folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sırt Üstü Yatınca Kabus Görüyorum [?]

Sırt Üstü Yatınca Kabus Görüyorum [?]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Dalga konusu değildir, yapmayalım.

Daha önceden olan bir şeydi fakat son 4-5 gündür sürekli kendimi sırt üstü buluyorum.

Kafasının yarısı olmayan adamlar, Uzaylılar ki bi tanesi çok gerçekçiydi. Havada garip ışıklar vardı kaçıyorum kovalıyordu ışık falan kendimi filmde gibi hissettim güzeldi.

Fakat sabah uyandığımda bir süre kendime gelemiyorum. Hass... neydi o diyorum.

Bu durum ilerde beni yorabilir. Psikolojimi bozar vs.

Aranızda sırtüstü yatınca kabus gören var mı?

Nette araştırdım bazılarında oluyormuş.

İmza...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

sırt üstü yatmakla alakalı olduğunu düşünmüyorum şahsen. Yattığın yerde ekmek kırıntıları vs. varmıydı ona dikkat et dostum.. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Hocam ben sırt üstü yatıyorum yan yattımmı düşecek gibi garip bir his oluyor

fakat çok rüya görürüm ben normalde kabus felan görmek benim hoşuma gidiyor o yüzden takmıyorum fazla :D 

ama sırt üstü en iyisi bazen bir haller geliyor yarı uyku yarı uyanıklık arasında süper bir his :D kafana takma rüyaları 

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

sırt üstü yatmakla alakalı olduğunu düşünmüyorum şahsen. Yattığın yerde ekmek kırıntıları vs. varmıydı ona dikkat et dostum.. 

Hocam karabasan hikayesi değil o da olmuştu önceden fakat bu farklı.

Gözlemledim sırt üstü yatınca oluyor.

İmza...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    Peroksit bunu yazdı

Hocam ben sırt üstü yatıyorum yan yattımmı düşecek gibi garip bir his oluyor

fakat çok rüya görürüm ben normalde kabus felan görmek benim hoşuma gidiyor o yüzden takmıyorum fazla :D 

ama sırt üstü en iyisi bazen bir haller geliyor yarı uyku yarı uyanıklık arasında süper bir his :D kafana takma rüyaları 

biliyorum uyanıksın kımıldayamıyorsun bağıramıyorsun kötü oluyor o ya :/

İmza...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

aynı sorun bendede var(dı). İnancın nedir bilmem ama  ben hocaya gittim  cinlerden filan bahs etti ( detay vermiyorum)  okudu üfledi  filan  sonra su verdi bu suyu  sabah akşam içeceksin dedi içtim bir müddet  sonra  geçti  bir zaman rahat ettim sonra tekrar  başladı  ama alıştım normal rüya görünce çok sıkıncı   gelmeye  başladı, kabus olduğu zaman şuurum yerinde  oluyor çoğunlukla  ve kendi lehime  çeviriyorum olayı zevkli oluyor :P

Mevzu derin | Papikolas Planet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

aynen hoca bendede var o sabaha kadar uğraşıyorum karabasanlar bilmemneler

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

ogrish ve gore tarzı sitelere girmekten vazgeç

uyurken abdestli olmaya gayret et

uyumadan evvel ezberden biliyorsan 3 kere Ayetel Kürsi oku ,bilmiyorsan bir yere yaz oku

uykuya dalma esnasıda iken hani derler ya keçi koyun dana filan say

sen sadece zikir çek (süphannAllah , Elhamdullillah  veya estağfurullah)

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek
    karakutu bunu yazdı

aynı sorun bendede var(dı). İnancın nedir bilmem ama  ben hocaya gittim  cinlerden filan bahs etti ( detay vermiyorum)  okudu üfledi  filan  sonra su verdi bu suyu  sabah akşam içeceksin dedi içtim bir müddet  sonra  geçti  bir zaman rahat ettim sonra tekrar  başladı  ama alıştım normal rüya görünce çok sıkıncı   gelmeye  başladı, kabus olduğu zaman şuurum yerinde  oluyor çoğunlukla  ve kendi lehime  çeviriyorum olayı zevkli oluyor :P

Bende öyle düşünüyorum akşamları birşey beni rahatsız ediyormuş gibi geliyor cidden gin midir ? 

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Bu tür şeyleri kafaya taktığın açık. O nedenle olması, devam etmesi ve daha büyük sorunlara neden olması kolay. kuşkucu yaklaşmak için farklı konular edin kendine.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

aynı olay bendede var 10-12 senedir sırtüstü yatamıyorm yatıyorsam ya kafamı keserlerken görüyorum ya yaratıklar ya sesler ya da karabasan çöküyor göğüs kafesime mk.

Toplam Hit: 8623 Toplam Mesaj: 58