Sizce Hangisi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Bu 2 laptop arasında kaldım

http://www.n11.com/asus-x550jk-xo012d-i5-4200h-28ghz-4gb-500gb-2gb-gtx850-128bit-fd-P29957628

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y50-70-core-i5-4200h-28ghz-4gb-500gbsshd-156-2gb-w8-notebook.html

Lenovo nın ekran kartı GTX860 ken Asusunki GTX850 birde HDDlerde biraz fark var gerisi aynı gibi geldi bana pek emin değilim.Sizce aradaki 500 TL yi verip Lenovo almaya değer mi ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Yardımcı olabilcek birileri yok mudur ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Benim önerim lenovo hocam.Teknik serviste çalışırken bir kaç tane geldi bize hiç ısınma derdi olmuyor ve stabil çalışıyor.Ama yinede iyi araştır asus hakkında pek bilgim yok.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

n11 bence

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

lenovonun bu modelini bilmiyorum  normalde lenovo derdim ama bu ikisi arasındaki tercihim asus olurdu 

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

Lenovoya bayıldım ben tasarım çok güzel duruyor. Klavye aydınlatmalıymış , dvd rw harici veriyorlarmış ama zaten bendekini de yılda 1 kere belki kullanıyorum. Benim makinayı satıp bundanmı alsam ne?  :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

asus nedense bazen kalitesiz ürünler üretiyor, özellikle F serisi ürünlerde baya bir adi mal kullanmışlardı. Lenovo nun kasası çok kaliteli öncelikle, asus ile karşılaştırınca bariz görülüyor. 

Bir de asusun biraz daha ucuz olmasının sebebi 150 tl lik windows lisans ücreti, free dos olarak geliyor o yüzden 350 tl gibi bir fark oluyor. İmkan var mı bilmiyorum ama bu bilgisayarı freedos olarak alabilirsen 350 tl ye hayli hayli değer.

ayrıca 2300 tl fiyat, burada 3500 tl o bilgisayar..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

aradaki fark için 500 tl bence fazla freedos lenovo bulabilirsen bir bak yoksa asus derim ben.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

aradaki fark için 500 tl bence fazla freedos lenovo bulabilirsen bir bak yoksa asus derim ben.

Aradaki fiyat farkı fazla gibi gözüküyor ama özellik olarakda zaten bariz üstün lenovo, o açıdan bakınca fiyatlandırmada üç aşşa beş yukarı aynı gibi duruyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

FreeDos u yok sanırım keşke olsaydı bende var 2 win8 için lisans ama bunu illa böyle dayattıkları gibi almak mı zorundayım ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

vatanbilgisayara gidip soracaksın belki silip verirler. Eğer yok derlerse tüketici hakem heyetine gideceksin. Bunla ilgili işlem basamaklarını tahribat da görmüştüm neler yapılması  gerektiği v.s.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 2100 Toplam Mesaj: 16