Site Açmak?...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoZa
    KoZa's avatar
    Erkek

Arkadaşlar; Bir internet sitesi açmak istiyorum. Ve Bu site içersin'de Güncel haberlerden tutun'da Sohbet, Mizah, Oyun ( tavla okey batak gibi )  alanı Geniş bir Site Tahminen Bana kaça patlar ? Ve burada böyle bir site yapabılıcek Arkadaşlarımız Varmı ? Sitenin içeriğinin Zengin olmasını istiyorum :S Ortalama kaça patlar Fikirlerinizi Almak istiyorum...

Söz Sizde ;

http://www.antoloji.com/siir/sair/sair.asp?sair=51703
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Ortalama 25 ile 55 arasinda domain ve host alani fiyati olur..Buzul'un bir kampanyasi vardi,denemelik ordan al istersen,portal büyüdükce tasirsin siteyi:D

Gerisini de yapacak arkadas söyler zati..

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

tavla okey ve batağı yönlendirme yapmayacak,yüzde yüz kendimin olcak böylece millet oyun oynarken başka sitelerin reklamını görmeyecek diyorsan sadece 600$'ı bu scripte ayıracaksın.Bu scriptler piyasada bulunmaz !

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoZa
    KoZa's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar; Site kurucam ev kurmuycam :D o ne öyle 600 Dolar falan :D Böyle bir Siteyi yapabilicek birisi varmı ? Bunu öğrenmek istiyorum Ve bana tam maaliyeti ne kadara patlar ? Herşeyi içinde....

http://www.antoloji.com/siir/sair/sair.asp?sair=51703
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turan-Mete
    Turan-Mete's avatar
    Erkek

benim msn,i ekle sana yardımcı olayım dostum

Nasıl ki doyurulmayan açlık bir müddet sonra, açlık hissinin iptali ve neticede ölüme yol açıyorsa, okuma ve fikretme davası için de aynı şeyler sözkonusu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    KoZa bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar; Bir internet sitesi açmak istiyorum. Ve Bu site içersin'de Güncel haberlerden tutun'da Sohbet, Mizah, Oyun ( tavla okey batak gibi )  alanı Geniş bir Site Tahminen Bana kaça patlar ? Ve burada böyle bir site yapabılıcek Arkadaşlarımız Varmı ? Sitenin içeriğinin Zengin olmasını istiyorum :S Ortalama kaça patlar Fikirlerinizi Almak istiyorum...

Söz Sizde ;

-----------------------------
    hocam host ve domain için kampanyamızı bi incele :
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=51660 daha yüksek özellikte bişey istersen ona göre msn ekle görüşelim.

haber sohbet mizah oyun dediğin şeyler kolay fakat tavla okey batak olayı istiyorsan 500 $ en kötü script için kafadan gözden çıkaracaksın :) yok başka yere yönlendirme yapayım dersen o olay beleş zaten. normal o dediğin site sana host ve domain ücretine malolur extra bir ücret ödemezsin böyle bir şey için.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    600 dolara iyi bir html site yaptirirsn brosur gibi olur :)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    web tasarımcılara istediğin siteyi yaz içeriğinin nasıl olduğunu açıkla senin istediğin gibi bir siteyi en fazla 400 ytl ye yaparlar bayağı da güzel olur ama bir zaman sonra insan bıkıyor içinde güncel şeyler olmadığı zaman. Bu işi yapan kişiler vardır biraz araştır irtibata geç bulursun

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    2000$ a istediğin gibi site kodlarız ne istersen yapabiliriz sitede bizde sınır yok smf forumda koyup sitenin üyeliğine entegre yapabiliriz istersen kendimiz forum kodlarız .. sen iste biz yapalım!!! :))))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Hoca bu işlere ne kadar uzak olduğun belli :)

Bahsettiğin oyunlar java scriptleridir ve sadece mynet,tr.net gibi büyük sitelerde olur.Ben zaten orda üstüne basa basa demişim eğer link vermeyeceksen yüzde yüz senin olsun istiyosan die ! Bu scripti 600$ dan aşağı bulursan haber ver ben alıcam :)

Troubles'll come & they'll pass
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    15 domain (en yüksek fiyattan verdm) + 20-30 arası host desek : 45 ytl içine bi script kurcn hade onları da başkasına yaptır qi bu 50'den aşaqı almaz 95 tl ye patlar ama iyi niyetli olsun toplam 60-100 arası:d ama sie et ben kurarm bi script gerisini halledersn sen para almm 45 ytl ye biter:D
Toplam Hit: 3846 Toplam Mesaj: 23