folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Skyscanner Booking Ve Yurt Dışı Seyahat Hakkında

Skyscanner Booking Ve Yurt Dışı Seyahat Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

okey cumartesiye denk geliyormuş , cuma akşamından çıkıp gelirim

gelmeyeni gondiklesinler :D 

skyscanner konusunda için ferahladı ama bookingde rezervasyon yapınca parayı çekiyorlar mı yani orayı tam anlamadım hocalar? 

birde gittiğiniz yerde havaalanından otele ulaşımı nasıl sağlıyorsunuz? nereden nereye nasıl gidilir anlatan bir yer var mıdır?

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

okey cumartesiye denk geliyormuş , cuma akşamından çıkıp gelirim

gelmeyeni gondiklesinler :D 

skyscanner konusunda için ferahladı ama bookingde rezervasyon yapınca parayı çekiyorlar mı yani orayı tam anlamadım hocalar? 

birde gittiğiniz yerde havaalanından otele ulaşımı nasıl sağlıyorsunuz? nereden nereye nasıl gidilir anlatan bir yer var mıdır?

Otelin parayı çekip çekmemesi yaptığın rezervasyon türüne göre değişişir.Refundable yani iade edilir rezervasyon yaparsan paranı çekmezler.Non refundable yaparsan yani iadesiz çoğu otel parayı çekerler.Gideceğin otel 4-5 yıldızlı bi otel değil küçük bi otelse direk kendileriyle iletişime geçip bookingden ucuza rezervasyon yapabilirsin..Otelde çalışıyorum daha fazla bilgi istersen pm den ulaşabilirsin

Toplam Hit: 2036 Toplam Mesaj: 13
booking balayı skyscanner