folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Sitede Kuralların Uygulanması Hakkında

Sitede Kuralların Uygulanması Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

Ne Renard'ı ne de by_tet i tanımam

Sende beni yanlış anlama hocam, madem doğrulucuk yapıyoruz merakımdan soruyor ve nacizane şekilde merakımı gidermeni istiyorum 

Renard'ı tanımıyorum demişsin ama 01 Şubat 2014 tarihinde üye olmuşsun 

01 Şubat 2014 Tarihinde Renard Profilne " Hoş Geldin Hocam :) " Yazmış 

Tesbitin *m*n*n* koymuşsun hocam :)

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    • Forumlarda telif hakları ile korunan özellikle Türkçe Film, Müzik, Klip vb. paylaşılması yasaktır. Aksi taktirde "Altıncı Sınıf Ceza" uygulanır. [Link]

örneğin buyrun bu kurala kim uyuyor hadi uyalım bakalım bir tane film müzik vs paylaşılabiliyor mu ?

Beyler sitede şöyle bir kural olduğu sürece her silinene konu ve mesaj bu kurala dayandırırlarak silnebilir kimsede bir şey diyemez

• Forumlarda açılan konular veya mesajlar, adminlerin inisiyatifi doğrultusunda, konu içeriğini dengelemek veya sitede meydana gelebilecek olayların engellenmesi amacı ile haber verilmeden silinebilir. [Link]

tahribat.com kuralları beşeri ellerden geçer anayasal kati hükümler olmuyor ne yazık ki  her zaman admin ve mod insiyatifi ne gerektirirse o uygulanır arkadaşlar demek sitediğim o yüzden kurallaranedne uygulanmıyor diye çok kasmayın  ben kuralları uygulamak adına çok kasıyordum baktım bir ben kasıyor insiyatif daha önde geliyor dururma göre kasmadım bende. adam defalarca ab ye gönderildiği halde defalarca geri getirilip hatta yetki bile verilebiliyor bunlarıda gördük  

http://www.tahribat.com/forum/sorun-murid-renard-hakkinda-214600/2#msg2668380

• "+1", "haha", "+1000", "google'a sor" gibi tek cümlelik ve gereksiz mesajlar, mesaj olarak kabul edilmez, attığınız mesajların bir görüş bildirmesi bizim için önemlidir. Aksi taktirde "Altıncı Sınıf Ceza" uygulanır. [Link]

Blackapple uyarıyorum seni :)  içeriğide silemiyorum :)   black örnek olsun diye yazdım sana laf çarptığı yok yanlış anlama :) 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    • Forumlarda telif hakları ile korunan özellikle Türkçe Film, Müzik, Klip vb. paylaşılması yasaktır. Aksi taktirde "Altıncı Sınıf Ceza" uygulanır. [Link]

örneğin buyrun bu kurala kim uyuyor hadi uyalım bakalım bir tane film müzik vs paylaşılabiliyor mu ?

Beyler sitede şöyle bir kural olduğu sürece her silinene konu ve mesaj bu kurala dayandırırlarak silnebilir kimsede bir şey diyemez

• Forumlarda açılan konular veya mesajlar, adminlerin inisiyatifi doğrultusunda, konu içeriğini dengelemek veya sitede meydana gelebilecek olayların engellenmesi amacı ile haber verilmeden silinebilir. [Link]

tahribat.com kuralları beşeri ellerden geçer anayasal kati hükümler olmuyor ne yazık ki  her zaman admin ve mod insiyatifi ne gerektirirse o uygulanır arkadaşlar demek sitediğim o yüzden kurallaranedne uygulanmıyor diye çok kasmayın  ben kuralları uygulamak adına çok kasıyordum baktım bir ben kasıyor insiyatif daha önde geliyor dururma göre kasmadım bende. adam defalarca ab ye gönderildiği halde defalarca geri getirilip hatta yetki bile verilebiliyor bunlarıda gördük  

http://www.tahribat.com/forum/sorun-murid-renard-hakkinda-214600/2#msg2668380

• "+1", "haha", "+1000", "google'a sor" gibi tek cümlelik ve gereksiz mesajlar, mesaj olarak kabul edilmez, attığınız mesajların bir görüş bildirmesi bizim için önemlidir. Aksi taktirde "Altıncı Sınıf Ceza" uygulanır. [Link]

