Site Açmak?...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoZa
    KoZa's avatar
    Erkek

750 YTL'ye yapıcak bir dostum var. Kendisi: Güvenliğinden tut, Güncellemesine Kadar Herşeyi Yapacağini söyledi. Fatura kesicek inş. Bakalım; Böyle bir site kurmayı: 5 yıldır hayal ediyor ve kurguluyordum.Nasip'se kurucam'da inş.

Sizler'de gelir yıkarsınız Artık :D

http://www.antoloji.com/siir/sair/sair.asp?sair=51703
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

angels_demos bunu yazdı:
    -----------------------------
    15 domain (en yüksek fiyattan verdm) + 20-30 arası host desek : 45 ytl içine bi script kurcn hade onları da başkasına yaptır qi bu 50'den aşaqı almaz 95 tl ye patlar ama iyi niyetli olsun toplam 60-100 arası:d ama sie et ben kurarm bi script gerisini halledersn sen para almm 45 ytl ye biter:D

Herşey Dahil; 750 ytl gibi bir Fiyata anlaştık gibib ir şey:) Bakalım Akşama ne olur? Sonuc belli olucak.Ama öyle yada böyle! İstediğim Siteyi Açıcam Ve Genele Sunucam....

Sitenin Adı Bile Çok Güzel Ve Genele Hitap Edicek Kadar; Hoş ve Zarif...

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bu Arada: KoZa Benim:) Rumuzu Atlatıcam.. Artık koZa'yı Kullanıcam inş...

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    750 çok la.adamını bulsan 60-70 e istediğini yaptırırsın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

şaka mısınız amk ya :D biri 60-70 diyo biri 90 dio :D nabıosnz :D bedava script kurarsan host ve domain harici bişe ödemezsin ama tavsiye etmem. kodlattırma istersen en ucuz 250-300 e yapılır en kötüsü. oyunlar zaten ayrı olay. arkadaş 2000$ a kodlarım demiş. gayet güzel bi rakam böle bi sistem için.ama param var bin dolarlar umrumda bile deil (!) dersen

www.young.com.tr

mynet,superonline,ibm,warner bros,vestel vsvs.... gibi referansları olan çoooooook büyük ta$$aklı bi firma :D

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoZa
    KoZa's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    600 dolara iyi bir html site yaptirirsn brosur gibi olur :)

Kardeş: sen Pm'e Cvb versen yeter:) İlgin için saol:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

hoca okey tavla mavla cet met koycam diosan sana taşaklı server lazım 20 milyonluk serverla olmaz bence :) her duyan abaza doluşur siteye :)

öle birilerinin dediği gibi 90 milyona olcak bi iş deil bu dediğin, içinde herşey oluck diosun,script yazdırcam diosun, rahat 2000 i bulur, ytl de olabilir dolar da emin deilim :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoZa
    KoZa's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:

hoca okey tavla mavla cet met koycam diosan sana taşaklı server lazım 20 milyonluk serverla olmaz bence :) her duyan abaza doluşur siteye :)

öle birilerinin dediği gibi 90 milyona olcak bi iş deil bu dediğin, içinde herşey oluck diosun,script yazdırcam diosun, rahat 2000 i bulur, ytl de olabilir dolar da emin deilim :) 

Söyledğim Gibi: Anlaşmayı bir dostum ile yaptık.. Bakalım; inş. Sonu hayırlı olur:) 2000 Dolara gelin'ce o kadar param olsa: sanırım burda durmam :D Seyahete felan neyim çıakrız ; Topluca Tahribat Ekibi olarak :Pp

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoZa
    KoZa's avatar
    Erkek

Arkadaşlar; Maalesef: Sizlerin Söylediğine Geldim:S Siteyi yapıp,hazırlıyacağini söyledi bu dost.. Ancak: Sohbet odaları, Oyun içersinde özel konuşmalar vs'ler gibi şeyler yapamayacağini henüz biraz önce açıkladı :S Tamam'da Tek hayalim böyle bir Site açabilmek idi!!! Uygun Ve maaliyeti: o kadar yuksek olmuyan bir Site yapabilicek varsa PM Atsın; Fahiş Fiyatla Gelicek'se Gelmesin :)

bu siteyi: 3 hafta içersin'de Faaliyete geçirmek istiyorum:S

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek
    KoZa bunu yazdı:

Arkadaşlar; Maalesef: Sizlerin Söylediğine Geldim:S Siteyi yapıp,hazırlıyacağini söyledi bu dost.. Ancak: Sohbet odaları, Oyun içersinde özel konuşmalar vs'ler gibi şeyler yapamayacağini henüz biraz önce açıkladı :S Tamam'da Tek hayalim böyle bir Site açabilmek idi!!! Uygun Ve maaliyeti: o kadar yuksek olmuyan bir Site yapabilicek varsa PM Atsın; Fahiş Fiyatla Gelicek'se Gelmesin :)

bu siteyi: 3 hafta içersin'de Faaliyete geçirmek istiyorum:S

koza; otomobil kullanmayı bilmiyorsam otomobil sahibi olmayı istemem.

bre kardeşim. madem 5 yıldır hayal ediyordun. 5 yıl boyunca niye boş durdun. 5 yılda bir programlama dilini içerdin..

neyse hayırlısı.

illa sitem olsun diyorsan;

site ve okeybatak gibi oyunları ayrı ele alman lazım.

oyun:araştırırsan javacılar var. onlarla irtibat kuracaksın. ki yazılan mesajlarda 600 dolar dediler ama.. 600dolara o yunları vereceklerini sanmıyorum.

+

site:bahsettiğin anlamda bir siteyi işini bilen birisi 1000 dolardan aşağı yapmaz. hatta daha fazla ister.

nacizane sana bi akıl vereyim. bu işe yeni başlamış kişiler var. güzel kod yazıyorlar. ortaokul lise öğrencisi olan bu vatandaşlara 250,300 ytl verirsen yaparlar diye düşünüyorum.

Toplam Hit: 3858 Toplam Mesaj: 23