folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Siz Olsaydiniz Ne Yapardiniz ?

Siz Olsaydiniz Ne Yapardiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

Siz Olsanız Ne Yapardınız?

Lütfen aşağıdaki hikayeyi, sanki kendiniz bir iş mülakatına giriyormuş gibi cevaplayın. Samimi olarak ne cevap verirdiniz?

Bir firmada yönetim, sordukları soruyu en uygun cevaplayan kişiyi işe alacaktı. Bu soruda doğru veya yanlış cevap diye bir şey yok, sadece her ferdin nasıl cevap verdiği önemli... Karanlık yağmurlu bir gece, yağmur yağıyor, fırtına var, gök gürlüyor ve siz sabaha karşı 2 saatlerinde yalnız ve ıssız bir yolda araba kullanıyorsunuz. Araba iki kişilik. Biraz ilerde otobüs durağında 3 kişi bekliyor. Birincisi bir doktor, sizi daha önce geçirdiğiniz kalp krizinden kurtarmış. İkinci kişi, çok yaşlı ve hasta neredeyse ölmek üzere olan birisi. Üçüncüsü, hayatınızın rüyası, her zaman tanışmak için can attığınız birisi. Hava gittikçe kötüleşiyor ve arabanızda sadece bir kişiye yer var. Soru şu; Böyle bir durumda ne yapardınız? Soruyu iyice düşünün ve en iyi cevabı verin...

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    doktora arabayı verip yaşlı teyzeyi hastaneye yetişrmesini söylerdim. bende hayatımın aşkı ile yağmurun altında romantik bir yürüyüş yapardım (:

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

buna herkes ilk bakışlta 2.sini cevabını verir ama başka bişeyi olduğunu biliyodum ama unuttum

@seadog teyzeyi nerden çıkardın

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

HİÇ YORUMLARI OKUMADAN CEVAPLIYORUM

1-arabadan inerdim al doktor anahtarları hastayı yetiştir sen hstaneye

2-kızla biz yağmur altında artık nabarız bilmem? 

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fox89hakan
    fox89hakan's avatar
    Erkek
    seadog bunu yazdı:
    -----------------------------
    doktora arabayı verip yaşlı teyzeyi hastaneye yetişrmesini söylerdim. bende hayatımın aşkı ile yağmurun altında romantik bir yürüyüş yapardım (:
    -----------------------------
    et romantızmm en ıyısı askımla yagmurda yururdum :D

Döndürün dunyayı inmek istiyenler var
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    fırtınada romantik yürüyüş hmm :)

g2k[et]tahribat[dat]com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    yaw fırtına dinene kadar durakta beklerdim ya :)

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Abi ben hatunu alırdım :)

Yaşlı olan neredeyse ölecekmiş, ha orda ha hastanede :| Yanındada doktor var zaten bişey olursa direk müdehale eder. Ben hatunu alıp yoluma bakarım :)

Her Hakkım Saklıdır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    argent
    argent's avatar
    Erkek
    arabayı doktora verırdım herifi kurtarırdı hayatmın kadınıyla durakta beklerdukkk:D:D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

onun dogru cevabı ıse alacak kısıye gore degısır

1. sı kısı buldugu fırsatları degerlendırecek kazanmak ıcın herseyı mubah sayan tutgunu koparacak kadar acımasız basarı ıcın ıs arkadaslarını bıle harcayacak bır eleman arıyorsa hatunu alırım arkama bakmam dogru cevaptır.

2. sı takım calısmasına uyacak buldugu boslugu fark ettırmeden kapatacak takımın basarısını kendının ustunde tutatcak bır eleman arıyorsa arabayı doktora verır kendım kızla yagmurda yurudum dogru cevaptır

(bence) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zagrub
    Zagrub's avatar
    Erkek
    ilk ikisini görmezden gelirdim idealimin peşinden gider kızı alır yağmur altında ıslak ıslak oo deymeyın keyfime :D
Toplam Hit: 2807 Toplam Mesaj: 30