folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Şizofreni Değişik Bir Hastalık

Şizofreni Değişik Bir Hastalık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bugün şans eseri bir video gördüm. izledim çocuk şizofren ama farkında degil ve kafasında kurdugu zihinsel kontrol, frekans vs gibi şeylere kendini inandırmış.  her videosunda garip durumlardan bahsediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=oFi_p5JmzTI

mark zuckerberg gay seks taklifinde bulundu bana diyor çocuk :D

https://www.youtube.com/watch?v=51Maf4FX8JQ

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

İzmedim ama yaptığın açıklamları okudum, allah acil şifalar versin,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Benim abim de böyle, tedavisi yok. Hergun ilaç alıyor, sakinleşiyor. 3 ay kadar sonra iyileştim diyor, ilacı bırakıyor, bi vukuat yapıyor, polisler yakalıyor Veya biz önceden farkediyoruz o zaman da polis eşliğinde Erenköy e kaldırıyoruz, bi iğne vuruyorlar yine aklı başına geliyor. Bi 3 ay ilacı kullanması gerektiğini kendisi de biliyor. 3 ay sonra yine iyileştim deyip, ilacı bırakıyor ve yine gidip bi vukuat yapıyor, ya da yine vukuat yapmadan biz farkediyoruz, polisleri çağırıyoruz Erenköy e yatırıyoruz, bi iğne vurdurup geri alıyoruz. Böyle bi kısır döngü. Alıştık aq.

Videodaki arkadaşın da 3 aylık süresi dolmuş yani iyileştim sanıp ilacı kullanmayı bırakmış. Ailesine haber vermek gerek.

rahmandaburda tarafından 17/Mar/20 13:33 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

benim birlikte çalıştığım bir bilişimci vardı kardeşinde bu hastalık vardı.

kendiside normal değildi. bir konuyu 1 hafta sonra konuşmaya devam ediyordu kaldığı yerden.

kardeşi manavgatta 11 arabayı yakmıştı.

raporu filan olduğu için birşey yapmadılar saldılar .

25 yaşında keskin bakan gözleri vardı ve saçları beyazlamıştı çocuğun.

bizim bilişimcinin arkadaşına kafayı takmıştı sürekli o arkadaşını öldürmem lazım sürekli onunlasın diyordu.

hava alanı servsine binip güvenliğe dalmıştı.

sorduklarında abimin arkadaşını sordum uçağa bindimi diye onu hava alanında görsem öldüreceğim diyordu

babasından kira isteyen ev sahibinin boğazına yapışmış 2 kişi zor ayırmıştı.

sorduklarında şöyle demişti: bu adam hep bizden kira istiyor. bir gün gelecek paramız bitecek ve öleceğiz. onu öldürecektim ki paramızı alıp bizi yok etmesin .

2 ayda bir balcalı hastanesine kaldırıp 2 ay etkili iğne vuruyorlarmış.

çok zor bir durum. annesi bitkin duruyordu çocuğun. kadına çok üzüldüm böyle evlatla uğraşmak çok zor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

Sürekli yüksek seviyeli uyarıcı kullananlarda yada duzensiz olarak uyuşturucunun her çeşidi kullanicilarin zamanla beyninde hasar yapıp şizofreni ve benzeri semtomlar gosterebiliyor...

Konuyla pek alakası yok bu söylediklerimin ama tarigatta ucundan kıyısından kullanan yada haşır neşir olanlar var,  davranış bozuklukları ile başlayıp şikayetlerin şizofreniye kadar götürdüğü bir çok vaka gördüm ve Bizzat bir kaç kişi tanıdım amatemdeyken

Çok zor bı durum, gerçek nedir, gerçeklik nasıldır haberleri yok, birbirine karışmış durumda Allah hepsinin yardımcısı olsun

:) mutluyum, huzurluyum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    buruksu bunu yazdı

Sürekli yüksek seviyeli uyarıcı kullananlarda yada duzensiz olarak uyuşturucunun her çeşidi kullanicilarin zamanla beyninde hasar yapıp şizofreni ve benzeri semtomlar gosterebiliyor...

