folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder "Sivil İstihbarat Teşkilatı Kurulmuş"

"Sivil İstihbarat Teşkilatı Kurulmuş"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek
    aldıgım yeni bir duyuma göre turkıye capında sivil istiahbarat teşikilatı kurulmuş(S.İ.T)
    Teşkilatın misyonu emniyet ve askeriye birimlerine yardım etmek ve bölücü faliyetlerde bulunanları,esrar,eroin işleri cevirenleri tespit edip gerekli mevkilere teslim etmekmiş..Bence güzel bir teşkilat yapılanması tabi gercekten boyle bır yapılanma varsa..eger bu teskılat hakkında bılgısı olan varsa cvp versın..

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    yanlıs duymamıssın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    fahri istihbarat müfettişleri emekli olan memurlar zaman geçirmek için katılıyomuş para falan almıyolarmış...

l enfer c est les autres Sartre ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bizde katılsak mı ?

Zimbabwe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek
    bun teskılatı gencler kurmus ama nasıl olduysa kurmuslar yanı emeklı olan bırımlerle alakası yok kardesler
    baskanı 24 yasındaymıs bence emeklı olmak ıcın genc degılmı ben anlamadım
    sız boyle bır teskılatta bulunmak ıstermısınız ben ısterım bulsam adamları ama yok nette aramadıgım yer kalmadı
    bu konuda bılgısı olan cvp lutfen
    teskılatın adı
    S.İ.T
    baskanı unıversıye ogrencısı ve mıllıyetcı bır adammıs banada bu bılgılerı arkadaslar verdı arıyoz adamları bulamıyoz sankı ghost adamlar yaaaaaaa

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    yav kardeşim devletle falan alakası yok işte bana kimlik vermedikten sonra silah taşıma izni vermedikten sonra nediyin s.i.ti.ama kısaltılmışı çok tehlikeli yanlışlıkla sit değilde şit yazsalar aleme madara olurlar:p...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek
    devletten bır sey beklersek oooo işimiz var kardes
    adamlar para ugruna yapmadıkları kalmıyor
    şit yazsalar ne olcak :) tam anlamadım
    ben bılmıyorum tam olarak ama nerden bılıyon belkı devlet bu adamlara gereklı mevkıyı vercek senın mit sankı hemen devlete baglımı cıktı onemlı olan gereklı ıstıhbaratların saglam cıkması
    ama vatan ıcın yapılacak bır konu varsa ben sılah veya yetkı ıstemıyorum yeterkı vatan bayrak olsun
    ne yanı adam senın gozunun onunde pkk bayragı acsa yetkımı beklıcen onemlı olan yurek bılek akıl zeka bunu basaramadıktan sonra kımlık sılah olsa ne yazar ya
    mıllete bır yetkı ıstegı almıs gıtmıs..ama bu teskılat ıyı ıs yaparsa bence devlet destek verır yada komple kaldırır adamları :)

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Niye katılmayalım?

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    şimdi bak 2 3 kişi gelip bu burda bunu yapıyo diyerek nereye kadar memleketi koruya bilecek 3 gün sonra adamı keklerler adam gibi başka kimlik altına girmeden sonra biri gelip pkk bayrağı açsa kayıtsız kalmayız tabi ama onların yanındakilerin devlet adına çalışan olmadıkları ne malum sanki mit boş bi kuruluş gibi gösterilmeye çalışılıyo.ayrıca bilgi paylaşmak içinde teşkilat kurmaya gerek yok.mit devlete bağlı tabi ayrıca direk başbakanlığa bağlı bi kuruluş.şitin anlamı ingilizcede shit die yazılıyodu türkçeside bok demek...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek
    teskılatta olan bırının msn adresını buldum sanırım yonetıcıymıs tam anlamadım ama gırmek ısteyen arkadaslar ıcın adresı vereyım
    yilmaz.doganay@hotmail.com
    ben konuscam adamla neymıs bakalım bunlar ınsallah hayırlı ve ıyı bır ıs yapıyorlardır ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN
    Bakalım adamlar nasıl bır yapıdalar

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    böle bişeyin kurulduğuna inanmıyorum.siz nerden duydunuz.mış muş yapıosunuz var mı bi kaynağınız.
    ki kurulsa bile bana göre devletin her türlü parmağı olur o teşkilatta.devletin parmağının olmadığı teşkilat yıkılmaya mahkumdur

... sorcerer & musket ...
Toplam Hit: 6447 Toplam Mesaj: 36