Sitede Görülebilecek Sorunlar...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Basitten Karizmatik'e Geçerken Yazı Siliniyor En Çok Buna Uyuz Oluyorum

Bence Basit'i Kaldıralım Direk Karizma takılalım

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

sistemden çık çalışmıyor bazen sistemden çıkdiyorum yine ana sayfaya geliyor ama çıkış yapmıyor geçmişi siliyorum yine aynı explorerı kapatıp geçmişi bir daha siliyorum gene aynı deneyeyim belki çıktı dioyurm formlara falan bakıyorum yok çıkış yapmamış bir kaç sefer deniyorum ancak sistemden çıkış yapabiliyorum.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

üstad bazen aktif konuların üstünde böyle hata kodu veriyor

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005'

[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Transaction (Process ID 56) was deadlocked on lock resources with another process and has been chosen as the deadlock victim. Rerun the transaction.

/incactive.asp, line 68

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

Az önce aynı hatayı aldım.

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80004005'

[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Transaction (Process ID 56) was deadlocked on lock resources with another process and has been chosen as the deadlock victim. Rerun the transaction.

/incactive.asp, line 68

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bu hatayı önemsemeyin, performansı arttıran bir özelliken dolayı oluyor

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakat-at
    sakat-at's avatar
    Erkek

Rene , birisi mesajımızdan alıntı yaptığında bunu mail olarak bize göndettirebilir misin ? Konuda üzerimizden prim yapılıyo belki olay dönüyo haberimiz olmuyor. Yani eskisi gibi liseli modunda olmadığımdan 3-4 günde bir yarım saat anca bakabiliyorum. O da unutmuş oluyorum konuları falan. Konularım-Mesajlarım kısmına da ne bilim arşiv niyetiyle bakıyorum. 

saygılar...

edit: bu konuya yazdığım mesaj mesajlarım kısmında görünmüyor.

a.k.a. wyrus , kelle verilir kal-a verilmez!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    opera ile hala uyumsuzluk söz konusu.karizmatik editörü kullanamıyorum ve boşuk bırakarak yazamıyorum.örneğin bir şiir göndermek istediğimde düz yazı olarak geliyor buraya ben boşluk bıraksam bile...

Koca hestiy aya bedenem ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    batuhan14 bunu yazdı:
    -----------------------------
    opera ile hala uyumsuzluk söz konusu.karizmatik editörü kullanamıyorum ve boşuk bırakarak yazamıyorum.örneğin bir şiir göndermek istediğimde düz yazı olarak geliyor buraya ben boşluk bıraksam bile...
    -----------------------------
    ilgilenen bir yönetici arkadaş yok mu :)

Koca hestiy aya bedenem ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ailinmeai gereken yada silinmesi istenen konular için bi button yapılabilirmi bu da modların ekranına düşsün. silinmesi gerekiyorsa silinir.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
Toplam Hit: 27249 Toplam Mesaj: 30