Konuyla pek alakası yok bu söylediklerimin ama tarigatta ucundan kıyısından kullanan yada haşır neşir olanlar var,  davranış bozuklukları ile başlayıp şikayetlerin şizofreniye kadar götürdüğü bir çok vaka gördüm ve Bizzat bir kaç kişi tanıdım amatemdeyken

Çok zor bı durum, gerçek nedir, gerçeklik nasıldır haberleri yok, birbirine karışmış durumda Allah hepsinin yardımcısı olsun

uyuşturucu yapıyor. 4 sene önce felan bir arkadaş vardı bonzai yogun kullanırdı. son kullandıgı dönemlerde içince cin geliyor cinler rahat bırakmıyor felan diyordu. oda sizofreniye çevirmiş biraz heralde.  

askerlik arkadasım var oda bonzaiden heralde şizofrenik davranışlar yapıyordu. uyuşturucu yapar ama saykodelik maddeler şizofreniye daha çok yaklaşttırıyor bence. 

uyarıcılar gecici psikozlar yapıyor doğru.

@rahmandaburda  geçmiş olsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

..

kendisi de normal değildi. bir konuyu 1 hafta sonra konuşmaya devam ediyordu kaldığı yerden.

..

@@,)

-@-

@RahmanDaBurada geçmiş olsun. yada en iyisi, acil şifâlar dilerim. 

RitmFarbRacourci tarafından 17/Mar/20 14:13 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    buruksu bunu yazdı

Şimdiye kadar kullanmadığım kimyasal kalmamıştır ama ben şizofreninin nasıl birşey olduğu tantum içtiğim zaman anladım. LSD dahil çoğu şeyi meraktan denedim hatta birçok defa kullandım, hiçbiri tantumun yanına yaklaşamaz. Ciddi ciddi paranoyak şizofreni hastasının yaşadığı hayatı yaşıyorsun. Yaklaşık 36 saat etkili berbat birşey, bitsin de kurtulayım diyorsun bonzai falan halt yemiş bunun yanında. 

Zamanında çok yanlışlar yaptım umarım yaşlanınca kötü şeyler yaşatmaz. Şimdiden unutkanlık var...

En ulaşılabilir olan cigara bile uzun süreli kullanımda psikoz ve paranoya yapıyor. Uyuşturucunun basiti olmaz en iyisi hiçbirini kullanmamak. Hepsinin illa ki negatif yan etkisi var. Hem kısa vadede hem uzun vadede. Ben belki şanslıydım aq benim kullandıklarımı bünyesi zayıf birisi kullansa o da akıl hastanesinin yolunu tutmuştu şimdi. 

Geriye dönüp bakınca çok yazık etmişim diyorum kendi kendime. Uzak durun hepsinden aq alkol dahil.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

ilk videoyu izledim ve videodaki yorumları okudum yorumlar da bayağı vahim

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Şizforeniyi tetikleyen mutsuz çocukluk geçmesi. Genetik olarakta geçiyor

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

Şizforeniyi tetikleyen mutsuz çocukluk geçmesi. Genetik olarakta geçiyor

orospu çocuğu cahil ebeveynler. iki türlü de suçlular. madem öyle bi genetiğin var çocuk yapma amk. diyelim hadi genetiğinde yok böyle bi hastalık o zaman da bilinçli yetiştiriceksin.

ilgi alaka göstericeksin. büyük adammış gibi sorularına tek tek cevap vericeksin  çocuklarının.

o çocuk duvarlarla buzdolabıyla arkadas olmayacak amkodklarım. 

tabi lan
Toplam Hit: 2469 Toplam Mesaj: 20
şizofreni değişik bir hastalık