folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Site Gidişatı İle İlgili Önemli Duyurudur. [Güncelleme Yapıldı]

Site Gidişatı İle İlgili Önemli Duyurudur. [Güncelleme Yapıldı]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

7. Kullanıcıların Sırf paylaşım yapmak, ve puan kazanmak amaclı yapımış olduğu tek konuluk, tek filmlik paylaşımlara izin verilmeyecektir. Eğer isteyen var ise, daha önce paylaşımı acılmış konulara videlarını ve filmlerini ekleyebilirler.

yüksek derece uykuluyum yanlış anladıysam affola da, bu "puan kazanma" nedir? tahri de puan kazanma diye bi kültür bi oluşum mu var? 

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

7. Kullanıcıların Sırf paylaşım yapmak, ve puan kazanmak amaclı yapımış olduğu tek konuluk, tek filmlik paylaşımlara izin verilmeyecektir. Eğer isteyen var ise, daha önce paylaşımı acılmış konulara videlarını ve filmlerini ekleyebilirler.

yüksek derece uykuluyum yanlış anladıysam affola da, bu "puan kazanma" nedir? tahri de puan kazanma diye bi kültür bi oluşum mu var? 

dosyaları upload ettikleri sitelerden kazandıkları puanlar, paralar vb...

(:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    Sitede süper bir düzelme var. Böyle devam ederse harika olur :) Bu olaya vesile olduğu icin Şişko bekir'e tesekkurler:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

ben başından beri diyorum imzamda da var :)

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kocero
    kocero's avatar
    Erkek

Not : Güncelleme Yapıldı ! (Madde 7)

Merhabalar,

Tahribat.Com Forumlarındaki güncel konu ağırlıkları, göz önüne alınarak, .23 Mayıs 2011 tarihinden itibaren itibaren bazı radikal kararlar alınmıştır. Tüm kullanıcılar bu kurallara uymakla yükümlüdür.

1. Forumlarda her türlü siyasi konu yasaklanmıştır. (Örneğin a partisinin yeni videosunun yayınlanması bizi ilgilendirmiyor.)

2. Forumlarda her türlü gazete haberi yasaklanmıştır. (Örneğin b şahsının bir bidonla fantazisi bizi ilgilendirmiyor.)

3. Forumlarda Bilişim, İnternet Güvenliği, Security, Bilgisayar ve Teknoloji ile alakalı konular öncelikle öne cıkartılacaktır.

4. Forumlarda yapılan takip sonucunda, asıl amacı Bilişim alanındaki konular değilde, Siyasi, asıl hedefi saptırıcı konularla ilgilenenler, devamlı site içinde kışkırtıcı ve kavgacı tutum gösteren kullanıcılar, siteden uzaklaştırılacaktır.

5. Allah var mı?, Kitap var mı? tarzında acılan konular tamamen yasaklanmıştır, isteyen geriye dönük olarak 10 senedir tartışılan konuları okuyabilir.

5. Foruma yarardan cok zararı olan kullanıcılar, "Nickinizin Anlamı", "Herkez aşağıdakine bi cümle söylesin", "Çocukken yaptığınız şakalar" tarzında konuları devamlı ve ısrarla acıp, siteye hiç bir yararı olmayan kullanıcılar, siteden uzaklaştırılacaktır.

6. Tüm kullanıcılara acık olan bölümlerde davetiye, üyelik, account dağıtımı yasaktır.

8. Sitenin asıl amacı ile ilgilenen kullanıcılara pozitif ayrımcılık yapılacaktır.

hepsi cok guzel hocam, tahribat yonetimine cok tesekkurler ozellikle siyaset konulari bas agrisi yapmaya baslamisti. bence bu yeniliklere eklenmesi hereken en onemlilerden biriside vefat eden murutlerin hatirlanabilecegi bi duzenleme 19,05,2011 MUSKET in olum yildonumuydu mesela onu sevgiyle aniyorum burdan. lutfen bu konuyla ilgilide bi duzenleme yapilsin.

BILDIKLERINI YUZLESTIR HAYATLA ve SINAMAKTAN KORKMA !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek
    renegadealien   
    Alıcı : nazmanya 
    Tarih 7 Temmuz 2008 Saat: 00:03 
    Konu : Yanit: tahribata ne oluyor böle 
    Mesaj : hacı ben bu işten bir şey anlamadım saçma sapan haberler, saçma sapan geyikler. ekşi sözlükten wikipediadan alıntılarla açılan başlıklar. bu başlıklar ne böle ben 2002-2003 den beri, dial uptan bu yana tahribatı bilirim girerim ederim. her zaman pc elektronik bilişim programlama gibi konular öncelik olmuştur. şimdi bir yere pc ile ilgili bir şey yazıyoz kimse tenezzül edip cevap vermiyor. saçma sapan bütün forumlarda dönen konular burdada dönüyor ve hit alıyor. yakında + repede geçecez. pc ile ilgili bir halt yok forumda. çömezler işi abarttılar.
    ------------------------
    merak etme hocam biz gerekeni gereken dozda tutuyoruz bu aralar yoktum konu oranı kaymış oalbilir hallederiz ;)

ah rene ah kusura bakma pmyi yayınlıyorum. bilmişlik gibi olacak özür dilerim ama 2008 de demiştim sana, iş buraya kadar geldi. bu forumdakiler bilgi fakiri oldu ama sen ve holy farkedemediniz çünkü sizin kendinizi geliştirebileceğiniz bir mecranız vardı, biz ise takipte kaldık. inanınki sitedeki bu çöplüğe rağmen bu kadar yılda sizlerin özverileriyle çok şey öğrendim. site kirlendi ama terketmedim çünkü sağa sola reklam atmayıp benim üstümden para kazanmaya çalışmayan, herşeyi kendi ceplerinden karşılayan eli öpülesi kişilere nankörlük edemezdim.  