Blackapple uyarıyorum seni :)  içeriğide silemiyorum :)   black örnek olsun diye yazdım sana laf çarptığı yok yanlış anlama :) 

En başta burası normal bir forum değil. Burda millet telepatik iletişim kuruyor resmen aq. BlackApple ":)" yaptığı zaman neyi ima ettiğini insan karşısındaymış gibi mimik var gibi anlıyor. Biliyor çünkü o kişiyi az çok kestirebiliyor. Tahribat böyle olmasaydı her önüne gelen alınsaydı vs olmazdı buralar. Hayla dutluktu. 2 küsür yıllık TBT hayatımda ben bunu gördüm, eskiler benden daha iyi bilir anlar bunu :A

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Valla modlar ve adminler adam kayırıyor yoksa bu konuyu silerlerdi destek@tahribat.com ' a mail at derlerdi . Bende şikayetçiyim .

Ben admin modlara aylik 500 tl rüşvet veriyorum. 

Benim hiç bir konumu silmiyorlar.. 

Ekstra 250 tl verdigimde,  istedigime küfür ediyorum banlanmiyorum. 

:) 

Bende diyorum ki her konudan çıkıyor ama hiç birsey olmuyor buna. Merak ediyordum. 

Kim bu modlar. Halk cevap istiyor :)

logona gelince Allah kahretmesin beni :) aklimda. bir oturamadim. Gökten misafir yağıyor bize

500 tl verirsen aracı olurum :) 

İstanbul'da yapılan merkez buluşmalara gelirseniz modları bizzat tanımış olursunuz. Bi tane mod vardı hiç unutmam param yok demiştim çıkarıp 50 tl yol parası vermişti öğrencilik zamanlarım tabi, işte müridlik böyle birşey.

طדṮ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Valla modlar ve adminler adam kayırıyor yoksa bu konuyu silerlerdi destek@tahribat.com ' a mail at derlerdi . Bende şikayetçiyim .

Bende diyorum ki her konudan çıkıyor ama hiç birsey olmuyor buna. Merak ediyordum. 

logona gelince Allah kahretmesin beni :) aklimda. bir oturamadim. Gökten misafir yağıyor bize

İstanbul'da yapılan merkez buluşmalara gelirseniz modları bizzat tanımış olursunuz. Bi tane mod vardı hiç unutmam param yok demiştim çıkarıp 50 tl yol parası vermişti öğrencilik zamanlarım tabi, işte müridlik böyle birşey.

Sana 50tl vereyim,  sen yazma :)) 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Birde cebit buluşmalarında görün underin evlatlarını sahiplenir gibi müritleri sahiplenmesini adamları polisin elinden bile alışını vs vs 

biz bu yüzden 13-14 senedir buradayız işte buradaki bağ hiçbir yerde yok

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    UTHO bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Ne verdiğini bilmiyorum, ama sende şüpheli adamlardan birisin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    sakabey bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Ne verdiğini bilmiyorum, ama sende şüpheli adamlardan birisin.

Yalakalık yaparak nick altı aldıktan sonra,  senin gibi düşünen çoğaldı ;) 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mevzusu geçen kilitlenen konuda cevap yazıyordum konu kilitlendi. Buradan yazayım.

-Türkiye AB'ye girdikten sonra banlar açılacak mı diye sormuşlar arkadaşlar. BlackApple cevaplamıştı "Evet, sonsuza kadar banlanmak üzere açılacak" diye. :D

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cptprice bunu yazdı
    EricNorthman bunu yazdı

Ne Renard'ı ne de by_tet i tanımam

Sende beni yanlış anlama hocam, madem doğrulucuk yapıyoruz merakımdan soruyor ve nacizane şekilde merakımı gidermeni istiyorum 

Renard'ı tanımıyorum demişsin ama 01 Şubat 2014 tarihinde üye olmuşsun 

01 Şubat 2014 Tarihinde Renard Profilne " Hoş Geldin Hocam :) " Yazmış 

Tesbitin *m*n*n* koymuşsun hocam :)

Burası karışır

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
Toplam Hit: 5854 Toplam Mesaj: 44
kurallar modların kurallardan haberi yok