folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Site Gidişatı İle İlgili Önemli Duyurudur. [Güncelleme Yapıldı]

Site Gidişatı İle İlgili Önemli Duyurudur. [Güncelleme Yapıldı]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

hackworm bunu yazdı:
    -----------------------------

bu önlemler yalan oldu gibime geliyor. ana sayfada hala yardım konuları kaynıyor, sistem tavsiyeleri, film tavsiyeleri konuları falan çok ilginç. son konularabakınca hiçbiri ilgi çekici gelmiyor.

Ubuntu 11.04‘te Mouse3 Ile Kaydırma Yapamama Problemi- Konu 30 Mayis 2011 (Pazartesi) 01:00 tarihinde açıldı.

Anlamadı ben seni :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

Mevzuya bir de bu taraftan bakmakta fayda var:

http://www.niyazisaral.net/?p=596

"Toplum olarak o kadar tüketici olduk ki her şeyi; hayatı 140 karaktere sıkıştırmak istiyoruz sanki. Sonuç ise gerçekten bilgisi olmadan fikri olan, çok boş konuşan gençler. Farkına varmıyorlar belki ama herhangi bir konuda ciddi deneyime sahip olanlar bu gençleri garipsiyorlar.

Öyle sorularla karşı karşıya kalıyorum ki bazen, adeta bana küfür ediliyor; çünkü beklenilen cevaplar hap gibi. Sadece 140 karakterlik cevap bekliyor gençler. Ne yazık!

Hayatta gerçekten bir şeyler yapabilmek, başarılı olmak isteniyorsa, bu daha titiz bir çalışma gerektiriyor. Çok daha uzun süreli, ısrarcı, gayretli ve planlı. Hiçbir şekilde 140 karaktere sığmayacak bir özveri..."

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

SUPERBICO bunu yazdı:

hackworm bunu yazdı:

bu önlemler yalan oldu gibime geliyor. ana sayfada hala yardım konuları kaynıyor, sistem tavsiyeleri, film tavsiyeleri konuları falan çok ilginç. son konularabakınca hiçbiri ilgi çekici gelmiyor.

Ubuntu 11.04‘te Mouse3 Ile Kaydırma Yapamama Problemi- Konu 30 Mayis 2011 (Pazartesi) 01:00 tarihinde açıldı.

Anlamadı ben seni :|

bende seni anlamadım hergün istek konusu mu açıyorum sonucu çıkarıyorsun yani söylediğimle ne tersliği var açtığım konunun? zaten hep açılan bir problemi dile getirmişim sende haklısın :| profilime değil anasayfaya bakacaksın dediğimi anlaman için + uygulama geliştiricisiyim falan fistan ama şu mouse olayını yıllardır düzeltebilmiş değilim insan gibi konuyu açmışım zaten çözümü bilen biri bile çıkmamış ok?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanavl
    batuhanavl's avatar
    Erkek
    bencede yerinde ve güzel kararlar HOCAM...

Diplomalı Cahil...
Toplam Hit: 23548 Toplam Mesaj: 145