Sizi Gözetleyen Windows Güncellemeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Mağlum büyük abi bizi dikizlemeye bayılıyor. Geçen sene bi yazı bulmuştum, şüpheli güncellemeleri yüklemememizi söylüyordu. Belli güncelleme numaraları veriyordu bunları kaldırın diye. Hatta yapamazsanız gibisinden regedit kaydı vermişti bu güncellemeleri otomatik kaldıran. Şimdi o yazıyı ya da benzerini arayıp arayıp bulamıyorum. Belki de burda linkini görmüştüm hatırlamıyorum da.

Bilgisi olan var mı?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bu windows 10 kurulum aşamasında klavye aktivitenizin iletilmesi gibi seçeneklere onay almaya  çalışıyor. (enabled geliyor)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bende gelen tüm güncellemeleri yap diyorum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

Windows 10 kurduktan sonra tam 2 gun gizlilik ayarlari ile ugrastim. Incik, cincik bir suru noktada abuk sabuk seyler vardi. Ama su guncelleme muhabbetini atlamisim. Linkini bulursam paylasirim; hatirliyorum o siteyi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Zande bunu yazdı

Windows 10 kurduktan sonra tam 2 gun gizlilik ayarlari ile ugrastim. Incik, cincik bir suru noktada abuk sabuk seyler vardi. Ama su guncelleme muhabbetini atlamisim. Linkini bulursam paylasirim; hatirliyorum o siteyi.

aynen hocam, ayrıntılı anlatıyordu adam. güncelleme numaralarına kadar veriyordu. ve win 7de de oldukça fazla sayıda vardı. win 10 ile tavan yapmış zaten.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

abi bill amca isterse zaten alır senin iptal etmen onun önünümü keser sanki çok şaapmamak lazım

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Pentagonu hackleyen muridlerimiz gelmis.abi ne yapionuzda microsofttan bisi saklamaya calisionuz ?

Cem yilmaz sakasi yapmak istemiorum ama adam hakli.cia bizi izlior.excalibur hesabi..

Googleda mic.ta istatistik tutarlar ki sana daha iyi hizmet verebilsin. Internette yaptiginiz her haltin istatistigi datasi tutuo. O zmn kapatin modeminizi

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Ekerci bunu yazdı

Pentagonu hackleyen muridlerimiz gelmis.abi ne yapionuzda microsofttan bisi saklamaya calisionuz ?

Cem yilmaz sakasi yapmak istemiorum ama adam hakli.cia bizi izlior.excalibur hesabi..

Googleda mic.ta istatistik tutarlar ki sana daha iyi hizmet verebilsin. Internette yaptiginiz her haltin istatistigi datasi tutuo. O zmn kapatin modeminizi

aynı tavsiyeyi sana vereyim, konuyla ilgili değilsen, bu konuda birşey yapmak istemiyorsan kapat sekmeyi!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @ekerci XD ╭∩╮

Sofie tukker_ drinkee

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KareemSaid
    KareemSaid's avatar
    Erkek

Sadece windows ta calisan spesifik bir program kullanmayanlar için tavsiyem; açık kaynak kodlu işletim sistemlerini denemeleridir.

PcBsd ve Ubuntu'yu öneririm.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Bu windows 10 kurulum aşamasında klavye aktivitenizin iletilmesi gibi seçeneklere onay almaya  çalışıyor. (enabled geliyor)

Bahsettiğin şey şu olabilir mi hocam?

Mesela bunu da kapatamıyoruz?

pSkpt tarafından 09/Mar/16 14:06 tarihinde düzenlenmiştir

İmza...
Toplam Hit: 2752 Toplam Mesaj: 20
windows gizlilik güncelleme