folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Skillroad Oynayanlar ?

Skillroad Oynayanlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

arkadaşlar saolsunlar 43 leveldeki karakterimi silmişler .Bende yeni blade açtım samanlarla uğraşıyorum.Öncelikle yeni başlayan yada düşük levelliler varsa jangan mıdır nedir ordayım gelsinler party yaparız yada leveli yüksek olan varsa söylesin kasıp gelicem.

Birde ir2 bilir ama şu can ve mana tüplerini otomatik olarak dolduruyorduk nasıl yapıyorudk?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    auehuae oynama o oyunu. oyunda en iyi yerlere gelmis ve oyunun bi bok olmadıgını anlamıs biri olarak soyluyorum. pot macrosu vardı. T ye basınca acılıyodu sanırım ordan ayarlıyosun. eger ciddi ciddi oynamak istiyosan bastan bi char ac glavie olsun, hangi skilleri acıcagını ogren sp ni duzgun dagıtmayı ogren birde sakın hızlı lvl atlamaya calısma sp farm yap falan filan oyunu ogren yani. sora bizim delikoray la konus bot versin sana botsuz oynanmaz o oyun ben sahsen charı bile botla acmıstım oyunu bırakana kadarda bot kastı. arada bot yeni versyon cıkartırdı crack cıkana kadar elle kasardık 1-2 gun okadar (:

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    peki hocam hangi mskilleri açıcam birde str ye veriyorum sürekli ben blade yim doğrumu?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    eet surekli str ver. bide dedigim gibi blade olma glavie ol. oyunun en buyuk eksigi o zaten tek baskın karakter var oyunda oda glavie o yuzden diyorum. eski dokumanlardan bulursam veririm sana

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    ben silkroad oynuorum o var :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    koza yarın birlikte kasarız diyicemde glave açıcam lvl kaç snein?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    server ne ona göre gelim :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ben o la başlayanbişeyde takılıyorum sanırım oasis değil.Yaw newzumsuk@mynet.com sen ekle konuşruz. yarın :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek
    Canın olduğu servermı olympus benimde eziq bişi var orda oynarız istersen kaç oldun gel spartaya yeni açtıysan orda kas birlikte kasalım benim ordada eziq var bi tane nuker olcak 2 lwl sonra 28 felan olması gerek çok oynamıom elle kastımdan botuda bi türlü bulamadım bulduysanız yollarmısınız crackli bi şekilde... 
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    eldorado 34 lvl pure str + spear hede hödö.....

bassinyourface
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

quotemessage=292459

hocam glaveye geçicem şimdi bakayım spartaya girebilirsem geleyim.

Toplam Hit: 1607 Toplam Mesaj: 12