folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sistem Ve Ağ Uzmanlığı Kursları.

Sistem Ve Ağ Uzmanlığı Kursları.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, şuan lise mezunuyum. Seneye üniversiteye başlıyacağım ya ATT yada Bilgisayar Programcılığı okuyacağım. Eğer Bilgisayar Programcılığı okursam üstüne böyle bi kursa gitmeyi düşünüyorum fakat, şu halimle yani lise mezunuyken kursa gitsem gelişmeye açığım zaten iş imkanlarım nasıl olur? Lise mezunu olmam bana çok eksi  bir durum oluşturur mu?

Yaş oldu 21, seneye sike sike üniversiteye gitmem gerekiyor aklım felaket kaynıyor. Her an başka bölüme gitmeyi düşünebilirim, çaresiz bir durumdayım nereye çekseler oraya gidiyorum :) İş hayatı kötü müridler.

Önerisi olan varsa da dinleyebilirim, teşekkürler şimdiden.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

üniverstede + kurs la zehir olursun zehir 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

2 yillik bolumlerle okullarda pek birsey ogretmiyorlar kursa gitmen iyi olur

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Serdar in hayali :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    UTHO bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Serdar in hayali :)

utho kurs işi tamamda üniverste farklı bir bölüm oldu işte :) onu tutturamadık 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KemikadaM
    KemikadaM's avatar
    Erkek

lise ve üni. programcılık mezunuyum ağ ve sistem uzmanlığı sertifikam da var bi işe yaramıyo git att ol 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KemikadaM bunu yazdı

lise ve üni. programcılık mezunuyum ağ ve sistem uzmanlığı sertifikam da var bi işe yaramıyo git att ol 

hocam programcılık mezunuysan neden yazılım üzerine sertifika sahibi olmadın ki  gidip sistem ve ağ üzerine sertifika aldın 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

att ol ve disardan kursa git cok fazla kisi var 2 yillik myo mezunu az sayidadir sansi iyi giden pisman olmayan

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KemikadaM
    KemikadaM's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    KemikadaM bunu yazdı

hocam programcılık mezunuysan neden yazılım üzerine sertifika sahibi olmadın ki  gidip sistem ve ağ üzerine sertifika aldın 

iş sertifikada değil çevrende. kursu bedavaya aldım ondan dolayı. hem meb hem microsoftun onca yere başvurdum sonuç yok anlatabildim umarım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KemikadaM bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    KemikadaM bunu yazdı

iş sertifikada değil çevrende. kursu bedavaya aldım ondan dolayı. hem meb hem microsoftun onca yere başvurdum sonuç yok anlatabildim umarım.

Tecrübe sıkıntısından değilmi o çok öenmli ulan sanki bir yerde çalışmadan tecrübe ediniliyor 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    KemikadaM bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    KemikadaM bunu yazdı

Tecrübe sıkıntısından değilmi o çok öenmli ulan sanki bir yerde çalışmadan tecrübe ediniliyor 

tecrübe için neden illa iş ortamı bekliyorsun ki hocam. Kendin birşeyler yapmaya çalışırsanda oluyor tecrübe ;)

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 1450 Toplam Mesaj: 18
sistem kursu üniversite tercihleri