Sizce Hodl Domainimi Nasıl Değerlendirmeliyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı

huddle diye bir kelime var ingilizcede. 

Toplanmak, toplanti yapmak falan... Hadi bir araya gelip konusalim su konuyu anlamina geliyor...

Tahribat olarak ortak proje bile yapilir,

Lan zengin olabiliriz !!!

garga bunu yazdı

Domain iyi la... Cidden.

Gerçekten söylendiği kadar ederi olan bir domain mi bilmiyorum ama ben o fiyatlardan ne Namecheap ne de Sedo'da satabildim. Teklif usulü açtım teklif gelmedi. Satabileceğine inanan veya projelendirmek isteyene 400 usd'ye verebilirim. Yoksa baya bi süre tutarım sanıyorum.

Blockchain üzerine ortak proje de değerlendirilebilir

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

şu an param olsa pazarlığa oturmuştum senle muhtemelen :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bilmeyenler icin hodl: coin piyasasinda coinleri elinde tutmak anlamina geliyor. Hold dan dogmustur, bir yazim yanlisi sebebiyle hodl olarak kalmistir.

domain cok guzel bence.

Turkiye de degil ama yabanci piyasada guzel paralar getirir.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Bilmeyenler icin hodl: coin piyasasinda coinleri elinde tutmak anlamina geliyor. Hold dan dogmustur, bir Yazım Yanlışı sebebiyle hodl olarak kalmistir.

Domain cok guzel bence.

Şimdi oldu, EyvAllah. Ben de diyorum bu isim niye bu kadar değerli.

Kısa olması bu kadar değerli(?) olmasına sebep olamaz. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

@MaviGozluDev ilk 400 yazarken aklıma gelmedi ama burada ciddi alıcı çıkarsa Sedo'nun aldığı komisyon kadar düşerim zaten. %15

slanger tarafından 24/Haz/19 17:26 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    underzero bunu yazdı

bilmeyenler icin hodl: coin piyasasinda coinleri elinde tutmak anlamina geliyor. Hold dan dogmustur, bir yazim yanlisi sebebiyle hodl olarak kalmistir.

domain cok guzel bence.

hodl = hold on for dear life

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

domain cok guzel bence.

Sonradan uydurmuslar bunu hocam :)

Underzero'nun bahsettigi konu https://bitcointalk.org/index.php?topic=375643.0 her okudugumda tekrar guluyorum :D

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

cinliler alir ingilizce yaz siteye satilik diye

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

domain cok guzel bence.

Underzero'nun bahsettigi konu https://bitcointalk.org/index.php?topic=375643.0 her okudugumda tekrar guluyorum :D

Link hani çalışmadı..?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    NmC bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

domain cok guzel bence.

Link hani çalışmadı..?

Ne oluyorsa bu konudan sonra oluyor :d "Başlığı yanlış yazdığımı biliyorum, ilk başta da biliyordum, hala yanlış. Kız arkadaşım dışarıda lezbiyen barda, btc çakılıyor. Ben niye hala tutuyorum? Size niye olduğunu söyleyeyim, ben kötü bi trader olduğumu biliyorum. Siz iyi traderlar pit pat piffy wing wong wang diye düşükten alıp yüksekte satabiliyo ve milyon para kazanıyorsunuz...." diye devam ediyor, sarhoş olduğu için tamamını eğlenceli bir dille yazmış. Satan satsın ben sonuna kadar tutacağım demeye çekiyor. Sonra espriler falan dönüyor oradan patlıyor sözcük. Ayrıca bu adam çok sağlam para kazandı diye biliyorum hodl ederek gerçekten de :D

Toplam Hit: 3273 Toplam Mesaj: 22
domain değerlendirme