yasak gibi görünen şeylere gelecek olursak bunlar yasak değil bir yerde mecburiyet oldu. bizlerin akılsızca açtığı konular ve mesajlar şu karışık türkiye ortamında site yönetimini hukuksal açıdan zora sokuyor, ilerde yaptırımada maruz kalabilirler. şu sitede allah için film paylaşmayın  o kadar divx sitesi var oralara gidin, ne yapıyorsanız orda yapın. yarın öbür gün film şirketleri,siyasiler vb.. vb... bu siteye tazminat davası açsa sizmi ödeyeceksiniz bu paraları olan holy'e olacak.size çıkarsızca hizmet veren adamlardan niye çalıyorsunuz. 

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

nazmanya bunu yazdı:

renegadealien   
    Alıcı : nazmanya 
    Tarih 7 Temmuz 2008 Saat: 00:03 
    Konu : Yanit: tahribata ne oluyor böle 
    Mesaj : hacı ben bu işten bir şey anlamadım saçma sapan haberler, saçma sapan geyikler. ekşi sözlükten wikipediadan alıntılarla açılan başlıklar. bu başlıklar ne böle ben 2002-2003 den beri, dial uptan bu yana tahribatı bilirim girerim ederim. her zaman pc elektronik bilişim programlama gibi konular öncelik olmuştur. şimdi bir yere pc ile ilgili bir şey yazıyoz kimse tenezzül edip cevap vermiyor. saçma sapan bütün forumlarda dönen konular burdada dönüyor ve hit alıyor. yakında + repede geçecez. pc ile ilgili bir halt yok forumda. çömezler işi abarttılar.
    ------------------------
    merak etme hocam biz gerekeni gereken dozda tutuyoruz bu aralar yoktum konu oranı kaymış oalbilir hallederiz ;)

ah rene ah kusura bakma pmyi yayınlıyorum. bilmişlik gibi olacak özür dilerim ama 2008 de demiştim sana, iş buraya kadar geldi. bu forumdakiler bilgi fakiri oldu ama sen ve holy farkedemediniz çünkü sizin kendinizi geliştirebileceğiniz bir mecranız vardı, biz ise takipte kaldık. inanınki sitedeki bu çöplüğe rağmen bu kadar yılda sizlerin özverileriyle çok şey öğrendim. site kirlendi ama terketmedim çünkü sağa sola reklam atmayıp benim üstümden para kazanmaya çalışmayan, herşeyi kendi ceplerinden karşılayan eli öpülesi kişilere nankörlük edemezdim.  

yasak gibi görünen şeylere gelecek olursak bunlar yasak değil bir yerde mecburiyet oldu. bizlerin akılsızca açtığı konular ve mesajlar şu karışık türkiye ortamında site yönetimini hukuksal açıdan zora sokuyor, ilerde yaptırımada maruz kalabilirler. şu sitede allah için film paylaşmayın  o kadar divx sitesi var oralara gidin, ne yapıyorsanız orda yapın. yarın öbür gün film şirketleri,siyasiler vb.. vb... bu siteye tazminat davası açsa sizmi ödeyeceksiniz bu paraları olan holy'e olacak.size çıkarsızca hizmet veren adamlardan niye çalıyorsunuz. 

Eğer sadece dediğin gibi olsaydı sıradan bir programlama sitesi gibi olurdu, dozunda olduğu sürece her konu olmalı , bilişim ağırlıklı olması iyidir, ancak sadece soğuk bir bilişim sitesi demek değil tahribat felsefesi ,şimdi diceksinki 2009 da gelmişin felsefemi öğretiyon filan, hiç girmicem o konuya, hülasası, her türlü haberi bilmemneyi siteye copy paste yapanlardan daha çok kıl olduğum kişiler varsa onlarda tbt yi donanım haber, ceviz forum gibi salak bir yer yapmaya çalışanlardır.

Burda her nekadar liseli ergen dolu olsada eğitim ve kültür seviyesi çok yukarılarda olan insanlarda var, tabiki birşeyleri tartışacağız, birbirimize birşeyler öğreteceğiz, fikirleri tartışacağız , öyle senin hayalindeki gibi androidlerle dolu bir tahribat açıkçası beni daha çok soğutuyor.

sonuc olarak herşey olmalı ama dozunda olmalı, bu müdahale zaten olayı dengelemek üzere geçici olarak yapılmış bir müdahale bana öyle geliyor.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

bu önlemler yalan oldu gibime geliyor. ana sayfada hala yardım konuları kaynıyor, sistem tavsiyeleri, film tavsiyeleri konuları falan çok ilginç. son konularabakınca hiçbiri ilgi çekici gelmiyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    hackworm bunu yazdı:

bu önlemler yalan oldu gibime geliyor. ana sayfada hala yardım konuları kaynıyor, sistem tavsiyeleri, film tavsiyeleri konuları falan çok ilginç. son konularabakınca hiçbiri ilgi çekici gelmiyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Reberals bunu yazdı:
    hackworm bunu yazdı:

http://www.leyladansonra.com/
Toplam Hit: 23517 Toplam Mesaj: 145