

Yeah bunu yazdı:
    -----------------------------

annenin bilgilerini soracaklardır telefonda onları doğru söyle yeter, açık açık bende oğluyum de hatta :W

ama sana "şu andan itibaren sınırsız tarifeye geçtiniz" derse sakın inanma, bir daha ki ayı bekle =))

eminmisin ? yani sınırsız tarifeye geçtiniz dediği andan itibaren ben abanamayacakmıyım :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

bilgi sorma konusunda eminim ama abanma kısmında daha önce tbt de çok başlık açıldı telekom görevlilerine küfür içerikli =))

sanırım abanamayacaksın yorumunu getirdim bende bu gazilerimizi hatırlayınca =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

sen dene eğer olursa bi sorun çıkmazsa bende telefona koşuyom hemen :E

manyak fikirmiş ben daha önce niye akıl edemedim bunu yav zaten her ay 50 lıradan aşağı gelmiyo fatura annem hala sınırsıza geçmemekte inat ediyo anlamıyorum  :/

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben avea müşteri hizmetlerini arayıp oğluyum puk koudunu verin tüm bilgilerini söyleyim diyince vermemişlerdi o yüzden sorun çıkabilir yester(yeah) :) 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    valla ben öyle yapmıştım ama bayağı bir şey sormuşlardı, 3-5 soru değil yani =))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    şimdi öğrendim aradım :D ay başında sınırsıza geçersen ilk 15 gün limitli ücreti, diğer 15 gün limitsiz ücreti kıst ettiriliyormuş. adam bana ilk 15 gün 4 gb kotayı aşma ondan sonra ne yaparsan yap dedi :D hemen modemi açıp kapatınca sınırsıza geçiliyormuş. aslında ilk 15 gün ile ikinci 15 gün olayı çok saçma. şuraya bak Allah aşkına :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    annenin annesinin kızlık soyadı ve doğum tarihinin 1 ile 3. harfini biliosan no problem :D

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek

Blue_moon bunu yazdı:
    şimdi öğrendim aradım :D ay başında sınırsıza geçersen ilk 15 gün limitli ücreti, diğer 15 gün limitsiz ücreti kıst ettiriliyormuş. adam bana ilk 15 gün 4 gb kotayı aşma ondan sonra ne yaparsan yap dedi :D hemen modemi açıp kapatınca sÖyle ınırsıza geçiliyormuş. aslında ilk 15 gün ile ikinci 15 gün olayı çok saçma. şuraya bak Allah aşkına :|
    Öyle bir şey yok ya sen yanlış anlamışın yada karşındaki yanlış aktarmış...

Sen eğer bugün limitsize geçtiysen, şuan aktif ama sen yinede 24 saati bekle...Modemini kapatıp açmayıda unutma..

Sana zaten her halukarda mayıs 22den sonra gelicek olan fatura 46 üstünde olucaktır ve faturada kıst ay ücreti görüceksindir. Daha sonraki aylarda faturan sabit 46 küsür gelicektir. Tekrar limitli tarifeye geçtiğinde ise faturan 26 altında olucaktır senin tarife değişikliği verdiğin güne bağlı olarak faturana mahsup olarak yansıtılcaktır.Eğer faturamda hiç birşey görmeyim diyorsanız ayın son günü değiştirceksin.

Uzun lafın kısası sen şuanda sınırsız tarifedesin =)

Toplam Hit: 2520 Toplam Mesaj: 18