folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Siz Olsaydiniz Ne Yapardiniz ?

Siz Olsaydiniz Ne Yapardiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

Kızla bagaja girer doktorla teyzeyide koltuklara oturturdum.Yada doktoru bagaja sokar teyzeyi yanıma kızıda kucağıma oturturdum.

Yada orada intihar edip hepsinden kurtulurdum.Bune hayat be! 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Ne bok işleri var o yapmurda :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Sallamayın bea kimse tanımadıgı etmediği birine arabasını vermez :)

Ben olsam doktoru teyzeyle birlikde bagaja atarım.Hayatımın aşkını da yanıma oturturum.Hem bagajda doktor yaşlı teyzeye ilk yardım da yapar :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek

Arabayi verip hastayi kurtarmasını saglayacagim doktorun kişiliğini bilmedigimden dolayi,hastayi alır kendim hastaneye götürürüm çünkü hastanın hastaneye vardıgından emin olmanin tek yolu bu.önce insaniyet sonra şehvet :)

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    araba spor arabamı ki 2 kişilik yer var hayır adamın yanında birileri olmadığına göre kesin öledir :) bi spor arabayada her halukarda türkiyede o kadar adam sığdırılır abi :))

Living Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

Doktora derim ki: "sen benim hayatımı kurtarmıştın, Allah razı olsun. Şimdi birinin daha hayatını kurtarman gerek. Benim arabamı al ve hastahaneye git. Arabayı oraya parket ben yarın gelir anahtarları senden alırım" der ve hasta teyze ile doktoru yollardım.
    ve sonraaa (:(:(: Hayatımın kızınla sohbete girer tanışır kaynaşır ona montumu verir yağmurun altında elimi omzuna atarak nereye olursa giderdim. Saçlarını okşardım. Eğer çok şiddetliyse ve kız şümeye başlamışsa kuytu bi yere gider geçmesini beklerdim. Veya bi apartmana giderdim. Orda fırtına dinene kadar konuşurduk. sex olayına girmeyecem öyle bi anda yapmam sadece öperdim. :F la yine hayale bağladınız beni :D

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    kızı alır basar giderdim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    WebCrow bunu yazdı:
    -----------------------------
    kızı alır basar giderdim
    :-))

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    Lord-Nespace bunu yazdı:

Kızla bagaja girer doktorla teyzeyide koltuklara oturturdum.Yada doktoru bagaja sokar teyzeyi yanıma kızıda kucağıma oturturdum.

Yada orada intihar edip hepsinden kurtulurdum.Bune hayat be!

yorum manyak :D 

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek
    ben olsam kızı alırdım yoluma devam ederdim.. nede olsa orda doktor var teyzeye olay yeri tedavi yapardı durakta.. ne kızla ben ıslanırdım.. fıstık gibi yoluma devam ederdim.. doktor la teyzede ıslanmazdı zatn duraktalar hem doktor insancıl biridir üstündeki pardesü yü verirdi teyzeye eminim.. Türk doktorları güvenilirdir. (; xDxD

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
Toplam Hit: 2792 Toplam Mesaj: 30